R E K L A M A

Z I P

2. Region(nh)1 kwietnia 2014

Korwin-Mikke w Zamościu

Janusz Korwin-Mikke, foto: Ryszard Hołubowicz, żródło: wikipedia.org

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W środę w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z liderem Nowej Prawicy.

 

Janusz Korwin-Mikke to najpopularniejszy polityk … na Fecebooku. Jak informuje Press, przed wyznaczonymi na 25 maja wyborami do Parlamentu Europejskiego, prezesa Kongresu Nowej Prawicy “lubi” 217 tys. osób (stan na 30 marca br.).

 

“Na Facebooku liderem jest Janusz Korwin-Mikke. Tuż za nim znajdują się dwie skrajnie różne formacje polityczne: Twój Ruch z 86 tys. osób, który startuje w najbliższych wyborach wraz z Partią Demokratyczną i Stronnictwem Demokratycznym jako Europa Plus Twój Ruch (fan page tego komitetu ma 4,2 tys. fanów), i Ruch Narodowy – 77 tys. fanów. Następny jest fan page Kongresu Nowej Prawicy (Korwin-Mikke na Facebooku jest oznaczony osobno) z 76,7 tys. osobami” – czytamy w serwisie press.pl.

 

Spotkanie w ZDK rozpocznie się o godzinie 16.00.

Autor: (nh)
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zik" dnia 1 kwietnia 2014 o godzinie 10:20:57 napisał:
  Królu!!! Witamy!!!
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "Blues" dnia 1 kwietnia 2014 o godzinie 10:57:26 napisał:
  JANUSZ KORWIN MIKKE KTÓRY SWEGO CZASU PUBLIKOWAŁ W "TYGODNIKU NIE" MA PRAWA OKREŚLAĆ SIĘ MIANEM POLITYKA PRAWICOWEGO TYLKO LEWACKIEGO. Przecież o ile dobrze pamiętam, to parę lat temu wycofał się z polityki. DLA MNIE I DLA WIELU TO ZWYKŁY CYNIK i polityk przegrany.
  0
  0
 • "zik" dnia 1 kwietnia 2014 o godzinie 11:08:46 napisał:
  @Blues DAJ WIĘKSZE LITERY BO NIE WIADOMO O CO CI CHODZI. JKM jest wierny swoim poglądom od lat!
  0
  0
 • "Józef Bąk" dnia 1 kwietnia 2014 o godzinie 11:26:19 napisał:
  Wreszcie poważny polityk oraz świetny publicysta zawitał do Zamościa. Jest super!
  0
  0
 • "wb" dnia 1 kwietnia 2014 o godzinie 12:42:34 napisał:
  Od pierwszych wolnych wyborów (kilka razy) głosowałem na UPR. Zawsze odpowiadał mi program gospodarczo-państwowy UPR za prawdziwy liberalizm. Niestety, na innych płaszczyznach to XIX wieczny konserwatyzm. Dlatego dla większości normalnych ludzi jest to oferta nie do zaakceptowania. Korwin Mikke jest też nieudaczny jako osoba prowadząca debaty publiczne, nie umie tego robić z klasą. To dodatkowo zraża ludzi nie czytających programów wyborczych. Powstała grotesko, sensowna idea ale bez szans w cywilizowanym kraju. Może gdy młodzi się tym zajmą.
  0
  0
 • "Dżon" dnia 1 kwietnia 2014 o godzinie 13:27:28 napisał:
  Kabareciarz polityczny. Człowiek, który potrafi rozbawić najnudniejszą rozmowę polityczną.
  0
  0
 • "Kazik" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 5:51:38 napisał:
  Idol gimbazy.
  0
  0
 • "Sicz" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 9:46:58 napisał:
  Nie tylko gimbazy. Jego wyborcy są często bardzo inteligentnymi studentami czy przedsiębiorcami. Bogiem gimbazy jest Palikoit i jego marihuana i antykościół.
  0
  0
 • "Jerry" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 10:58:24 napisał:
  Facet ma wiele dobrych poglądów co mu się za to chwali. Wali prosto z lufy i się nie pierdzieli. Tylko nie szanuje w ogóle ludzi i ich zdanie oraz niepełnosprawnych i dla tego nigdy nie wygra wyborów
  0
  0
 • "zik" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 11:32:26 napisał:
  @Jerry dlaczego uważasz, że nie szanuje niepełnosprawnych? czyżby wpływ rozdmuchanej propagandy?
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "Teofl" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 11:38:50 napisał:
  Nie traktujmy Korwina poważnie, to bardzo inteligentny cżłowiek, ale jako polityk nigdy się nie spełnił i nie spełni.
  0
  0
 • "Jerry" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 13:29:24 napisał:
  zik - nie slucham tego co inni mówią, ale co dana osoba prezentuje, a akurat Kowinek w paru wywiadach oraz wystapieniach TV jesli ktos sledzi przepieknie sie wypowiadal o niepelnosprawnych w ogole nie uznawal ich za ludzi i w jego wizji panstwa. To co mówil, pisał osobiscie to juz nie idze w parze z propaganda
  0
  0
 • "rysiek" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 14:33:07 napisał:
  Myślę, że jeszcze wiele czasu minie zanim damy szansę dojścia do głosu konserwatywnym liberałom. Smutne to, ale wciąż w naszym kraju większość ludzi uważa, że to państwo powinno im zapewnić pracę, godne życie i "bezpłatne świadczenia" (swoją drogą, jak można mówić, że coś za co płacimy w podatkach jest bezpłatne, za to wszystko płacimy grubą kasę z marżą, która nigdy nie miałaby racji bytu na wolnym rynku!). Chciałbym, żeby coraz więcej ludzi myślało "niech tylko państwo mi nie przeszkadza, o swój dobrobyt zadbam sam". Niestety tak nie jest i o ile w przypadku osób, które żyły wiele lat w poprzednim systemie mogę to zrozumieć, to w przypadku młodych, zdrowych ludzi, postawa roszczeniowa mnie zwyczajnie przeraża. A co do problemu niepełnosprawności czy opieki zdrowotnej jako takiej: większość polityków mówi, że "życie ludzkie jest bezcenne", "konstytucja gwarantuje prawo do ble ble ble...". Tylko, że to jest KŁAMSTWO. A dlaczego tak mówią? Bo gdyby powiedzieli prawdę, to bym im słupki spadły! I niestety spadają tym, którzy mówią bolesną, ale jednak prawdę. Wyborcy lubią być okłamywani. "Nikt wam nie da tego, co ja wam mogę obiecać.". A jak ktoś powie, że życie ludzkie w realnym świecie ma określoną wartość (bo tak jest, przestańmy się oszukiwać) to zaraz patrzą na niego jak na SSmana w obozie koncentracyjnym. I wyzywają na przemian od nazistów, hitlerowców i faszystów (bo zdaniem miernot dziennikarskich te pojęcia znaczą jedno i to samo). Obywatelu! Wierzysz, że konstytucja gwarantuje prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej? To spróbuj je WYEGZEKWOWAĆ gdy będziesz w potrzebie! Nie zdążysz! Wierzysz w bajki o emeryturze? A ile razy zmieniły się zasady jej przyznawania od momentu gdy zacząłeś pracę? Wyobrażasz sobie sytuację, w której prywatny ubezpieczyciel bez Twojej zgody zmienia Ci zawartą 10 lat temu umowę? A państwo właśnie to robi! Prawda jest taka, że nasza konstytucja jest nic niewarta, a prawo celowo tak tworzone, by pozostawić swobodę interpretacji. Nasze państwo jest wrogiem obywatela i widać to na każdym kroku. Wybierajmy prawdę, nawet gdy jest trudna do przełknięcia. Przestańmy słuchać karierowiczów, którzy doskonale wiedzą, co wyborcy chcieliby usłyszeć. Postawmy na realistów. Oddzielmy to, co ważne dla kraju od tego, co jest tylko tematem zastępczym. Do tego Was zachęcam. Wyszedł mi taki przydługi apel. ;) Zachęcam do samodzielnego myślenia, niezależnie od przekonań czy sympatii politycznych.
  0
  0
 • "zik" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 14:37:29 napisał:
  @Jerry, może on po prostu nazwa ich taki samymi ludźmi jak wszyscy i nie powinno się ich gloryfikować poprzez wszelakie zabiegi pomocowe etcc
  0
  0
 • "Jerry" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 15:33:26 napisał:
  Zik - Korwin - Mike gada tak: Panstwo nie powinno dawac, ale nalezy obizyc podatki i przez to rodzinom by wystarczala kasa, a jak malo to powinny byc zakladane istytucje charytatywne. Fakt niby dobre, ale patrzec ile ludzi ma problemy z takim zjawiskiem to po prostu by sie kupy nie trzymalo, a co do jego pogladu dla osob niepelnosprawnych. ciagle trabi ze nie powinno ich sie w tv pokazywac tak jak mordercow, zboczencow itp. wiec moze taki sobie szarak sam skalkulowac jak takich ludzi postrzega. On takich ludzi by po prostu samych sobie zostawil.
  0
  0
 • "rysiek" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 15:44:09 napisał:
  @Jerry: Niekoniecznie zostawił samych sobie. W tej chwili od wszelkich "sytuacji życiowych" ubezpieczasz się w państwie. Gdybyś nie ubezpieczał się w państwie, to mógłbyś zrobić to na własną rękę (teraz od biedy też możesz, ale płacisz drugi raz). Ubezpieczyć siebie od niezdolności do pracy (bo wypadki się zdarzają), ubezpieczyć dziecko, które jeszcze się nie urodziło od potencjalnej niepełnosprawności itd. Oczywiście wiele osób podnosi argument, że będą tacy, którzy z różnych pobudek się nie ubezpieczą. I tu można do tematu podchodzić w różny sposób. W najgorszym wypadku nawet nałożyć obowiązek ubezpieczania się, ale pozostawić swobodę wyboru ubezpieczyciela. To i tak krok w przód i zmniejszenie wielkości aparatu państwowego. Ale takie działanie nie jest na rękę rządzącym, bo apart państwowy to ciepłe posady dla ich elektoratu.
  0
  0
 • "Jerry" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 15:57:39 napisał:
  https://www.youtube.com/watch?v=iJuLPnX_FnA - troche tutaj jak gada o niepelnosprawnych na sportowo, ale widac, ze w ogole ich nie szanuje
  0
  0
 • "Teofl" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 16:53:02 napisał:
  A kto szanuje? Mikke nie jest hipokrytą, to jego wielka zaleta. Kto szanuje wysokich ludzi, ktorzy nie mieszczą się w futrynach, nie ma dla nich rozmiarów ubrań, łóżka muszą robić na zamowienia. Kto szanuje dzis szanuje ludzi? Wolicie polityków demagogów. kaczyński przed wyborami to kocha Zamojszczyzne, przyjeżdża obiecuje piniondze, drogi, cuda na kiju. Po wyborach cisza. Tacy politycy was szanują?
  0
  0
 • "zik" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 17:04:16 napisał:
  @Jerry, tak i nie. tak, zostawiłby samych sobie gdyby państwo przestało okradać nas z zarobionych pieniędzy. nie, bo gdyby przestało państwo nas okradać to inni ludzie, wiedząc, że nie istnieje tzw pomoc socjalna sami by tym ludziom pomogli. to są właśnie te fundacje o których on mówi ale to przecież to może być zwykła sąsiedzka pomoc. dzisiejsza znieczulica właśnie jest pokłosiem tej "pomocy" państwa. dziś nikt nic nie robi bo płaci podatki i wymaga więc po co ma komuś pomagać? państwo niech się nim zajmie! i takich podobnych przypadków jest wiele...
  0
  0
 • "Jerry" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 17:20:07 napisał:
  zik - ,,nie, bo gdyby przestało państwo nas okradać to inni ludzie, wiedząc, że nie istnieje tzw pomoc socjalna sami by tym ludziom pomogli. to są właśnie te fundacje o których on mówi ale to przecież to może być zwykła sąsiedzka pomoc." Ładnie by to wygladal, ale niby zalozmy Korwin wygrywa wybory i wkracza ze swoim planem robi swoje i ludzie niepelnosprawni sa zdani na siebie lub na te fundacje lub na sasiadow, ale jest dalej ta cala znieczulica co byla przed wygrana wiec co w tedy z takimi ludzmi?? Sa ludzie co sobie by poradzili, ale duza liczba by sobie nie poradzila i w takim wypadku jak panstwo nie pomaga to oni kompletnie nie maja za co zyc i ida na bruk Facet ma dobra wlasnie wizje dla sytego panstwa, ale wlasnie nie widzi miejsca dla ostre okreslenie ,,zbednego balasta". On na pewno nie powie wszystkiego co sadzi i mysli, bo jakby mowil wszystko to za pewno mialby rozprawe za rozprawa w sadzie o znieslawienia itp.
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "Teofl" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 18:15:49 napisał:
  Kto widzi KNP i Mikke jako zwycięzce wyborów ten zyje w świecie smerfów. Świat polityki się dzieli na opozycję (co potrafią krytykować i marudzić) i rządzących (którzy coś realnego robią).
  0
  0
 • "semper fidelis" dnia 2 kwietnia 2014 o godzinie 20:51:49 napisał:
  "coś realnego robią", czyli np Kamińskiego na nr 1 z listy PO? cynizm (sensu largo), czy "praca" ;) ? Władza dla władzy (oczywiście, jako ludzie żyjący nie od wczoraj, wiemy że to wszystko przekłada się na pieniądze) jest tym, co teraz widzimy... Dopuściliśmy do tego,że postrzegamy wybory jako PiS i "Nie PiS"- czyli PO, co wyszło?- straszenie:Jarem,wojną (bo jak Jaro, to wojna...)oraz smoleńskie dziady i zawiślańskie marsze, zapytania i wspieranie rydzykowe (gdzie sprawy ważne?) Ze strony PO: mamy programowy brak dróg, bo one lepiej wypadają tam , gdzie na PO głosują, mamy skansen i...Kamińskiego nagle nawróconego na tuskimzm. Życzę dobrej nocy.
  0
  0
 • "Andrzej" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 8:19:01 napisał:
  Nie rozumiem ludzi komentujących z wyraźną nienawiścią ew. głupotą. Czy któryś z nich obejrzał chociaż jedno całe spotkanie z JKM? Niestety ludzie mają problemy ze zrozumieniem czytanych/słyszanych wypowiedzi, a o mózgach przeżartych propagandą w mediach nawet nie wspomnę. JKM od zawsze ma te same, niezmienne poglądy których się nie wstydzi i za to powinno się go szanować. NIGDY nie obraził niepełnosprawnych, a to, że ludzie wierzą w te pomówienia to tylko zasługa mediów. Jednym słowem gratuluję IQ na poziomie bystrego szympansa ludziom twierdzącym, iż JKM nie szanuje niepełnosprawnych. Wyłączcie TV - włączcie myślenie!
  0
  0
 • "Młody" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 10:43:03 napisał:
  Niestety zdecydowanej większości naszych rodaków samodzielne myślenie sprawia ogromne trudności - a szkoda. Głównościekowe myślenie, poglądy i postawy są na topie bo tak przedstawiają to pseudocelebryci, politycy, dziennikarze - no bo przecież to oni są guru i autorytetami więc nie mogą się mylić. Guzik prawda! Ruszcie dupska sprzed fejsbuka i tv, przewietrzcie szare komórki i zacznijcie w końcu myśleć- to nie boli!
  0
  0
 • "rysiek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 11:43:04 napisał:
  Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Naprawdę warto wyłączyć TV - tam nie dostajemy suchych faktów, tylko tak naprawdę gotową ich (i jedynie słuszną) interpretację. Nie ma dużych niezależnych mediów, nie ma telewizji publicznej, która stałaby ponad podziałami partyjnymi. A poza tym, szkoda czasu na oglądanie TV. To "zabijacz czasu".
  0
  0
 • "WTF" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 11:53:05 napisał:
  Ludzie co Wy bierzecie???
  0
  0
 • "Blues" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 11:42:54 napisał:
  To z czym się z nim zgadzam to zezwolenie na posiadanie i noszenie broni - ale to jest tylko ta jedna z nielicznych rzeczy.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

ad111 10 minut temu
A tutaj taki kwiatek i o dziwo spadek w ...
TORRES20400 43 minuty temu
Czas pokaże. Do wyborów jeszcze rok. N...
magnar
Jeśli na liście Wspólnego Zamoscia cz...
Thomas
Pytanie do PiS jak to jest możliwe, że...
TORRES20400
W 2014 r. na listach "Wspólnego Zamośc...
haha
Bujać to my, ale nie nas, Torresie....
TORRES20400
A. Wnuk wygrał nie dlatego, że miał p...
haha
@LZA spójrz na wynik Wspólnego Zamoś...
LZA
Kto by nie startował z PIS czy PO to mo...
Horn
Moim skromnym zdaniem PiS znowu postawi ...
jorg
Zagdański?to wielka pomyłka obecnie,ta...
polna zmc
To dlatego ,że Zamość jest bastionem ...
Sonda
Zagdanski i tyle w temacie....
4you
Jak widać pora na zmiany jeśli ten w...
kibic
Paweł Myśliwiecki sezon 2014/15 miał ...
Marcin
do zamościanina - a wiesz, jak są rozl...
hmm
Obejrzyj sobie lepiej @Zamościanin film...
@zamoscianin
@zamościanin - porównaj sobie wyniki P...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017