FleszOliwia Bojar8 kwietnia 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Kolizje „po pijaku”

Policja, foto: roztocze.net

Z promilami doprowadzić można nie tylko do zderzenia, ale i dachowania…

Wczoraj (7 kwietnia) i dzisiaj (8 kwietnia) na terenie powiatu zamojskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych, które spowodowała nietrzeźwość kierowców.
Wczoraj ok. godz. 21:30 w Zawadzie 46-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn, kierujący fordem, zjechał na przeciwny pas ruchu. Doprowadził tym do zderzenia z toyotą, którą prowadził 18-letni zamościanin. Jak się okazało, sprawca zdarzenia 46-latek, kierujący fordem był nietrzeźwy – w jego organizmie stwierdzono ponad 2,5 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu uprawnienia do kierowania a pojazd, którym się poruszał, odholowano na policyjny parking.

Mniej, bo „zaledwie” nieco ponad promil alkoholu w organizmie miał z kolei 21-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów. Mężczyzna, kierując toyotą, doprowadził do dachowania pojazdu. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj, około 3:00 w miejscowości Karp.

-Z ustaleń policjantów wynika, że młodzieniec wracał z dyskoteki z Zamościa. Wraz z nim podróżowała czwórka pasażerów w wieku 15 – 19 lat. Z wyjątkiem 15-latka, byli oni również pod działaniem alkoholu. W wyniku dachowania do szpitala z urazami rąk trafiły dwie nastolatki w wieku 17 i 19 lat, mieszkanki powiatu hrubieszowskiego. Również i w tym przypadku, policjanci zatrzymali 21-letniemu kierowcy uprawnienia do kierowania. Posiadał je od połowy lutego bieżącego roku – poinformowała podinsp. Joanna Kopeć, rzecznik KMP w Zamościu.

Za spowodowanie zdarzeń obaj kierowcy odpowiedzą przed sądem. Za przestępstwo, jakim jest kierowanie w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "...." dnia 11 kwietnia 2016 o godzinie 8:53:05 napisał:
    Tych idiotów którzy jeżdżą po pijaku wcale mi nie szkoda niech eliminują się samodzielnie z tego świata. Szkoda mi tylko tych osób które przez ich bezmyślność ponoszą jakieś urazy... Żadnego więzienia dla nich bym nie przewidywał tylko byśmy płacili na takich darmozjadów których i tak jest za dużo w więzieniach niech odrabiają społecznie masę godzin....
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamość to nie...
E, Rafał! Jak już chwalisz się że wi...
as 33 minuty temu
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm... 45 minut temu
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki 55 minut temu
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
Zamoyski 57 minut temu
'ted'... pomyliłeś strony... miałeś ...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018