R E K L A M A

Z I P

Sport | TopMarcin Łyś28 lutego 2016 FACEBOOK | 4468 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Komputer strzelił focha

R E K L A M A    B O A R D

Hetman przegrał w sobotę z Lublinianką ale sparring trzecioligowców trwał tylko 68 minut.

Sobota, 27 lutego godz. 16.00
KS Lublinianka Lublin – AMSPN Hetman Zamość 3 : 2 (3 : 1)

Bramki:
1 : 0 – Dobrowolski (2’),
2 : 0 – Majewski (18’),
2 : 1 – Kaznokha (20’),
3 : 1 – Majewski (29’),
3 : 2 – Turczyn (58’).

KS Lublinianka 1-3-2-4-1: 

Lublinianka.27.02.2016

Zmiany:
46’ Kaganek ↔ Czułowski,
46’ Stefański ↔ zawodnik testowany .

AMSPN Hetman 1-4-2-3-1: 

Hetman.27.02.2016

Zmiany:
46’ Łukasz Fidler ↔ Paweł Daszek,
60’ Damian Baran ↔ Karol Bukowski.

Okoliczności meczu kontrolnego jaki rozegrały drużyny Lublinianki i Hetmana odbiegały – delikatnie mówiąc – od standardów III ligi oraz obiektu dumnie zwanego Areną Lublin.
Na bocznym boisku sportowej wizytówki stolicy województwa zmierzyli się dwaj aktualni trzecioligowcy. Mecz miał kuriozalny przebieg, ponieważ w 68 minucie sędzia był zmuszony zakończyć grę z powodu zapadających ciemności. Świateł nie zapalono z powodu awarii komputera.

Marek Sadowski (trener Lublinianki):

„W porównaniu z rundą jesienną Hetman jest zupełnie inną drużyną. W meczu można wyodrębnić dwie różne części. W pierwszej połowie my byliśmy stroną dominującą i strzeliliśmy trzy bramki a mogliśmy strzelić dwie kolejne. Po przerwie ton grze nadawali goście i strzelili gola kontaktowego. W poczynaniach piłkarzy Hetmana widać spory postęp. Zawodnicy nie nastawiają się tylko na grę z kontry ale próbują – całkiem skutecznie – ataku pozycyjnego. No i wtedy właśnie zapadły ciemności. Stało się to już po raz kolejny. Kiedyś nie zapalono nam światła podczas treningu i musieliśmy skończyć zajęcia przed czasem. Wszyscy tłumaczą się tym, że to komputer włącza oświetlenie. No cóż, nas to nie powinno interesować. Przyjeżdża zespół z zewnątrz, chce zagrać w normalnych warunkach a tu faux pas”.

Krzysztof Rysak (trener AMSPN Hetman):

„Zaczęliśmy fatalnie bo już w 2 minucie straciliśmy bramkę. Nie zdążył wrócić za swoim zawodnikiem Damian Baran i Dobrowolski z bliska strzelił do naszej bramki. W 8 minucie po podaniu Turczyna sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kaznokha. W 15 minucie bardzo ładnie z rzutu wolnego uderzył nad murem Markowski ale bramkarz gospodarzy obronił strzał końcami palców. Natomiast w 18 minucie przegrywaliśmy już 2 : 0. Fidler przegrał pojedynek główkowy a odbitą piłkę uderzeniem z 18 metrów wpakował do naszej bramki Majewski. Już dwie minuty później strzeliliśmy gola kontaktowego. Po naszej niezłej akcji przeciwnicy sfaulowali Kaznokhę i sam poszkodowany bezpośrednio z rzutu wolnego celnie strzelił nad murem do siatki. Cóż z tego, skoro w 29 minucie Czarniecki niedokładnie zagrał przy wyprowadzeniu piłki i praktycznie zanotował asystę przy kolejnej bramce Majewskiego. W przerwie dokonałem jednej zmiany personalnej ale też zmieniliśmy ustawienie na 1-4-4-2. W drugiej połowie byliśmy już całkiem innym zespołem – zaczęliśmy prowadzić grę, stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia goli. Już w 48 minucie bramce Lublinianki mocnym strzałem zagroził Turczyn. 10 minut później ten sam zawodnik – po dobrym podaniu Daszka – strzelił głową gola kontaktowego. Cała nasza gra była więcej niż poprawna ale w 68 minucie sędzia zakończył mecz. Totalne rozczarowanie. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Nie mam pretensji do sędziów i przeciwników ale do gospodarzy obiektu. Przejechaliśmy łącznie 200 kilometrów a niektórzy zawodnicy zagrali tylko kilka minut albo nie weszli nawet na boisko!”.

W meczu z Lublinianką wśród zawodników Hetmana ponownie zabrakło kontuzjowanego Jarosława Barana i chorego Przemysława Kity oraz Kamila Krawca, którego zatrzymały sprawy rodzinne. Natomiast Mateusz Wróbel raczej nie będzie już grał w zamojskiej drużynie. „Mam nadzieję, że w trakcie rozgrywek będą nas omijały dalsze kontuzje oraz kartki, bo ławka robi się coraz krótsza” – skomentował liczebność kadry swojej drużyny Krzysztof Rysak.
Sytuacja kadrowa nie spędza natomiast snu z powiek trenera Lublinianki. Zespół w spokoju przygotowuje się do wiosennej rundy rozgrywek, kadrowo prezentuje się więcej niż przyzwoicie i liczy na utrzymanie się w trzecioligowym towarzystwie – taką opinię przekazał mi przynajmniej trener Marek Sadowski.

Kolejny mecz – również wyjazdowy – piłkarze Hetmana rozegrają z Tomasovią. Celem trenera zamojskiej drużyny jest gra na naturalnej nawierzchni. Mecz prawdopodobnie odbędzie się w niedzielę 06 marca, br. a dokładny czas i miejsce trenerzy ustalą do najbliższego wtorku.

Autor: Marcin Łyś
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Antykibic
Ile wydano w Hetmanie na transfery?...
zamoscianin
Robert Marchwiany w swoim ostatnim felie...
Ja
Mateusz Prusa mogliby pozyskać na bramk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny