R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara17 lutego 2017 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 34 komentarze ()

Komu prezydent przyznał stypendia sportowe?

R E K L A M A    B O A R D

44 sportowcom trenującym w zamojskich klubach przyznał stypendia na rok 2017 prezydent miasta, Andrzej Wnuk. Zobacz kogo docenił prezydent.

Wśród osób, którym przyznano stypendia znaleźli się m.in. zawodnicy Agrosu Zamość, Roztoczańskiego klubu Karate Tradycyjnego, UKS Sorga, UKS CSW Lider, UKJ Legion, czy AKSON Krok za Krokiem i innych.

Poniżej publikujemy pełną listę stypendystów.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Maria" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 16:37:57 napisał:
  Ochrona danych osobowych nie obowiazuje? Zgodnie z prawem prezydent ma prawo ogłaszać ale portal musi miec juz zgode tych osób zanim dokona publikacji wtórnej. W innym przypadku trzeba zamazać nazwiska.
  4
  6
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 17:54:22 napisał:
  Jakie dyscypliny sportu uprawiają ? Chyba jakieś niszowe ?
  2
  2
 • "Anonim" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 18:13:44 napisał:
  Mario! Nie siej fermentu. Ogłoszenie Prezydenta jest ogólnie dostepne i zamieszczone na stronie internetowej Miasta Zamość: http://www.zamosc.pl/dat/attach/4834_ogloszenie_stypendia_2017_pdf.pdf Na stronie miasta dostępna jest lista ze wszystkimi nazwiskami a roztocze tylko ją powieliło.
  5
  3
 • "Maria" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 18:34:29 napisał:
  Panie "Anonim", przeczytaj Pan co napisałam. Prezydent ma prawo publikować takie ogloszenia ale portal nie, bo dokonuje publikacji wtórnej. Te osoby mają prawo sobie nie życzyć, by media szastały ich nazwiskami wraz z wysokością stypendiów. Reprezentuję dwie z takich osób.
  3
  4
 • "jan" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 19:46:55 napisał:
  Dowcipny ten nasz prezydent, dał kieszonkowe na waciki lub ....
  3
  3
 • "Robert Moteka" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 19:57:51 napisał:
  Szanowna Pani Mario,
  informacja publiczna dotycząca wykorzystania pieniędzy publicznych jest publiczna i podlega redystrybucji. Dokument przez nas zamieszczony jest dostępny przynajmniej w dwu serwisach o charakterze publicznym.
  To wspaniała lekcja tego, że pieniądze publiczne podlegają pełnej kontroli społecznej. Ważna lekcja też dla tych młodych wspaniałych ludzi.
  Nie ma powodu do ukrywania tego że ktoś jest wspaniałym sportowcem i nie ma powodu do tego by ukrywać, że Urząd Miasta wspiera takie osoby. Należy żałować tylko tego, że stypendia są tak małe. Wiemy ilu wyrzeczeń wymaga sport i jak ważny jest szczególnie w dobie tylu chorób wynikających z niezdrowego trybu życia.
  Dlatego gratulujemy wszystkim, którzy swoją ciężką pracą osiągają wspaniałe wyniki we wszystkich sportach i życzymy dużo wyższych stypendiów bo na nie zasługujecie.
  11
  4
 • "ak" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 20:12:33 napisał:
  Pani" Mario" w publikacji wtórnej może chodzić o ochronę praw autorskich a nie danych osobowych. Ja zdaje sobie sprawę że polska ustawa o ochronie danych osobowych to kuriozum, sprawiające że np. prawo do równego traktowania czy zasada jawności życia publicznego stały się iluzją. Trudno wyegzekwować prawo do równego traktowania jeżeli zarobki czy premie pracowników, nie wyłączając instytucji publicznych, są utajnione.
  1
  2
 • "Jaś" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 20:42:14 napisał:
  Śmiechu warte. Zero zróżnicowania pod względem koloru zdobytego krążka na Mistrzostwach Polski. Nie ma znaczenia czy to jest medal z Mistrzostw Polski czy Mistrzostw Europy. Widać miastu nie zależy na wyniku sportowym, tylko szukaniu głosów do kolejnych wyborów. Klub który pierwszy raz występuje z wnioskiem o dotacje dostaje 400 tys. zł. Na pobory dla piłkarzy. Po co im stypendium. Jak dostaną 4 tys miesięcznie z miasta albo spółek miejskich. Drugi przykład Gaudium. Prezydent myśli, że wygrał wybory dzięki piłkarzom i to oni mieli największy wkład w wygranych wyborach. Teraz trzeba odrobić.
  8
  2
 • "Jarek" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 20:51:11 napisał:
  Dalej w miejskim sporcie karty rozdają pracownicy Wydziału Kultury i Sportu, którzy otworzyli furtkę klubom z wysokimi dotacjami poprzez możliwość przyznania stypendium sportowego, klubowego. Wcześniej tego nie było. A teraz jest. Dziwne. Dostał zawodnik stypendium miejskie, to po co dawać klubowe z dotacji miejskich. Jeżeli od sponsora to ok ale czemu z dotacji?
  2
  1
 • "Zenek" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 21:11:34 napisał:
  To wszystko smiechu warte bo pilkarzyki z ka hetman dostaja za 5 lige 4.500 tys zl miesiecznie.to dopiero jest paranoja.tu mistrz Polski bierze 120 zl a tam pilkarzyk z 5 ligi 4.500 zl ale sprawiedliwosc.ja czekam z ubkaganiem na czlowieka ktory zrobi z tym porzadek bo narazie jest b.zle.
  8
  0
  R E K L A M A
 • "Sławek" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 21:15:01 napisał:
  A można swoje stypendium przekazać na dom dziecka? Super docenienie pracy i wyrzeczeń zawodników. Brawo dla rady sportu. Może trzeba opracować system widełkowy jak w Urzędzie Marszałkowsim?
  3
  0
 • "Alex" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 21:26:14 napisał:
  To wszystko smiechu warte bo pilkarzyki z ka hetman dostaja za 5 lige 4.500 tys zl miesiecznie.to dopiero jest paranoja.tu mistrz Polski bierze 120 zl a tam pilkarzyk z 5 ligi 4.500 zl ale sprawiedliwosc.ja czekam z ubkaganiem na czlowieka ktory zrobi z tym porzadek bo narazie jest b.zle.
  5
  0
 • "Thomas" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 21:40:23 napisał:
  A czy coś wiadomo o stypendiach za naukę?
  0
  1
 • "tomi" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 22:56:42 napisał:
  "Zenek"i"Alex"są fantastyczni.Napisali identycznie to samo.Niesamowite-chłopcy chyba są razem bardzo blisko,rozumieją się,razem chodzą na imprezy sportowe,razem śpią ,jedzą - to jest k....a masakra.
  2
  1
 • "Zenek" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 6:52:52 napisał:
  Kiedyś było uroczyste podsumowanie w postaci gali, gdzie Prezydent wręczał stypendia czy nagrody. Każdy trener za medal zawodnika z Mistrzostw Polski otrzymał jednorazową nagrodę. Mała to mała ale pewna. Chodzi o prestiż. Kiedy zawodnik czy trener był wyróżniony. Była motywacja dla pozostałych młodszych zawodników. A teraz Pan Madej robi niby plebiscyt, który jest z góry ustawiony. Wybiórczo przyjmuje kandydatury. Panie Danielu proponuje opublikować nagrody z przed dwóch lat. Urząd dawał po cichu nagrody zawodnikom, którzy brali stypendia. Wiadomo z jakich klubów. Trenerzy też tam są. Też wiadomo z jakich klubów. Czemu wtedy miasto tego nie publikowało, tylko wszystko po cichu?
  1
  2
 • "Z_ boku" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 15:42:10 napisał:
  Kpina z ciężkiej pracy młodzieży, wychowawców,róbcie tak dalej.Teraz patrząc na tą tabelę,to młody człowiek /niedoszły sportowiec/ ma dopiero motywację do robienia wyników. 120zł za złoty medal MP. Codzienna praca na treningu,przerzucić kilkadziesiąt ton żelastwa....
  3
  1
 • "Rysiu" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 17:15:50 napisał:
  Do dźwignią żelastwaa są dźwigi.
  1
  2
 • "jan" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 20:13:09 napisał:
  W 2011 najniższe stypendium sportowe wynosiło 380 zł.Miasto wypłaciło medalistom 160 tys. zł.A teraz przyszła dobra zmiana.
  1
  0
 • "@Z_boku" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 19:19:21 napisał:
  Jeśli pracują tylko dla pieniędzy, to lepiej żeby nie pracowali wcale. Nie zapominaj, że to nie są sportowcy ZAWODOWI, ćwiczą w ciepłej sali, nie płacą za pracę z trenerem, za strój sportowy, za wyjazdy na zawody, itd..
  0
  0
 • "Robert Marchwiany" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 20:29:02 napisał:
  Publicznie wnoszę o zbadanie IP użytkownika Zenek, który swoim postem z 18 lutego z godz. 6:52 otwarcie stwierdził, że Plebiscyt TVK "Video-Kadr" na Najlepszego Sportowca i Trenera Zamościa został ustawiony. Żywo mnie interesuje uzasadnienie tej tezy, gdyż jestem jednym z pomysłodawców tej imprezy. I też nie wszystkich zgłoszonych sportowców nominowałem do edycji, których byłem koordynatorem.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "TORRES20400" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 20:57:49 napisał:
  Panie Robercie. To nie mój temat (sport w Zamościu), ale tak z ciekawości zapytam: dlaczego na zamosconline.pl, nie można od dłuższego czasu zamieszczać komentarzy pod Pana tekstami?
  2
  0
 • "z_boku" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 22:01:59 napisał:
  Znowu ktoś się przyznaje do mojego nicka :)
  0
  1
 • "Zenek do Robert Marchwiany" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 9:05:47 napisał:
  Panie Robercie. Pan nominował zgłoszonych sportowców. A co z tymi, których zgłoszeń nie chciano przyjąć. Pan Marek nie raczył nawet odpisać. Czy to w pewnym sensie niejst manipulacja. Co Pan na to powie?
  0
  0
 • "jan sawa" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 12:37:24 napisał:
  Do @Robert Marchwiany Szanowny panie Robercie nie widzę w tym co pisze @Zenek niczego złego a już na pewno niczego obraźliwego, sprośnego czy innego takiego co upoważniałby nas wszystkich do poparcia pana apelu o zbadanie ID użytkownika @Zenek . Jestem przeciwny takim pomysłom. Oczywiście są granice w internecie których nie wolno przekraczać ale @Zenek swoimi wpisami nawet się do niej nie zbliżył. Niestety często nasi dziennikarze tak bardzo chcą nimi być , że zapominają o tym , że nigdy nimi nie byli i nie będą, ponieważ tak jak do każdego zawodu trzeba mieć tzw predyspozycje.
  0
  0
 • "panika" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 12:47:32 napisał:
  Zenek się przestraszył?
  0
  0
 • "jan" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 15:50:45 napisał:
  Panie Marchwiany jestem zdziwiony,to Pan nie zauważył braku na listach zawodników z co najmniej 5 czołowych klubów. Nikt ich albo nie poinformował o tak ,,zacnym'' plebiscycie lub zapomniał wpisać. Biorąc pod uwagę dla kogo to to było organizowane gratuluje znajomości , znajomości zamojskiego sportu a wszystkim wybierającym rzetelności.
  1
  0
 • "Robert Marchwiany" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 18:46:36 napisał:
  Pozwolicie, że odpowiem w punktach, bo zostałem zapytany przez kilka osób: 1. Nie jestem odpowiednią osobą w zakresie pytania o zamieszczanie komentarzy na zamosconline. To kompetencje redaktora naczelnego, którym nie jestem. Pragnę jednak zauważyć, że reguły, o jakich wspomniał "Torres", dotyczą nie tylko moich tekstów na tym portalu, tak więc na pewno nie one były przyczyną wprowadzenia obecnych regulacji. 2. "Zenek" napisał: "A teraz Pan Madej robi niby plebiscyt, który jest z góry ustawiony. Wybiórczo przyjmuje kandydatury". Jeśli plebiscyt jest z góry ustawiony, to znaczy, że zostało złamane prawo, dlatego proszę o dowody. Dowody nieanominowe. Z całym szacunkiem, ale pominięcie "co najmniej pięciu czołowych klubów" (czyli których? Proszę o fakty), to jeszcze nie jest dowód. Kiedy byłem koordynatorem tej inicjatywy, też nie wszystkie osoby umieszczaliśmy w gronie nominowanych, aczkolwiek starałem się, żeby uwzględnić rzeczywiście wszystkie kluby. Zresztą to ja ułożyłem regulamin plebiscytu i nikt go nie kwestionował. Od początku głosowała Kapituła złożona z zamojskich dziennikarzy, zaś głosy widzów stanowiły jeden głos zbiorczy. Jak jest teraz? Nie wiem, bo ostatni raz koordynowałem to przedsięwzięcie trzy lata temu. Dlatego proszę o dowody. 3. W ramach dowodów proszę o podanie nazwisk rzekomo pominiętych zawodników i ich osiągnięć. Wtedy opinia publiczna będzie mogła sobie wyrobić opinię samodzielnie.
  2
  1
 • "TORRES20400" dnia 21 lutego 2017 o godzinie 12:10:32 napisał:
  @"Robert Marchwiany"; dziękuję za odpowiedź. Tak przy okazji: na sporcie się nie znam, kolejnictwo też nie jest moją silną stroną. Doceniam Pana czwartkowe, wyważone, felietony społeczno - polityczne. Pozdrawiam.
  0
  0
 • "Tak jest" dnia 21 lutego 2017 o godzinie 13:06:32 napisał:
  a gdzie są dostępne te czwartkowe felietony pana Marchwianego ?
  0
  0
 • "Tak jest" dnia 21 lutego 2017 o godzinie 13:16:38 napisał:
  Wśród sportowców , którzy otrzymali stypendium nie widzę nikogo z UKS ORKA . Czyżby Zamość nie miał pływaków w których warto inwestować a może klub ten popadł w niełaskę Prezydenta ? Czy zna ktoś powody takiej sytuacji ?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "TORRES20400" dnia 21 lutego 2017 o godzinie 13:33:24 napisał:
  @"Tak jest". Jest jeszcze parę innych zamojskich portali internetowych. Tu taki przykład: http://www.zamosconline.pl/text.php?id=12802&rodz=publ&tt=wyczekiwana-katorga P. Marchwiany publikuje felietony w dziale publicystyka. Zwykle "nowości" ukazują się zwykle w czwartki. Mam nadzieję, że roztocze.net zdzierży tą nieuzasadnioną kryptoreklamę reklamę, i nie wykasuje tego postu... ;-)
  0
  0
 • "Robert Marchwiany" dnia 22 lutego 2017 o godzinie 13:10:48 napisał:
  @ TORRES20400 Bardzo dziękuję za miłe słowa i zapraszam do lektury moich tekstów w kolejnych tygodniach. Pozdrawiam również roztocze.net, którego codzienną pracę (często u podstaw) szczerze doceniam.
  0
  0
 • "jan" dnia 23 lutego 2017 o godzinie 11:33:30 napisał:
  Panie Robercie, część pominiętych sportowców ma Pan w wykazie stypendystów wystarczy porównać listy. Zamość jest ,,potęgą'' sportową więc medali z MŚ czy ME mamy na pęczki...
  1
  0
 • "Jacek" dnia 27 lutego 2017 o godzinie 19:29:00 napisał:
  Pytał ktoś o stypendystów z Orki. Nie mieli ani jednego medalu na Mistrzostwach Polski. Ale to samo jest z tenisem ziemnym. Czy ktoś kiedyś słyszał o medalu chociaż Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików? A co dopiero Mistrzostwa Polski. Ani jednego. Można porównać wyniki i dotacje klubów.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
izolator
... Michał Kciuk z FC Kacze Doły ......
z_boku 15 minut temu
Cały ten "artykuł", albo jak kto woli ...
x
W następnym sezonie nie będzie już Pa...
kibic
Paluch 23 bramki strzelił nie 22....
Zdziwiona
Chętnie poznałabym nazwiska tych zdoln...
K.
Najpewniej oddelegowany do wolontariatu....
Flagowiec
Jeden z artykułów na stronie roztocze....
por.zUbek
Jak widać po ilości komentarzy najlepi...
heh
nawet nie napisali o ktorej godzinie to ...
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny