R E K L A M A

Z I P

Kobiety 28+

Źródło: gminazamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

To nie było „zwyczajne” zebranie, choć oficjalnie taką miało nazwę: Zwyczajne Zebranie Sprawozdawcze Stowarzyszenia Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+ za rok 2016.

Odbyło się w świetlicy OSP w Wólce Wieprzeckiej w sobotę, 25 lutego 2017 r. Na zebraniu stawiły się delegatki 30 Kół Gospodyń Wiejskich, działających w Gminie Zamość, byli też zaproszeni goście. Zebranie otworzyła prezes Agata Piwko, która wraz z Zarządem złożyła sprawozdanie za ubiegły rok, wzbogacone o prezentację multimedialną ze zdjęciami i relacjami z wydarzeń społeczno – kulturalnych, a było tego naprawdę sporo. Następnie przedstawiono szczegółowy plan działalności na rok 2017. Podczas głosowania delegatki udzieliły Zarządowi absolutorium.

Nie obyło się też bez podziękowań skierowanych do wszystkich, którzy wspierają działalność Stowarzyszenia Kobiet 28+. W imieniu Zarządu prezes podziękowała przewodniczącym i członkiniom KGW, Wójtowi Ryszardowi Gliwińskiemu, Samorządowcom, zaproszonym gościom oraz gospodarzom spotkania, tj. KGW z Wólki Wieprzeckiej i Sołtysowi Piotrowi Koczułapowi. Słowa wdzięczności popłynęły również w stronę współpracujących ze Stowarzyszeniem organizacji, a także do gości i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób wspierają jego działalność.

Druga część spotkania obejmowała blok artystyczny, wystąpiły ROZTOCZANKI – miejscowy zespół z Wólki Wieprzeckiej, a potem zaśpiewała męska grupa wokalna SHOW MEN z Szopinka, która zawiązała się spontanicznie na okoliczność zbliżającego się Dnia Kobiet. Występ panów z Szopinka, z sołtysem w roli wokalisty i …menadżera, był ich pierwszym publicznym koncertem i od razu wzbudził entuzjastyczne owacje publiczności, złożonej głównie z delegatek KGW. Po bisach SHOW MEN’ów odbyły się jeszcze pokaz mody folkowej i krótki skecz kabaretu z Lipska. Folkowe kreacje przygotował Zarząd oraz członkinie Stowarzyszenia 28+. Tego dnia można było również podziwiać, otwartą dla ogółu, wystawę regionalnego rękodzieła ludowego. Na ekspozycji znalazły się różnorodne prace lokalnych twórców z Gminy Zamość: haftowane i malowane obrazy, szydełkowe serwety, szkatułki, ozdobne wiatraki, sznurkowe laleczki, krepinowe kwiaty, pisanki, koszyczki, itp. A na koniec spotkania każdy uczestnik otrzymał ręcznie wykonane „kurkę” lub „kogutka” na patyku (patrz: foto).

„W imieniu Zarządu dziękujemy serdecznie jeszcze raz. To co tworzymy jest naprawdę niezwykłe. Nasze stowarzyszenie ciągle się rozwija, pojawiają się nowe perspektywy, inicjatywy i wyzwania. Mamy wsparcie 30 Kół Gospodyń Wiejskich. Jest z nami 666 członkiń, na które zawsze możemy liczyć. Przed nami nowy rok i nowe wyzwania. Zachęcamy do czynnego włączania się w nasze przedsięwzięcia.” – podsumowała spotkanie prezes Stowarzyszenia, Agata Piwko.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "rampampampam" dnia 8 marca 2017 o godzinie 10:07:05 napisał:
  Przypominam kobietom z gm.Zamość że w ciągu kilku najbliższych dni odbędzie się szereg gminnych imprez z okazji tzw."dnia kobiet".Mamy Wielki Post i z tej racji zachowajcie się godnie i wstrzemiężliwie (tańce,alkohol,jedzenie} i oszczędżcie wójta ,wątroba jest tylko jedna.
  9
  1
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 8 marca 2017 o godzinie 11:17:53 napisał:
  A wszystko to za publiczne pieniądze dla wybranych. Wszyscy się składają, a korzystają nieliczni.
  9
  1
 • "razem" dnia 8 marca 2017 o godzinie 12:46:05 napisał:
  czy ta organizacja kobiet jest w formalnym czy nieformalnym związku z panem wójtem? Najlepsi, najwięksi i nie zastąpieni.Moje kobiety są też wielkie, czynią rzeczy wielkie chociaż żaden wójt im do tego nie dokłada. Na moje oko to nie macie co robić a bawić się lubicie.
  9
  0
 • "ap" dnia 8 marca 2017 o godzinie 13:28:11 napisał:
  fajne te dziewczyny, takie zrelaksowane, wypoczęte, radosne,skupione na sobie, ponętne a czy zechciałyby przyjąć członka do swojej formacji?
  6
  1
 • "ups" dnia 8 marca 2017 o godzinie 15:17:55 napisał:
  biedne sieroty, jakże wam żyć bez ukochanego tatusia-wojtusia.wiedział kogo wspierać
  4
  0
 • "do ap" dnia 8 marca 2017 o godzinie 15:29:38 napisał:
  nie wchodź wójtowi w drogę, to jego kurnik no i samorządowców bo tak wynika z tekstu
  5
  0
 • "666" dnia 8 marca 2017 o godzinie 18:08:34 napisał:
  No ja to doradzam daleko posuniętą ostrożność. Członkiń jest 666, chyba każdy wie, że to liczba szatana. Nawet Papież odmówił przyjęcia kwoty przedstawiającej kilka szóstek. Niby sieroty ale seksowne a może to pajęczynce szykujące swoje sidła. To przecież można nie byle jaką partię założyć i posiąść władzę krajową a nie tylko wójtową. Ten dzisiejszy strajk na Rynku połączony przez kilka partii wydaje się śmieszy przy takiej sile jak tutaj widzimy. Ale do rzeczy!!! Życzę wszystkim kobietom dużo pogody ducha i nie szalejcie bo sprawozdanie nie będzie w stanie odzwierciedlić tego co się faktycznie wokół was dzieje a dla rewanżu możecie teraz wójta objąć specjalną opieką a niech chłop ma.
  3
  0
 • "ach" dnia 8 marca 2017 o godzinie 18:19:34 napisał:
  ach jak te członkinie kół gospodyń wiejskich się rozwinęły. Chyba faktycznie siła nieczysta macza w tym swój ogonek, samorządowcom można by zaproponować przewodniczenie stowarzyszeniu chłopów +
  3
  0
 • "fakt" dnia 9 marca 2017 o godzinie 9:39:40 napisał:
  jak to jest, oddzielnie kasa na KGW, a oddzielnie na stowarzyszenie skupiające KGW? Czy to prawda?
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400 15 minut temu
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert 25 minut temu
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert 26 minut temu
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk 36 minut temu
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400 45 minut temu
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas 49 minut temu
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara 49 minut temu
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy 53 minuty temu
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Thomas 55 minut temu
Czyli mamy początek końca Sławomira Z...
TORRES20400 56 minut temu
Czegoś mi tu jednak brakuje. PiS ogłos...
Zamościanin 58 minut temu
Ja tylko przypomnę, że przed poprzedni...
Daniel Czubara
Ale zawsze ciekawiej jak jest co najmnie...
Oneb
Kolejni kandydaci z góry skazani na por...
KL.
Niestety, ale niektórzy nie mogą zrozu...
niestety
przeszkadza mi to co pis robi z krajem...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny