R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Polityka i SamorządDaniel Czubara21 listopada 2016 FACEBOOK | 4184 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Konsultacje w sprawie kolei

R E K L A M A    B O A R D

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa prowadzi konsultacje społeczne projektu nowelizacji rozporządzenia stanowiącego „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego w zakresie sieci komunikacyjnej  w  międzywojewódzkich i międzynarodowych przewozach pasażerskich w transporcie kolejowym”.

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zachęca przedstawicieli organizacji oraz mieszkańców do aktywnego udziału w konsultacjach dokumentu, który jest podstawowym dla określenia priorytetów przewozów pasażerskich na terenie Polski. Jest on też dokumentem nadrzędnym wobec planów wojewódzkich. W przypadku aktywnego włączenia się do udziału w konsultacjach skutecznie podnoszącego potrzebę powrotu kolei pasażerskiej na ziemię hrubieszowską możliwe byłoby m.in uruchomienie takiego połączenia już w 2017 r.

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa chce poznać liczne potrzeby rozwoju infrastruktury transportowej na terenie województwa lubelskiego, w tym dotyczące rozwoju pasażerskiego transportu kolejowego na terenie hrubieszowszczyzny.  

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "BarteS" dnia 21 listopada 2016 o godzinie 17:21:39 napisał:
  http://mib.bip.gov.pl/ogloszenia-mib/ogloszenie-o-konsultacjach-spolecznych.html Konsultacje spoleczne zakonczyly sie dzis. 21 listopada 2016. Troche po czasie ten artykul.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "su-46" dnia 21 listopada 2016 o godzinie 18:13:05 napisał:
  Panie redaktorze, gratuluję refleksu w tym temacie. Ma Pan szansę niejako się zrehabilitować i napisać jako pierwszy o efektach tych konsultacji i najlepiej aby te efekty były korzystne dla regionu.
  0
  0
 • "BarteS" dnia 21 listopada 2016 o godzinie 22:08:27 napisał:
  Swoja droga to nie do konca rozumiem przeslanie tego tekstu. Jesli tworca projektu planu transportowego na skutek dzialan strony spolecznej wpisal juz w niego jako wariant podstawowy wydluzenie pociagu dalekobieznego z relacji Wroclaw-Zamosc do Wroclaw-Hrubieszow to jakiej aktywnosci od spoleczenstwa jeszcze oczekuje? Zazwyczaj zglasza sie uwagi jesli czegos brakuje, a tutaj jedyne czego mozemy oczekiwac to zamiany tego projektu w rzeczywistosc bo jest satysfakcjonujacy. Strona spoleczna juz zrobila wiele i sie zorganizowala m.in. w tej inicjatywie http://pdhr.pl i http://facebook.com/PociagiemDoHrubieszowa ktora zbiera coraz szersza grupe czytelnikow i wspierajacych.
  0
  0
 • "BarteS" dnia 21 listopada 2016 o godzinie 22:30:39 napisał:
  Swoja droga to nie do końca rozumiem przesłanie tego tekstu. Jeśli twórcom projektu planu transportowego na skutek działań strony społecznej wpisał już w niego jako wariant podstawowy wydłużenie pociągu dalekobieżnego z relacji Wrocław-Zamość do Wrocław-Hrubieszów to jakiej aktywności od społeczeństwa jeszcze oczekuje? Zazwyczaj zgłasza się uwagi jeśli czegoś brakuje, a tutaj jedyne czego możemy oczekiwać to zamiany tego projektu w rzeczywistość bo jest satysfakcjonujący. Strona społeczna już zrobiła wiele i się zorganizowała m.in. w inicjatywie "Pociągiem do Hrubieszowa" której stronę znaleźć można pod tym adresem http://pdhr.pl oraz na Facebooku http://facebook.com/PociagiemDoHrubieszowa Grono jej zwolenników jest coraz liczniejsze.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

perła 33 minuty temu
Ta kopuła to jakaś parodia sztuki budo...
kjm
piszę trochę z przekąsem...strategicz...
kibic
Boniek dziś fajnie pomagał na ławce,w...
zenek
A jak by wygrał 100 do 0 i tak to nic...
x
Jeszcze jedno przewinienie - podwójna ...
kibic
Brawo Hetman, powoli odrabiamy, Stal sł...
gość
sędzia popsuł mecz tymi kartkami,...
Ehhhh
Zdjęcie nie pochodzi z tego meczu....
antyklerykał
A w konsekwencji tej wielowiekowej tresu...
antyklerykał
Czy meczety, czy kościoły, czy inne te...
http://www.kuri...
CZŁOWIEK ROKU 2017 Zamość - wyniki ...
kjm
na zachodzie budują meczety, u nas koś...
TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
zamościak
"antyklerykał" ! znowu wąchasz ?, a ta...
antyklerykał
Jak zwykle "merytoryczne" argumenty, nie...
Czesław
A od kiedy to politycy decydują jakie p...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny