R E K L A M A

Z I P

2. Region | Polityka i SamorządDaniel Czubara8 lutego 2017

KOD wybiera

KOD

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W najbliższą sobotę, 11 lutego, swoje władze wybiorą działacze Komitetu Obrony Demokracji z regionu lubelskiego.

O fotel przewodniczącego regionu ubiegać się będzie trzech kandydatów. Pierwszy z nich to Bartosz Sierpniowski, dotychczasowy pełnomocnik KOD-u w województwie lubelskim, związany z KOD-em od początku istnienia stowarzyszenia. Z wykształcenia informatyk, prowadzi firmę w Zamościu. Kolejny kandydat na przewodniczącego regionu to Grzegorz Kołek, handlowiec. Trzecim kandydatem jest były poseł i były radny sejmiku województwa lubelskiego, związany z PO, Krzysztof Kamiński.

Wybory szefów regionu KOD-u trwają w całym kraju. 15 szefów już wybrano, województwo lubelskie wybiera swojego szefa w tę sobotę i tym samym kończy wybory władz regionalnych Komitetu Obrony Demokracji.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zmc" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 8:59:57 napisał:
  Sierpniowski były członek PO, Kamiński również. Byli działacze partyjni powinni dla dobra KODu nie startować na funkcję szefa struktur. Takie jest moje zdanie.
  22
  3
 • R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 10:08:11 napisał:
  płacicie alimenty ?
  24
  3
 • "." dnia 8 lutego 2017 o godzinie 10:17:23 napisał:
  200 tys. zaległości alimentacyjnych to wcale nie jest tak dużo.
  15
  3
 • "Anonim" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 10:53:44 napisał:
  ważne by na bezdomne KOTY wystarczyło
  12
  1
 • "antyKOD" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 11:03:21 napisał:
  "oddolny" ruch, finansowany przez Sorosa (sam to potwierdził) wybiera władze... ŚMIECH!
  22
  3
 • "Józef Bąk" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 11:21:19 napisał:
  Kijek kupował sobie perfumy we Francji z kodziarskich zbiórek, bo jemu też ten KOD trochę śmierdział...no ludzki gość!
  25
  2
 • "Thomas" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 13:34:02 napisał:
  Sprawa z KOD/Nowoczesna jest prosta te organizacje już upadły. Teraz przez trzy lata do następnych wyborów będzie trwał swoisty Pat, nikt nie będzie chciał być liderem KOD/nowoczesnej - powtarzam nikt. To co się stało przy okazji nowoczesnej/KOD zwłaszcza tej pierwszej - pokazało jasno, że ci ludzie nie nadają się do rządzenia. ostatnie wydarzenia w nowoczesnej a więc zmiana wiceprzewodniczących nie rozwiązuje kryzysu w tej partii, co gorsza nie dotknęło to najważniejszego człowieka w Partii czyli Ryszarda Petru. Oczywiście nie można przekreślać wszystkich posłów nowoczesnej, ale wielu z nich jest niewidocznych, niektórzy z ich są aż za bardzo widoczni np. pani Joanna Scheuring Wielgus, pani Schmidt w ostatnim czasie. Można byłoby rozpisywać się o Ryszardzie Petru, ale w polskiej polityce nie jest to nikt nowy - ON JUŻ ZDĄŻYŁ BYĆ DORADCĄ BALCEROWICZA W RZĄDZIE BUZKA DS. REFORMY EMERYTALNEJ OFE. JEGO DOSSIER POLITYCZNE JEST DŁUGIE I BOGATE. TAK WIĘC NOWOCZESNA I KOD SĄ STRACONE - CO DO TEGO NIE MA WĄTPLIWOŚCI. Nie sądzę, że buty KOD/nowoczesna wejdzie np. Władysław Frasyniuk czy inni - takie pojawiły się spekulacje na giełdzie nazwisk. Z tej rozgrywki zwycięsko wyszedł Grzegorz Schetyna o którym wiadomo, że jest to najsprytniejszy i i jedne z najbardziej inteligentniejszych lisów w polskiej polityce. Ryszard Petru miał rację lider może być jeden, ale liderem nie może być każdy. Słynna refleksja Ryszarda Petru na temat upadku Imperium Rzymskiego - pokazała król jest nagi (to jest w internecie). Gigantyczny spadek jaki zanotowała Nowoczesna, skandal z Mateuszem Kijowskim - ROKOSZ PRZECIWKO KIJOWSKIEMU PODWAŻANIE PRZYWÓDZTWA LIDERA JEST CZYMŚ BEZ PRECEDENSU. Jeszcze nie tak dawno jeden z liderów KOD w strukturach lubelskich fotografował się na wspólnym zdjęciu z panem Mateuszem Kijowskim, i (chyba na tym zdjęciu był pan Szumełda). To zdjęcie z Zamościa liderów KOD i naszych liderów pokazje że coś jest nie tak.
  11
  1
 • "Thomas" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 14:31:12 napisał:
  Gdyby porównać demokrację politykę do dżungli - to zachodzi tutaj naturalny proces selekcji pozytywnej. Silny poluje na najsłabszego - to oczywiste. Tylko silny nie jest zawsze najlepszym z bardzo prostego powodu, bo ten najlepszy poczeka aż wszyscy się wykrwawią i zajmie ich miejsce, no chyba, że ten najsilniejszy jest sprytniejszy od tego najlepszego. W takim razie która strategi wygrywa czy ten kto wygra czy ten co przetrwa. Pyrrusowe zwycięstwo nie jest żadnym zwycięstwem, w kolejnej bitwie ten zwycięzca zostanie pokonany. I nie ważne kto wygra. ważne kto przetrwa - analogie i skojarzenia nasuwają się same - to są swoiste szachy, każdy na szachownicy kto jest pionkiem może dojść do lini przemiany i być hetmanem, ale musi uważać, aby nie być hetmanem przez chwilę.
  5
  2
 • "7" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 14:50:51 napisał:
  Nawet gdy ma 200 tys. do oddania za alimenty to i tak będzie musiał je kiedyś oddać jeszcze z odsetkami więc się tak o niego nie martwcie ,jest jeszcze lepszy taki jeden Pan co na jego ochronę musi się ,każdy składać rocznie 1 mln 300 tys.
  5
  5
 • "do Thomas" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 16:13:28 napisał:
  Kto wg. Ciebie nadaje się do rządzenia? Krytykujesz KOD, N.,Lewicę i PO.
  3
  4
 • R E K L A M A
 • "Kinga" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 17:20:56 napisał:
  do Thomas: jaką szkołę ukończyłeś wyższa?
  3
  3
 • "olo" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 18:17:21 napisał:
  A Pisiewicze ciągle jazgoczą.
  3
  5
 • "Thomas" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 19:52:24 napisał:
  Kinga@ Wykształcenie podstawowe niepełne z możliwością wykonywania zawodu.
  4
  1
 • "Kinga" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 21:18:51 napisał:
  Thomas@ jesteś z Zamościa?
  2
  4
 • "Thomas" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 21:46:28 napisał:
  Jestem z Biłgoraja, chyba wiesz kto tam mieszka :) Jakie będzie kolejne pytanie :) Może o odgłos paszczowo-szczękowy?
  4
  2
 • "Anonim" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 21:47:38 napisał:
  Olo - kolo - bolo - Bolek
  3
  2
 • "Kinga" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 22:32:48 napisał:
  Thomas, ile masz lat? :)
  0
  6
 • "Sambor" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 6:10:51 napisał:
  A co takiego zdarzyło się na ostatniej sesji RM Zamość, że nie dajecie,Szanowni Redaktorzy filmu? Jacyś radni się tak mocno wygłupili, że lepiej nie pokazywać? Czy tak wygląda dziennikarska wolność słowa? Tracicie wiarygodność.
  4
  0
 • "@@@" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 7:21:08 napisał:
  Thomas pisz krócej, a zdecydowanie bardziej konkretniej i zdecydowanie mądrzej. Dobra rada. Pozdrawiam.
  5
  3
 • "game over" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 8:27:16 napisał:
  Członkowie "terenowi" PO, KOD I N.-DAJECIE SIĘ STEROWAĆ I ROZGRYWAĆ JAK MARIONETKI. Od dawna wiadomo kto i w jakich okolicznościach "stworzył" PO, wokół KODu śmierdzi, a o N. to nawet nie chce mi się mówić.. Kiedy kolejne "demokratyczne" protesty? Nie dzwonili z "centrali"? Żenua!
  10
  1
 • R E K L A M A
 • "Dam-Jan" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 14:50:19 napisał:
  Czy KOD będzie bronił demokracji w USA? Tam bodajże nie wygrał wybory prezydenckie ten co trzeba.
  2
  0
 • "Thomas" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 23:39:54 napisał:
  TTZYMAM KCIUKI ZA BARTOSZA SIERPNIOWSKIEGO
  2
  0
 • "Thomas" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 0:26:24 napisał:
  Zastanawia mnie jaki będzie kolejny projekt po KOD? To, że KOD upadł, to chyba nikt co do tego nie ma wątpliwości.
  4
  0
 • "Thomas" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 11:39:13 napisał:
  To co się dzieje w USA to jest nic w porównaniu z demonstracjami KOD w Polsce. Amerykańska Lewica zaczęła rozliczać Prezydenta Trumpa ze spełnionych obietnic już w dniu przysięgi zanim został oficjalnie Prezydentem USA. Czy ktoś coś rozumie??
  1
  0
 • "Thomas" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 23:34:07 napisał:
  Kinga@ czy ja wyglądam na osobę po wyższej szkole?
  3
  0
 • "Thomas" dnia 11 lutego 2017 o godzinie 23:26:04 napisał:
  Bartosz Sierpniowski przegrał dosłownie jednym głosem, szkoda bo trzymałem za niego kciuki. Jest pewien niesmak bo w tej sytuacji skoro było trzech kandydatów i głosowanie ustaliło kto ile dostał głosów. Uważam, że powinno być drugie glosowanie tak aby wyłonić zwycięzcę bezwzględną ilością głosów. Na miejscu Bartosza odwołałbym się, albo zażądałbym dodatkowego głosowania tak jak ma to miejsce w przypadku wyboru prezydenta, burmistrza czy wójta. Ta wygrana wydawała się być w kieszeni, jednak BS zbyt wcześnie zaczął krytykować Kijowskiego, tego samego Kijowskiego z którym można znaleźć ich wspólne zdjęcie. Errare humanum est ktoś na tym portalu używał tej sentencji jako motto - szkoda.
  0
  0
 • "BS" dnia 21 lutego 2017 o godzinie 14:56:24 napisał:
  Thomas - wolę przegrać jednym głosem, niż wygrać fałszywie popierając Kijowskiego Tak, wspólne zdjęcie mam, i to nie jedno, ale jakbym w maju wiedział, że Kijowski bierze faktury na takie kwoty, to bym tak samo krytykował jak i teraz to robię.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

pp 10 minut temu
@Modern Szkoda, że tylko jedną i to...
mieszkaniec 24 minuty temu
Widzę, że roztocze.net wzoruje się na...
gość
zazdroszczę....niestety nie mogę...
kopać gałe
Jebło cię?????? chyba jednak cię jeb...
He he
Wow! Psychol is back! Czy przypadkiem de...
Modern
Uważam, że to świetny pomysł! Tym, k...
debris
Ja zastanowiłbym się dwa razy. Zgodę ...
sławek
śmierdzący golfik po co tam...
Kryteria
Grechuta nigdy nie identyfikował się z...
z_boku
Facet przyjedzie, wystąpi i pojedzie za...
jonasz
tylko młody zaczytany w książce . J...
z_boku
Zazwyczaj jak jest okazja podeżreć zdr...
Oczywiście panie kultura....
Pojedli, popili, podatnicy zapłacą...
Piotrek
To kabaret jest na Nowym Mieście :)...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017