R E K L A M A

Z I P

LifestyleWłodzimierz Bułkowski5 lipca 2017 FACEBOOK | 4429 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy ()

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński wzięli ślub – mamy zdjęcia

Ślub Kornelii Wróblewskiej i Jarosława Kaczyńskiego. Fot. roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

W ubiegłą sobotę (1.07.2017) miał miejsce niezwykły ślub. Niezwykły bo celebrowany wśród podlaskich lasów i dojrzewających łanów zbóż.

Posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska, aktywna w Zamościu (ostatnio mniej z powodu zagrożonej ciąży) i mecenas Jarosław Kaczyński (również prowadzi kancelarię w naszym mieście) wzięli ślub w towarzystwie znajomych, przyjaciół i rodziny. W sumie na weselu bawiło się około 170 osób. W tym 15 posłów z rodzinami. Nie zabrakło też Ryszarda Petru jednak ten ze względów zawodowych pojawił się tylko na kilka godzin robiąc furorę wśród weselnych gości, również tych o prawicowych poglądach. Prawie każdy chciał mieć zdjęcie z tak medialną postacią. Zresztą nie dotyczyło to wyłącznie lidera partii. Katarzyna Lubnauer i Joanna Scheuring-Wielgus (posłanki Nowoczesnej) były również wielokrotnie proszone o udział w selfie.

Wróćmy jednak do ślubnych niuansów. Suknia panny młodej podkreślała błogosławiony stan posłanki. Jak dowiedzieliśmy się, suknia została w całości zaprojektowana przez Kornelię Wróblewską a dobór dodatków nie był przypadkiem. Wszystko miało być sielskie i barwne. Chabrowy garnitur pana młodego idealnie wpisywał się w ten wizerunek, a bukiety z polnych kwiatów którymi przystrojono wszystko wokół podkreślały zasadność tej stylizacji.

Państwo młodzi bawili gości na raty. Dlaczego? – Nie jest tajemnicą, że jestem w piątym miesiącu ciąży. Jest ona niestety zagrożona, więc na weselu miałam tylko jeden taniec, a resztę przesiedziałam na krześle – powiedziała nam posłanka.  Za to młody małżonek stawał na wysokości zadania zajmując się gośćmi za dwoje.

Jak przystało na sielsko-wiejskie wesele serwowano potrawy takie jak żurek, pieczone udka i skrzydełka z kurczaka, pierogi i bigos a dwa grille nie gasły do ciemnej nocy. Około północy pojawił się niezastąpiony barszcz czerwony z pasztecikiem. Na ukoronowanie wieczoru zaserwowano pieczonego barana prosto z ogniska. Nie zabrakło przepysznych ciast i ogromnego wyboru nalewek i miodów pitnych.

Dodajmy, że wesele trwało od godziny 13 do około 2 w nocy. Następnego dnia były poprawiny na które zjechała się tylko najbliższa rodzina. Warto zauważyć, że choć deszcz postraszył na samym początku ceremonii a goście i młodzi rozpoczęli ją pod parasolami. Jednak po kilku minutach deszcz ustał jak na zawołanie i do samego wieczora nie spadła z nieba ani kropla wody. Za to poprawiny odbyły się w strugach deszczu. Zaznaczyć należy, że wesele i poprawiny odbywały się na świeżym powietrzu pod ogromnymi namiotami.

Kornelia Wróblewska i Jarosław Kaczyński spodziewają się córeczki. Imię dla niej wybrał 10-letni syn posłanki Staś, który jak się dowiedzieliśmy zawsze marzył o siostrze. – Antosia przyjdzie na świat na początku listopadamówi nam dumny Jarosław Kaczyński.

Młodzi poznali się podczas ostatniej kampanii wyborczej. Jarosław Kaczyński został polecony przez znajomego Kornelii Wróblewskiej jako młody, skuteczny i kreatywny prawnik, nie bojący się wyzwań no i… zdecydowała się na niego.

Jako smaczek dodajmy, że choć uczestnicy uroczystości ślubnej znali oboje młodych to przy słowach „oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z Jarosławem Kaczyńskim…” wszyscy wybuchnęli śmiechem (panna młoda też). Cóż, ślub Jarosława Kaczyńskiego w takich okolicznościach przyrody musiał wzbudzić entuzjazm i radość.

Autor: Włodzimierz Bułkowski
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kibic
Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić,...
swojak
Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby...
nikt 39 minut temu
BTW po "zamojsku" oznacza komin na parki...
bmx 57 minut temu
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem podp...
@Fucha ma racje . Najlepiej zapoznać si...
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
zamościak
pokerowa zagrywka, trzeba przyznać...
Tomek
dodam jeszcze , że zamieszczenie tego a...
Tomek
Powiem tak, odwiedzałem to "zoo" poniew...
malibu
Może to zdjęcie jest zapowiedzią kole...
Kibic
bardzo dobra wyniki i wysokie lokaty w. ...
XXX
Brawo, brawo, brawo. Trzymamy za WAS kci...
Bulterier
Niech dadzą jeszcze jrdna banke z miast...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny