R E K L A M A

Z I P

LifestyleWłodzimierz Bułkowski5 lipca 2017

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński wzięli ślub – mamy zdjęcia

Ślub Kornelii Wróblewskiej i Jarosława Kaczyńskiego. Fot. roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W ubiegłą sobotę (1.07.2017) miał miejsce niezwykły ślub. Niezwykły bo celebrowany wśród podlaskich lasów i dojrzewających łanów zbóż.

Posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska, aktywna w Zamościu (ostatnio mniej z powodu zagrożonej ciąży) i mecenas Jarosław Kaczyński (również prowadzi kancelarię w naszym mieście) wzięli ślub w towarzystwie znajomych, przyjaciół i rodziny. W sumie na weselu bawiło się około 170 osób. W tym 15 posłów z rodzinami. Nie zabrakło też Ryszarda Petru jednak ten ze względów zawodowych pojawił się tylko na kilka godzin robiąc furorę wśród weselnych gości, również tych o prawicowych poglądach. Prawie każdy chciał mieć zdjęcie z tak medialną postacią. Zresztą nie dotyczyło to wyłącznie lidera partii. Katarzyna Lubnauer i Joanna Scheuring-Wielgus (posłanki Nowoczesnej) były również wielokrotnie proszone o udział w selfie.

Wróćmy jednak do ślubnych niuansów. Suknia panny młodej podkreślała błogosławiony stan posłanki. Jak dowiedzieliśmy się, suknia została w całości zaprojektowana przez Kornelię Wróblewską a dobór dodatków nie był przypadkiem. Wszystko miało być sielskie i barwne. Chabrowy garnitur pana młodego idealnie wpisywał się w ten wizerunek, a bukiety z polnych kwiatów którymi przystrojono wszystko wokół podkreślały zasadność tej stylizacji.

Państwo młodzi bawili gości na raty. Dlaczego? – Nie jest tajemnicą, że jestem w piątym miesiącu ciąży. Jest ona niestety zagrożona, więc na weselu miałam tylko jeden taniec, a resztę przesiedziałam na krześle – powiedziała nam posłanka.  Za to młody małżonek stawał na wysokości zadania zajmując się gośćmi za dwoje.

Jak przystało na sielsko-wiejskie wesele serwowano potrawy takie jak żurek, pieczone udka i skrzydełka z kurczaka, pierogi i bigos a dwa grille nie gasły do ciemnej nocy. Około północy pojawił się niezastąpiony barszcz czerwony z pasztecikiem. Na ukoronowanie wieczoru zaserwowano pieczonego barana prosto z ogniska. Nie zabrakło przepysznych ciast i ogromnego wyboru nalewek i miodów pitnych.

Dodajmy, że wesele trwało od godziny 13 do około 2 w nocy. Następnego dnia były poprawiny na które zjechała się tylko najbliższa rodzina. Warto zauważyć, że choć deszcz postraszył na samym początku ceremonii a goście i młodzi rozpoczęli ją pod parasolami. Jednak po kilku minutach deszcz ustał jak na zawołanie i do samego wieczora nie spadła z nieba ani kropla wody. Za to poprawiny odbyły się w strugach deszczu. Zaznaczyć należy, że wesele i poprawiny odbywały się na świeżym powietrzu pod ogromnymi namiotami.

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński spodziewają się córeczki. Imię dla niej wybrał 10-letni syn posłanki Staś, który jak się dowiedzieliśmy zawsze marzył o siostrze. – Antosia przyjdzie na świat na początku listopadamówi nam dumny Jarosław Kaczyński.

Młodzi poznali się podczas ostatniej kampanii wyborczej. Jarosław Kaczyński został polecony przez znajomego Kornelii Wróblewskiej jako młody, skuteczny i kreatywny prawnik, nie bojący się wyzwań no i… zdecydowała się na niego.

Jako smaczek dodajmy, że choć uczestnicy uroczystości ślubnej znali oboje młodych to przy słowach „oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z Jarosławem Kaczyńskim…” wszyscy wybuchnęli śmiechem (panna młoda też). Cóż, ślub Jarosława Kaczyńskiego w takich okolicznościach przyrody musiał wzbudzić entuzjazm i radość.

Autor: Włodzimierz Bułkowski
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 17 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "alicja" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 6:38:32 napisał:
  Wszystkiego najlepszego,życzę wiele szczęścia i dobrych radosnych dni codziennych. Życzę też szczęśliwego porodu i pięknej zdrowej córeczki. Jest Pani mądrą wspaniałą kobietą i zasługuje na wszystko co najlepsze. Pozdrawiam
  8
  5
 • R E K L A M A
 • "ak" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 7:33:48 napisał:
  Ciąża przed ślubem to już żadna nowoczesność. Nowoczesna to by była jakby żyli w "związku partnerskim". Pewnie ją za ten ślub usuną z partii.
  9
  9
 • "Niezastąpiony barszcz" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 8:00:35 napisał:
  To już wstyd podpisać się własnym, tak unikalnym nazwiskiem? Pod takim wiekopomnym, hitowym artykułem?
  4
  7
 • "trump-ek" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 8:56:30 napisał:
  Gratulacje i dużo szczęścia na nowej drodze życia! PS. Trampki do garniaka .Nowocześnie:-)
  9
  3
 • "Ryś" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 9:57:09 napisał:
  Fantastyczna wiadomość. Życzę młodym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, a redakcji kłaniam się do stóp, za tak barwne i dokładne opisy. Zdjęcia są tylko wisienką na torcie do całego artykułu. Bardzo rozczuliło mnie zdjęcie szynki, myślę, ze świetnie oddaje sielskość i swojskość. Raz jeszcze najszczersze gratulację :)
  9
  6
 • "Mieszkaniec" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 11:35:25 napisał:
  Młodej Parze dużo szczęścia i zdrowia, zwłaszcza Pani Młodej w tych trudnych dniach.
  10
  1
 • "Anonim" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 11:36:24 napisał:
  żenujące wypociny
  11
  12
 • "beretka" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 12:47:23 napisał:
  Pięknie i bez zadęcia. Trampki ekstra. Panna młoda - piękna. Dzięki za szczegółowy opis. Poczułam się jak uczestnik tej uroczystości. Trzymam kciuki za Antosię !
  7
  8
 • "itp" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 20:23:09 napisał:
  ale wiadomość :) :) :) jak z kroniki towarzyskiej, więcej takich wiadomości i zdjęć co tydzień :) :) :)
  2
  4
 • "Savoir-vivre" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 22:29:30 napisał:
  Dlaczego Kaczyński na swoim ślubie jest w czerwonych trampkach, to nie uchodzi przecież on nie jest biedny.
  1
  1
 • R E K L A M A
 • "TORRES20400" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 22:55:09 napisał:
  Kogo to obchodzi? Jak ma fazę, to i na boso mógł przyleźć. Kto bogatemu zabroni fanaberii? Biedny Naród i do ślubu, i do trumny w butach składany jest. W "trupięgach". Są jednak wyjątki. Ci bogatsi w trampkach te klimaty załatwiają. Taki super lans, co mi się nie chce w go uwierzyć, gdyż z Lubelszczyzny jestem.
  5
  2
 • "jano" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 23:05:12 napisał:
  Czy naprawde jest to najwazniejszy temat. ZENADA!!!!
  5
  1
 • "Wrzosek" dnia 6 lipca 2017 o godzinie 23:13:33 napisał:
  A kogo to obchodzi!petru i ta druga flądra niech spadaja a wrobelek z mecenasem zarozumialcy promuja sie na tym zamojskim portalu.a nas to wogole nie interesuje niech spadaja.
  5
  1
 • "mieszkaniec" dnia 7 lipca 2017 o godzinie 0:22:58 napisał:
  Czy pośród gości byli zaproszeni czołowe postaci ze świata zamojskiej polityki?
  1
  2
 • "Anonim" dnia 7 lipca 2017 o godzinie 0:24:53 napisał:
  Myślałem że chodzi o prezesa a to jakiś inny Kaczyński, co to za jeden bo nie znam człowieka ?
  6
  1
 • "?" dnia 7 lipca 2017 o godzinie 9:21:59 napisał:
  Julita Konica i Emil Pieskowicz wzięli ślub - to równie ważny news, prawda?
  4
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

temy panu już ...
Jeżeli niestety zostaje, to wymaga grun...
SPAN
@ad111 - Jeszcze bardziej Ciebie nie lub...
Daniel Czubara
Odpowiem krótko. Staramy się przedstaw...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017