R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja3 listopada 2016 FACEBOOK | 4443 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Kolejna porażka juniorów Hetmana

Drugi trener Hetmana Krzysztof Krupa i dyrektor sportowy klubu Piotr Welcz; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Wyjazdowy mecz z Widokiem Lublin przyniósł juniorom Hetmana drugą porażkę w tym sezonie.

Sobota, 29 października godz. 11.00, Wojewódzka Liga Juniorów Starszych LZPN (2 x 45 min.)

Widok Lublin Hetman Zamość 3 : 1 (2 : 1)

Bramki:

1 : 0 – Dudek (15’ z karnego),

1 : 1 – Nowak (20’),

2 : 1 – Dudek (40’ z karnego),

3 : 1 – Kabała (59’).

Widok 1-4-2-3-1:

widokjs-29-10-2016

 

Zmiany:

66’ ↓ Cezary Kabała – ↑ Bartosz Gołębiewski,

70’ ↓ Kamil Niedzielski – ↑ Igor Sanudenko,

77’ ↓ Michał Mojski – ↑ Kacper Wiktorek,

86’ ↓ Rafał Król – ↑ Mateusz Mysłowski,

90’ ↓ Bartłomiej Prus – ↑ Damian Berezecki,

90’ ↓ Marcin Ostrowski – ↑ Rafał Kabasa.

Hetman 1-4-3-3

hetmanjs-29-10-2016

 

Zmiany:

46’ ↓ Błażej Filipowicz – ↑ Karol Tucki,

65’ ↓ Szymon Sadowski – ↑ Jakub Witkowski,

83’ ↓ Damian Pilipczuk – ↑ Dariusz Zub.

Żółte kartki: Żelisko, Niedzielski, Pikul, Kabasa i Sanudenko (Widok) oraz Bukowski i Danilewicz (Hetman).

 

Po wyjazdowej porażce z Górnikiem Łęczna juniorzy starsi nowego Hetmana musieli czekać aż trzy tygodnie na rozegranie kolejnego meczu. W X kolejce rozgrywek zamojski zespół pauzował a spotkanie XI kolejki z puławską Wisłą zostało przełożone na 10 listopada ze względu na pielgrzymki maturzystów.

Zespół Widoku – który początek rozgrywek miał taki sobie i nie aspirował wcześniej do roli faworyta – osiągnął w ostatnich kolejkach kilka cennych zwycięstw i mecz z Hetmanem potraktował jako poważną szansę na dołączenie do czołówki.

Trzytygodniowa przerwa w graniu nie wpłynęła natomiast korzystnie na piłkarzy z Zamościa ale w I połowie grający pod wiatr piłkarze Hetmana prezentowali się jeszcze zupełnie dobrze. Stosując wysoki pressing uniemożliwiali gospodarzom przeprowadzenie skutecznych akcji, sami natomiast kilkakrotnie zagrozili bramce Długosza. Piłkarze Widoku mimo to po pierwszej połowie prowadzili. Bramki tracone przez zamojski zespół w I części meczu padały w co najmniej pechowych okolicznościach. W 15 minucie meczu starcie w polu karnym Damiana Pilipczuka z jednym z przeciwników sędzia zakwalifikował jako faul piłkarza Hetmana i wskazał na jedenasty metr. Rzut karny wykorzystał Dudek. Wyrównanie padło po 5 minutach a gola dla zamościan zdobył Szymon Nowak kończąc pewnym strzałem z 12 metrów akcję swojego zespołu. Zaraz po golu wyrównującym goście mogli objąć prowadzenie. Strzał Pawła Daszka z około 20 metrów obronił bramkarz gospodarzy a piłka ocierając się o słupek wyszła na rzut rożny. Wydawało się, że dobra gra Hetmana przyniesie kolejną bramkę. Tymczasem w 40 minucie sędzia pokazał jednak kolejną „jedenastkę” dla gospodarzy. Tym razem arbiter uznał, że wybijający piłkę poza boisko Błażej Filipowicz sfaulował zawodnika Widoku a Dudek po raz kolejny skutecznie wykonał strzał z 11 metrów.

W drugiej połowie gospodarze dość szybko dołożyli trzeciego gola. W 59 minucie niezdecydowanie Danilewicza i Niemczyka wykorzystał Kabała, dopadł do piłki, minął Niemczyka i strzelił do pustej bramki. Po straconej bramce zamościanom zabrakło pomysłu na grę. Co prawda szansę na zdobycie kontaktowej bramki miał jeszcze Nowak ale nie wykorzystał dośrodkowania Myszki. Ogólnie rzecz biorąc goście zaprezentowali się już dużo słabiej niż w pierwszej połowie i korzystny dla Widoku wynik utrzymał się już do końca meczu.

Po tej porażce zespół juniorów nowego Hetmana spadł na 4 miejsce w tabeli ale rozegrał o jeden mecz mniej niż pierwsza trójka. W ostatniej kolejce rundy jesiennej lider rozgrywek – Tomasovia – zagra na wyjeździe z Janowianką (12 miejsce). Wicelidera – zespół Widoku – czeka wyjazdowy mecz z Wisłą Puławy (6 miejsce). Zajmujący trzecią pozycję Górnik Łęczna podejmie u siebie Chełmiankę (7 miejsce). Hetman w ostatniej kolejce – w derbowym pojedynku – zagra u siebie z Ładą Biłgoraj (10 miejsce), natomiast 10 listopada zaliczy w Zamościu zaległe spotkanie z Wisłą Puławy. Trudno wyobrazić sobie porażkę Tomasovii w Janowie Lubelskim (chociaż w piłce nożnej wszystko jest możliwe) ale przy odrobinie szczęścia zamojski zespół może na koniec rundy „wskoczyć” nawet na drugie miejsce.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ciciolina z Bis...
Pedofilia czy homoseksualizm.. to znamy,...
Z tą Radą Nadzorczą to chyba żartuje...
Thomas
Kogoś chyba tutaj trafi :)...
Batman 2 minuty temu
Do eva dobrze powiedziała przedmówczyn...
Ekonomistka 22 minuty temu
Kontroluje Rada Nadzorcza. Swoją drogą...
kjm 33 minuty temu
tytuły przed nazwiskami księży to ozn...
antyklerykał
Ja widzę rolę kleru w społeczeństwie...
eva
Ty lepiej powiedz mi ile dzieci jest mol...
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny