R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywkaOliwia Bojar14 grudnia 2015 FACEBOOK | 4471 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy ()

Komunikacją miejską z kolędą

Chór FORTE na Rynku Wielkim (2015), foto nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Działający przy Zespole Szkół nr 2 w Zamościu chór „Forte” w najbliższych dniach umili podróżującym liniami MZK czas podróży wspólnym kolędowaniem.

Należący do chóru uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1 pod opieka nauczycieli w najbliższy wtorek (15 grudnia) oraz środę (16 grudnia) w godzinach 13:00 – 16:00 podróżować będą z mieszkańcami, wspólnie kolędując w autobusach.
Śpiewające najpiękniejsze polskie kolędy grupy uczniów spotkać będzie można w różnych liniach kursujących po Zamościu.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Julietta" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 13:41:48 napisał:
  Hmm.. jakoś nie do końca podoba mi się ten pomysł. Nie jestem osobą wierzącą, więc mam nadzieję, że nie trafię na taki kurs. Niech kolędują pod kościołami, a nie w autobusach. Hah! albo co lepsza, niech MZK podniesie ceny biletów na te kursy, za możliwość słuchania chóru na żywo.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "kpiarz" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 15:44:27 napisał:
  Do nauki, a nie robić ścisk w autobusach. Osobiście nie mam przyjemności słuchania "wycia". Poroniony pomysł, jakiś taki pisowski.
  0
  0
 • "z_boku" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 16:38:06 napisał:
  m.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U
  0
  0
 • "+×÷=%" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 16:47:13 napisał:
  Co za debil to wymyślił?
  0
  0
 • "do przedmówców" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 19:11:55 napisał:
  Śpiewanie kolęd ma tylko częściowo związek z wiarą. U ciebie Julietta jak w filmie "Miś" na wigilię "Padmaskownyje wieczera" śpiewacie czy inny ślagier? Zrobiliście coś dla innych ludzi,czy tylko krytykujecie każdy pomysł?
  0
  0
 • "TORRES20400" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 20:01:34 napisał:
  https://www.youtube.com/watch?v=AFmKnwnzRUo
  0
  0
 • "imagine" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 22:50:59 napisał:
  Mamuńciu, zlituj się, albowiem nie wiedzą co czynią... Jak tak dalej pójdzie zaczną "uszczęliwiać" ludzi w prywatnych autach. Wraca "jesień średniowiecza"?
  0
  0
 • "TORRES20400" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 23:05:16 napisał:
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/724345,Dunskie-miasteczko-bez-choinki-za-to-z-islamskim-swietem
  0
  0
 • "ad111" dnia 15 grudnia 2015 o godzinie 8:45:47 napisał:
  Pasażer korzystający z autobusu MZK Sp. z o.o. powinien zachować się kulturalnie i nie utrudniać podróżowania innym pasażerom. To powyższe, to cytat z przepisów porządkowych. Warto czasami nie wpychać się ze swoją twórczością tam, gdzie nie każdy jest nią zainteresowany. Co innego granie i śpiewanie na rynku, bo można przejść lub obejść, a co innego w zamkniętej niewielkiej przestrzeni zmuszać ludzi do słuchania swojej twórczości. Trochę szacunku dla innych by się jednak przydało.
  0
  0
 • "kpiarz" dnia 15 grudnia 2015 o godzinie 11:59:31 napisał:
  nie mówcie, że jeszcze będą zbierać datki
  0
  0
  R E K L A M A
 • "łoś" dnia 15 grudnia 2015 o godzinie 18:11:12 napisał:
  nie ma to jak podciąć skrzydła młodym pełnym energi ludziom,którzy chcą urozmaicić to zamojską szarzyzne, ale czego można się spodziewać (chodzi o komentarze) po elektoracie PISowskim wrogo nastawionym do wszystkiego co się rusza. Wystep młodych ludzi bardzo mi się podobał,szkoda że szaro burzy ludzie nie potrafią cieszyć się prostymi i miłymi rzeczami
  0
  0
 • "Julietta" dnia 15 grudnia 2015 o godzinie 20:23:34 napisał:
  To, że nie podoba mi się ten pomysł i uważam, że jest nie trafiony nie oznacza, że jestem szaro burym człowiekiem. Potrafię cieszyć się z bardzo prostych rzeczy, nawet ze śpiewu ptaków w parku, ale słuchanie kolęd w autobusie raczej nie należy do moich ulubionych rozrywek. Nie neguję ich twórczości, tego że chcą "umilać" ludziom czas i wprowadzać atmosferę świąt, każdy ma prawo do samorozwoju i chwała im za to, że mają swoje pasje i talenty, ale moim skromnym zdaniem autobus nie jest do tego najlepszy. Jeśli (jakimś cudem) zechcę posłuchać kolęd, to pójdę do kościoła, albo na występ takiego chóru. Natomiast jeśli mam płacić za bilet i wysłuchiwać tego z przymusu, to już wolę przejść się pieszo. Tyle w temacie.
  0
  0
 • "ad111" dnia 16 grudnia 2015 o godzinie 9:01:18 napisał:
  Żeby te występy nie skończyły się tak jak w Warszawskim Metrze. Tam też młody człowiek chciał się tylko pokazać... https://youtu.be/3wR-hZV-ov8
  0
  0
 • "sztefan" dnia 16 grudnia 2015 o godzinie 12:17:32 napisał:
  w innych miastach w cywilizowanej Europie pół autobusu śpiewałoby razem i wszyscy cieszyli się świątęczną atmosferą, bo to chyba o to chodzi by w codziennym zabieganiu na chwile odstawić troski zmartwienia i wojenki i cieszyć się życiem,
  1
  0
 • "kpiarz" dnia 16 grudnia 2015 o godzinie 13:57:58 napisał:
  Niech robią co chcą ale nie w godzinach nauki szkolnej, ich obowiązkiem jest nauka, a nie śpiewanie w miejscach publicznych nieodpowiednich dla tego typu zdarzeń. Ciekawe co na to Kuratorium, na pracę nauczycieli, czy to jakaś szkoła artystyczna ? Rodzice powinni przemyśleć na co się zgadzają. Proponuję jeszcze wpuścić do autobusów hiphopowców i pewnie gorsi by nie byli. Kolędy to nie koncert życzeń.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
HEHEHE
ALE DO GRABIENIA PIASKU JAKIE ŁADNE DZI...
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Damian
Świetny artykuł, swoją drogą korzyst...
ANDREW FOREVER
Jaki Adaś? Co do tego ma Gomułka? To n...
Gorever
Adaś, ale Andrzej nie pamięta towarzys...
ANDREW FOREVER
A przecież prezydent Wnuk prosił, bła...
misiek
Perła. Od czegoś trzeba zacząć. Firm...
antyklerykał
A na kleszy budyneczek 23 mln wyrzucono....
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny