R E K L A M A

Z I P

LifestyleWłodzimierz Bułkowski5 lipca 2017

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński wzięli ślub – mamy zdjęcia

Ślub Kornelii Wróblewskiej i Jarosława Kaczyńskiego. Fot. roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

W ubiegłą sobotę (1.07.2017) miał miejsce niezwykły ślub. Niezwykły bo celebrowany wśród podlaskich lasów i dojrzewających łanów zbóż.

Posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska, aktywna w Zamościu (ostatnio mniej z powodu zagrożonej ciąży) i mecenas Jarosław Kaczyński (również prowadzi kancelarię w naszym mieście) wzięli ślub w towarzystwie znajomych, przyjaciół i rodziny. W sumie na weselu bawiło się około 170 osób. W tym 15 posłów z rodzinami. Nie zabrakło też Ryszarda Petru jednak ten ze względów zawodowych pojawił się tylko na kilka godzin robiąc furorę wśród weselnych gości, również tych o prawicowych poglądach. Prawie każdy chciał mieć zdjęcie z tak medialną postacią. Zresztą nie dotyczyło to wyłącznie lidera partii. Katarzyna Lubnauer i Joanna Scheuring-Wielgus (posłanki Nowoczesnej) były również wielokrotnie proszone o udział w selfie.

Wróćmy jednak do ślubnych niuansów. Suknia panny młodej podkreślała błogosławiony stan posłanki. Jak dowiedzieliśmy się, suknia została w całości zaprojektowana przez Kornelię Wróblewską a dobór dodatków nie był przypadkiem. Wszystko miało być sielskie i barwne. Chabrowy garnitur pana młodego idealnie wpisywał się w ten wizerunek, a bukiety z polnych kwiatów którymi przystrojono wszystko wokół podkreślały zasadność tej stylizacji.

Państwo młodzi bawili gości na raty. Dlaczego? – Nie jest tajemnicą, że jestem w piątym miesiącu ciąży. Jest ona niestety zagrożona, więc na weselu miałam tylko jeden taniec, a resztę przesiedziałam na krześle – powiedziała nam posłanka.  Za to młody małżonek stawał na wysokości zadania zajmując się gośćmi za dwoje.

Jak przystało na sielsko-wiejskie wesele serwowano potrawy takie jak żurek, pieczone udka i skrzydełka z kurczaka, pierogi i bigos a dwa grille nie gasły do ciemnej nocy. Około północy pojawił się niezastąpiony barszcz czerwony z pasztecikiem. Na ukoronowanie wieczoru zaserwowano pieczonego barana prosto z ogniska. Nie zabrakło przepysznych ciast i ogromnego wyboru nalewek i miodów pitnych.

Dodajmy, że wesele trwało od godziny 13 do około 2 w nocy. Następnego dnia były poprawiny na które zjechała się tylko najbliższa rodzina. Warto zauważyć, że choć deszcz postraszył na samym początku ceremonii a goście i młodzi rozpoczęli ją pod parasolami. Jednak po kilku minutach deszcz ustał jak na zawołanie i do samego wieczora nie spadła z nieba ani kropla wody. Za to poprawiny odbyły się w strugach deszczu. Zaznaczyć należy, że wesele i poprawiny odbywały się na świeżym powietrzu pod ogromnymi namiotami.

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński spodziewają się córeczki. Imię dla niej wybrał 10-letni syn posłanki Staś, który jak się dowiedzieliśmy zawsze marzył o siostrze. – Antosia przyjdzie na świat na początku listopadamówi nam dumny Jarosław Kaczyński.

Młodzi poznali się podczas ostatniej kampanii wyborczej. Jarosław Kaczyński został polecony przez znajomego Kornelii Wróblewskiej jako młody, skuteczny i kreatywny prawnik, nie bojący się wyzwań no i… zdecydowała się na niego.

Jako smaczek dodajmy, że choć uczestnicy uroczystości ślubnej znali oboje młodych to przy słowach „oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z Jarosławem Kaczyńskim…” wszyscy wybuchnęli śmiechem (panna młoda też). Cóż, ślub Jarosława Kaczyńskiego w takich okolicznościach przyrody musiał wzbudzić entuzjazm i radość.

Autor: Włodzimierz Bułkowski
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 18 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "alicja" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 6:38:32 napisał:
  Wszystkiego najlepszego,życzę wiele szczęścia i dobrych radosnych dni codziennych. Życzę też szczęśliwego porodu i pięknej zdrowej córeczki. Jest Pani mądrą wspaniałą kobietą i zasługuje na wszystko co najlepsze. Pozdrawiam
  8
  5
 • R E K L A M A
 • "ak" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 7:33:48 napisał:
  Ciąża przed ślubem to już żadna nowoczesność. Nowoczesna to by była jakby żyli w "związku partnerskim". Pewnie ją za ten ślub usuną z partii.
  9
  9
 • "Niezastąpiony barszcz" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 8:00:35 napisał:
  To już wstyd podpisać się własnym, tak unikalnym nazwiskiem? Pod takim wiekopomnym, hitowym artykułem?
  4
  7
 • "trump-ek" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 8:56:30 napisał:
  Gratulacje i dużo szczęścia na nowej drodze życia! PS. Trampki do garniaka .Nowocześnie:-)
  9
  3
 • "Ryś" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 9:57:09 napisał:
  Fantastyczna wiadomość. Życzę młodym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, a redakcji kłaniam się do stóp, za tak barwne i dokładne opisy. Zdjęcia są tylko wisienką na torcie do całego artykułu. Bardzo rozczuliło mnie zdjęcie szynki, myślę, ze świetnie oddaje sielskość i swojskość. Raz jeszcze najszczersze gratulację :)
  9
  6
 • "Mieszkaniec" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 11:35:25 napisał:
  Młodej Parze dużo szczęścia i zdrowia, zwłaszcza Pani Młodej w tych trudnych dniach.
  10
  1
 • "Anonim" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 11:36:24 napisał:
  żenujące wypociny
  11
  12
 • "beretka" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 12:47:23 napisał:
  Pięknie i bez zadęcia. Trampki ekstra. Panna młoda - piękna. Dzięki za szczegółowy opis. Poczułam się jak uczestnik tej uroczystości. Trzymam kciuki za Antosię !
  7
  8
 • "itp" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 20:23:09 napisał:
  ale wiadomość :) :) :) jak z kroniki towarzyskiej, więcej takich wiadomości i zdjęć co tydzień :) :) :)
  2
  4
 • "Savoir-vivre" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 22:29:30 napisał:
  Dlaczego Kaczyński na swoim ślubie jest w czerwonych trampkach, to nie uchodzi przecież on nie jest biedny.
  1
  1
 • R E K L A M A
 • "TORRES20400" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 22:55:09 napisał:
  Kogo to obchodzi? Jak ma fazę, to i na boso mógł przyleźć. Kto bogatemu zabroni fanaberii? Biedny Naród i do ślubu, i do trumny w butach składany jest. W "trupięgach". Są jednak wyjątki. Ci bogatsi w trampkach te klimaty załatwiają. Taki super lans, co mi się nie chce w go uwierzyć, gdyż z Lubelszczyzny jestem.
  5
  2
 • "jano" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 23:05:12 napisał:
  Czy naprawde jest to najwazniejszy temat. ZENADA!!!!
  5
  1
 • "Wrzosek" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 23:13:33 napisał:
  A kogo to obchodzi!petru i ta druga flądra niech spadaja a wrobelek z mecenasem zarozumialcy promuja sie na tym zamojskim portalu.a nas to wogole nie interesuje niech spadaja.
  5
  1
 • "mieszkaniec" dnia 7 lipca 2017 o godzinie 0:22:58 napisał:
  Czy pośród gości byli zaproszeni czołowe postaci ze świata zamojskiej polityki?
  1
  2
 • "Anonim" dnia 7 lipca 2017 o godzinie 0:24:53 napisał:
  Myślałem że chodzi o prezesa a to jakiś inny Kaczyński, co to za jeden bo nie znam człowieka ?
  6
  1
 • "?" dnia 7 lipca 2017 o godzinie 9:21:59 napisał:
  Julita Konica i Emil Pieskowicz wzięli ślub - to równie ważny news, prawda?
  4
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

kibic przed chwilą
Buty wojskowe mógł mieć bezpłatnie, ...
ad111 6 minut temu
Przejechała człowieka na pasach......
antyklerykał
@"wiolączela story", jak jesteś napraw...
antyklerykał
No to jeszcze kilka cytatów: "Religia t...
Thomas
Kim i kto to jest ta pani co ona takiego...
Thomas
Wypadałoby złożyć najszczersze kondo...
Szacunek
Jako jedyni w Zamościu nie uszanowaliś...
Tekst nadeslany
Nawet 10 lat - a Magorzata L. _...
Andrzej Fan
Wyrazy głębokiego współczucia......
wiolączela sto...
@ antyklerykał - Pani w przedszkolu: Ja...
Antykomuch
to do jakiej szkoły uczęszcza ten zawo...
antyklerykał
Coś tam zacytowałeś i myślisz, że c...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny