R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja18 września 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Kolejne zwycięstwo Hetmana

Rafał Turczyn (przy piłce) ; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Zwycięstwem nad Lutnią Piszczac nowy Hetman Zamość kontynuuje dobrą passę w IV-ligowych rozgrywkach.

Sobota, 17 września godz. 16.00

Lutnia Piszczac – Hetman Zamość                            0 : 2 (0 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – Solecki (2’),

0 : 2 – Turczyn (41’).

 

Hetman 1-4-2-3-1:

 hetman-17-09-2016

Zmiany:

46’ ↓ Damian Otręba – ↑ Damian Kupisz,

67’ ↓ Anton Lutsyk – ↑ Błażej Omański,

72’ ↓ Maciej Markowski – ↑ Łukasz Fidler,

77’ ↓ Łukasz Bubeła – ↑ Szymon Płotnikiewicz.

 

 

Lutnia 1-4-4-2:

lutnia-17-09-2016

Zmiany:

62’ ↓ Paweł Bołtowicz – ↑ Maciuej Oleksiuk,

71’ ↓ Jakub Magier – ↑ Marcin Wieliczuk,

73’ ↓ Rafał Szyszkiewicz – ↑ Mateusz Kobyliński,

80’ ↓ Iwo Czumer – ↑ Mateusz Czebreszuk.

 

Żółte kartki: Czumer, Żuber i Paszkiewicz (Lutnia) oraz Kamiński i Lutsyk (Hetman);

Sędziował Damian Kuźniak (KS Lublin).

 

Jak zwykle Hetman uzyskał prowadzenie już na początku spotkania. Już w 2 minucie po dośrodkowaniu Turczyna z rzutu rożnego w polu karnym gospodarzy zapanował lekki bałagan, z którego skorzystał Solecki i mocnym strzałem zdobył gola. Mimo prowadzenia zamościan, piłkarze Lutni nie kwapili się zbytnio do odrabiania strat a jeśli próbowali ataków, to były one szybko likwidowane w zarodku przez podopiecznych Krzysztofa Rysaka. Niestety, zespół Hetmana również nie zachwycał swoją postawą, więc kibice w Piszczacu nie byli świadkami porywającego widowiska. Mimo olbrzymiej przewagi zamościan w posiadaniu piłki, nie przekładała się ona na jakieś klarowne sytuacje do zdobycia goli. Lekkie ożywienie przyniosła druga bramka dla lidera. W 41 minucie Rodevych dośrodkował piłkę przed pole karne do Turczyna a ten po opanowaniu futbolówki strzelił precyzyjnie i podwyższył prowadzenie zamościan.

Na tym rzeczywiste emocje praktycznie się zakończyły. Druga połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando drużyny Hetmana ale gole już nie padły. Jedyną klarowną okazję do zdobycia trzeciego gola dla zamościan zmarnował w ostatniej minucie gry Omański, który po dośrodkowaniu Daszkiewicza na ósmy metr przed bramką gospodarzy strzelił Panu Bogu w okno. Gospodarze przez cały mecz sprawiali wrażenie jakby nieznaczna porażka z liderem rozgrywek dawała im satysfakcję a Hetman uspokojony prowadzeniem nie zamierzał walczyć w Piszczacu jak o niepodległość. Mimo wprowadzenia w obydwu zespołach do gry kolejnych zawodników, wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca meczu.

Krzysztof Rysak, trener Hetmana: -W naszej grze zabrakło dzisiaj trochę dokładności. Trzeba tez przyznać, że gospodarze bronili się umiejętnie, byli dobrze zorganizowani i grali z dużym zaangażowaniem. Z tych powodów nie dochodziliśmy do czystych sytuacji strzeleckich. Było to widoczne szczególnie w drugiej połowie. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce, próbowaliśmy ataków bokami oraz środkiem boiska ale nie przynosiło to wymiernych efektów.

 

Kolejnym rywalem Hetmana będzie ligowy outsider, LKS Milanów. Mecz odbędzie się w niedzielę 25 września na stadionie OSiR w Zamościu.

 

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 18 września 2016 o godzinie 10:38:36 napisał:
  żenujący jesteś
  0
  0
  R E K L A M A
 • "ZMC" dnia 18 września 2016 o godzinie 10:53:58 napisał:
  Jak Chełmianka nie wygra dziś z Ładą różnicą co najmniej 4 bramek to Hetman pozostaje liderem.
  0
  0
 • "Kibic" dnia 18 września 2016 o godzinie 11:15:56 napisał:
  'nowy' Hetman. Tak należy pisać. Być może ktoś za jakiś czas stworzy jeszcze nowszą wersję.
  0
  0
 • "z_boku" dnia 18 września 2016 o godzinie 11:52:08 napisał:
  Taaa, może używać nazwy "HETMAN 2.0" ? Nie czepiajmy się pierdół, Hetman to Hetman i niech tak zostanie.
  0
  0
 • "qwerty" dnia 18 września 2016 o godzinie 12:40:52 napisał:
  Hetman gra ładnie, gra jest lepsza od wyniku - co napawa ogromnym optymizmem na przyszłość. Praca Pana Mecenasa i jego zespołu przynosi spodziewane efekty. Hetman ładnie gra, dużo strzela - to jest ważne - że wygrywa pewnie, dlatego że gra dobrze. Ta dobra gra będzie miała znaczenia w w 3 lidze do której awansuje, nie będzie problemu z przeskokiem na wyższy szczebel. Dobrze że tak się dzieje, dlatego że z tej perspektywy w lidze wyżej Hetman będzie musiał zmierzyć się z drużynami na swoim i wyższym poziomie. Świetnym przykładem jest legia Warszawa cudem zdobyte mistrzostwo Polski, cudem wywalczony awans do Ligi Mistrzów i pogrom 6 do zera z BVB - warto porównać to z obecną sytuacją Hetmana i wyciągać odpowiednie wnioski, ba nawet uczyć się na cudzych błędach, a nie powielać swoich. Jednak myśląc o potędze - myślmy o kibicach. Trzeba dążyć do tego, aby wyeliminować pseudokibiców czy to poprzez zakazy stadionowe, czy poprzez podniesienie cen biletów - tak aby ich nie było ich na to stać. Stworzyć preferencje dla rodzin, tak aby na mecz piłki mogły chodzić rodziny z dziećmi, tak jak ma to miejsce w Anglii. Nie dla pseudokibiców. Nadmienię tylko, że prawdziwi kibice mają na pewno dużo większą wartość dla sponsorów, co w konsekwencji może prowadzić do wzrostu przychodów w kasie klubu w sposób trwały. Jeżeli sponsor przeczyta wypowiedź artysty że ceny biletów powyżej 5 złotych dla niego to za dużo - to co on ma pomyśleć. Piłka nożna to nie tylko widowisko, ale również i biznes.
  0
  0
 • "normalny kibic" dnia 18 września 2016 o godzinie 13:10:48 napisał:
  AMSPN nie był prawdziwym Hetmanem, bo ten nowy obecny nim miał być. Jechali znaFFcy po zawodnikach AMSPN, teraz ich chwalą, bo grają w Hetmanie, takim prawdziwym, bo nowym. Prawdziwy Hetman powstał w 1934 roku i żadna fundacja tego nie zmieni.
  0
  0
 • "Student" dnia 18 września 2016 o godzinie 14:21:03 napisał:
  Napiszcie coś o wynikach juniorów bo to też interesujące
  0
  0
 • "do Studenta" dnia 18 września 2016 o godzinie 14:37:48 napisał:
  Napiszemy i pochwalimy, tylko napisz, którą grupę trenujesz.
  0
  0
 • "qwertty" dnia 18 września 2016 o godzinie 18:18:20 napisał:
  cyt "normalny kibic" dnia 18 września 2016 o godzinie 13:10:48 napisał: AMSPN nie był prawdziwym Hetmanem, bo ten nowy obecny nim miał być. Jechali znaFFcy po zawodnikach AMSPN, teraz ich chwalą, bo grają w Hetmanie, takim prawdziwym, bo nowym. Prawdziwy Hetman powstał w 1934 roku i żadna fundacja tego nie zmieni."" Czytając to szczerze ubawiłem się, ten prawdziwy Hetman, tamten nieprawdziwy. Skoro nieprawdziwy nie chodź na mecze. Czy was takie wpisy nie śmieszą??? Idąc tym tropem powinniśmy dojść do początku Hetmana to kiedy go założono, śledząc to wszystko szybko okaże się że każdy Hetman był nieprawdziwy.
  0
  0
 • "pol" dnia 18 września 2016 o godzinie 21:41:51 napisał:
  qwerty to ile taki bilet na tą ligę według Ciebie powinien kosztować aby pseudokibice nie przychodzili ??? 8 zł na 4 ligę to mało ? może nich zrobią 50 zł to wtedy sam będziesz chodził na mecze.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "qwerty" dnia 19 września 2016 o godzinie 11:26:59 napisał:
  pol@ jeden z moich adwersarzy tutaj na tym forum napisał, że jego kolega wypił na stadionie 1 piwo i dostał dwuletni zakaz stadionowy. Więc ja się pytam jak to jest stać ciebie na kupno piwa a nie stać ciebie na droższy bilet? Piwo albo pij w domu albo w lokalu. 15 złotych tyle powinien kosztować najtańszy bilet i jest to absolutne minimum TO GRANICA PRZYZWOITOŚCI. Aczkolwiek nie sądzę, aby wpływy z biletów pokryły koszty utrzymania stadionu i organizacji meczu czy koszty samego klubu. To raczej pewne, że klub awansuje ligę wyżej a więc z 15 np do 18 zł. 50 zł?? Faktycznie nawet nie wiesz jakie są ceny w w wyższych ligach i na innych stadionach. Ceny biletów ulgowych są np w 1 lidze 70 zł za bilet normalny i co ciekawe przychodzą pełne stadiony. Nie wspominając o lożach dla VIP. Jednak gdyby faktycznie bilet kosztował 50 zł jak chcesz gdyby faktycznie były takie bilety co by to oznaczało w stosunku do biletów za 5 zł to tak jakby było 10 kibiców. Niech przyjdzie 20 kibiców i kupi wejściówki za 50 zł w kasie stadionu zostanie 1000 zł od 20 kibiców - ten sam 1000 zł kupujących bilet za 5 zł musi wykupić 200 kibiców. Rachunek jest oczywisty koszty ochrony 200 kibiców a 20. Tak więc wyższa cena biletu mogłaby obniżyć koszty organizacji meczu. Przy wyższej cenie można osiągnąć przynajmniej takie same przychody. Uważam, że nawet podniesienie cen biletów do 10 zł nie zmniejszyłoby liczby kibiców, mogłoby przynieść nawet większe przychody. Radziłbym również zajrzeć na stronę klubu i zobaczyć kto należy grupy głównych sponsorów. Siłą rzeczy czyni to znaczną grupę mieszkańców kibicami, aczkolwiek nigdy na stadionie i na meczu nigdy nie byli. I to jest koronny argument do podwyżki cen biletów.
  0
  0
 • "Lola :-)" dnia 20 września 2016 o godzinie 8:11:40 napisał:
  "gwerty"ty stań normalnie na ziemi,ty gdzieś latasz w innej przestrzeni.Człowieku za gre na takim poziomie 50 zł.To nie jest piłka nożna tylko piłka kopana.10zł to i tak dużo.
  0
  0
 • "Piston" dnia 23 września 2016 o godzinie 12:25:51 napisał:
  Czemu trybuna naprzeciw krytej jest zamknięta?
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb 26 minut temu
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny