R E K L A M A

Z I P

LifestyleWłodzimierz Bułkowski5 lipca 2017 FACEBOOK | 4180 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy ()

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński wzięli ślub – mamy zdjęcia

Ślub Kornelii Wróblewskiej i Jarosława Kaczyńskiego. Fot. roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

W ubiegłą sobotę (1.07.2017) miał miejsce niezwykły ślub. Niezwykły bo celebrowany wśród podlaskich lasów i dojrzewających łanów zbóż.

Posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska, aktywna w Zamościu (ostatnio mniej z powodu zagrożonej ciąży) i mecenas Jarosław Kaczyński (również prowadzi kancelarię w naszym mieście) wzięli ślub w towarzystwie znajomych, przyjaciół i rodziny. W sumie na weselu bawiło się około 170 osób. W tym 15 posłów z rodzinami. Nie zabrakło też Ryszarda Petru jednak ten ze względów zawodowych pojawił się tylko na kilka godzin robiąc furorę wśród weselnych gości, również tych o prawicowych poglądach. Prawie każdy chciał mieć zdjęcie z tak medialną postacią. Zresztą nie dotyczyło to wyłącznie lidera partii. Katarzyna Lubnauer i Joanna Scheuring-Wielgus (posłanki Nowoczesnej) były również wielokrotnie proszone o udział w selfie.

Wróćmy jednak do ślubnych niuansów. Suknia panny młodej podkreślała błogosławiony stan posłanki. Jak dowiedzieliśmy się, suknia została w całości zaprojektowana przez Kornelię Wróblewską a dobór dodatków nie był przypadkiem. Wszystko miało być sielskie i barwne. Chabrowy garnitur pana młodego idealnie wpisywał się w ten wizerunek, a bukiety z polnych kwiatów którymi przystrojono wszystko wokół podkreślały zasadność tej stylizacji.

Państwo młodzi bawili gości na raty. Dlaczego? – Nie jest tajemnicą, że jestem w piątym miesiącu ciąży. Jest ona niestety zagrożona, więc na weselu miałam tylko jeden taniec, a resztę przesiedziałam na krześle – powiedziała nam posłanka.  Za to młody małżonek stawał na wysokości zadania zajmując się gośćmi za dwoje.

Jak przystało na sielsko-wiejskie wesele serwowano potrawy takie jak żurek, pieczone udka i skrzydełka z kurczaka, pierogi i bigos a dwa grille nie gasły do ciemnej nocy. Około północy pojawił się niezastąpiony barszcz czerwony z pasztecikiem. Na ukoronowanie wieczoru zaserwowano pieczonego barana prosto z ogniska. Nie zabrakło przepysznych ciast i ogromnego wyboru nalewek i miodów pitnych.

Dodajmy, że wesele trwało od godziny 13 do około 2 w nocy. Następnego dnia były poprawiny na które zjechała się tylko najbliższa rodzina. Warto zauważyć, że choć deszcz postraszył na samym początku ceremonii a goście i młodzi rozpoczęli ją pod parasolami. Jednak po kilku minutach deszcz ustał jak na zawołanie i do samego wieczora nie spadła z nieba ani kropla wody. Za to poprawiny odbyły się w strugach deszczu. Zaznaczyć należy, że wesele i poprawiny odbywały się na świeżym powietrzu pod ogromnymi namiotami.

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński spodziewają się córeczki. Imię dla niej wybrał 10-letni syn posłanki Staś, który jak się dowiedzieliśmy zawsze marzył o siostrze. – Antosia przyjdzie na świat na początku listopadamówi nam dumny Jarosław Kaczyński.

Młodzi poznali się podczas ostatniej kampanii wyborczej. Jarosław Kaczyński został polecony przez znajomego Kornelii Wróblewskiej jako młody, skuteczny i kreatywny prawnik, nie bojący się wyzwań no i… zdecydowała się na niego.

Jako smaczek dodajmy, że choć uczestnicy uroczystości ślubnej znali oboje młodych to przy słowach „oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z Jarosławem Kaczyńskim…” wszyscy wybuchnęli śmiechem (panna młoda też). Cóż, ślub Jarosława Kaczyńskiego w takich okolicznościach przyrody musiał wzbudzić entuzjazm i radość.

Autor: Włodzimierz Bułkowski
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 18.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
zamościak
"antyklerykał" ! znowu wąchasz ?, a ta...
antyklerykał
Jak zwykle "merytoryczne" argumenty, nie...
Czesław
A od kiedy to politycy decydują jakie p...
TORRES20400
Dajta na wstrzymanie. Bo zaraz będzie, ...
ak
Dla prostaków jest to "budyneczek", dla...
michał
Głupi byłeś,głupi jesteś i głupi b...
TORRES20400
@"antyklerykał"; jest mi bardzo przykro...
antyklerykał
A niepełnosprawni od urodzenia muszą p...
STYX
Ja w Statoil kupiłem benzynę, gdzie te...
.
Dlaczego scena ma wrócić na Rynek Wiel...
.
Zawsze podziwiałem dekarzy, w życiu ni...
K.
Już o tym gdzieś czytałem. "Dziennik ...
Czesław
Szukają frajerów do oszukania. Najlepi...
eli
fajna inicjatywa, dzięki takim działan...
K.
Kiedy wrócą ławki na ryneczek? Była ...
Eeee
Zamość bardzo zdziadział. Parkingowa ...
kronikarz
20 minut krócej na trasie Zamość - Lu...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny