R E K L A M A

Z I P

Kobiety 28+

Źródło: gminazamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

To nie było „zwyczajne” zebranie, choć oficjalnie taką miało nazwę: Zwyczajne Zebranie Sprawozdawcze Stowarzyszenia Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+ za rok 2016.

Odbyło się w świetlicy OSP w Wólce Wieprzeckiej w sobotę, 25 lutego 2017 r. Na zebraniu stawiły się delegatki 30 Kół Gospodyń Wiejskich, działających w Gminie Zamość, byli też zaproszeni goście. Zebranie otworzyła prezes Agata Piwko, która wraz z Zarządem złożyła sprawozdanie za ubiegły rok, wzbogacone o prezentację multimedialną ze zdjęciami i relacjami z wydarzeń społeczno – kulturalnych, a było tego naprawdę sporo. Następnie przedstawiono szczegółowy plan działalności na rok 2017. Podczas głosowania delegatki udzieliły Zarządowi absolutorium.

Nie obyło się też bez podziękowań skierowanych do wszystkich, którzy wspierają działalność Stowarzyszenia Kobiet 28+. W imieniu Zarządu prezes podziękowała przewodniczącym i członkiniom KGW, Wójtowi Ryszardowi Gliwińskiemu, Samorządowcom, zaproszonym gościom oraz gospodarzom spotkania, tj. KGW z Wólki Wieprzeckiej i Sołtysowi Piotrowi Koczułapowi. Słowa wdzięczności popłynęły również w stronę współpracujących ze Stowarzyszeniem organizacji, a także do gości i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób wspierają jego działalność.

Druga część spotkania obejmowała blok artystyczny, wystąpiły ROZTOCZANKI – miejscowy zespół z Wólki Wieprzeckiej, a potem zaśpiewała męska grupa wokalna SHOW MEN z Szopinka, która zawiązała się spontanicznie na okoliczność zbliżającego się Dnia Kobiet. Występ panów z Szopinka, z sołtysem w roli wokalisty i …menadżera, był ich pierwszym publicznym koncertem i od razu wzbudził entuzjastyczne owacje publiczności, złożonej głównie z delegatek KGW. Po bisach SHOW MEN’ów odbyły się jeszcze pokaz mody folkowej i krótki skecz kabaretu z Lipska. Folkowe kreacje przygotował Zarząd oraz członkinie Stowarzyszenia 28+. Tego dnia można było również podziwiać, otwartą dla ogółu, wystawę regionalnego rękodzieła ludowego. Na ekspozycji znalazły się różnorodne prace lokalnych twórców z Gminy Zamość: haftowane i malowane obrazy, szydełkowe serwety, szkatułki, ozdobne wiatraki, sznurkowe laleczki, krepinowe kwiaty, pisanki, koszyczki, itp. A na koniec spotkania każdy uczestnik otrzymał ręcznie wykonane „kurkę” lub „kogutka” na patyku (patrz: foto).

„W imieniu Zarządu dziękujemy serdecznie jeszcze raz. To co tworzymy jest naprawdę niezwykłe. Nasze stowarzyszenie ciągle się rozwija, pojawiają się nowe perspektywy, inicjatywy i wyzwania. Mamy wsparcie 30 Kół Gospodyń Wiejskich. Jest z nami 666 członkiń, na które zawsze możemy liczyć. Przed nami nowy rok i nowe wyzwania. Zachęcamy do czynnego włączania się w nasze przedsięwzięcia.” – podsumowała spotkanie prezes Stowarzyszenia, Agata Piwko.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "rampampampam" dnia 8 marca 2017 o godzinie 10:07:05 napisał:
  Przypominam kobietom z gm.Zamość że w ciągu kilku najbliższych dni odbędzie się szereg gminnych imprez z okazji tzw."dnia kobiet".Mamy Wielki Post i z tej racji zachowajcie się godnie i wstrzemiężliwie (tańce,alkohol,jedzenie} i oszczędżcie wójta ,wątroba jest tylko jedna.
  9
  1
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 8 marca 2017 o godzinie 11:17:53 napisał:
  A wszystko to za publiczne pieniądze dla wybranych. Wszyscy się składają, a korzystają nieliczni.
  9
  1
 • "razem" dnia 8 marca 2017 o godzinie 12:46:05 napisał:
  czy ta organizacja kobiet jest w formalnym czy nieformalnym związku z panem wójtem? Najlepsi, najwięksi i nie zastąpieni.Moje kobiety są też wielkie, czynią rzeczy wielkie chociaż żaden wójt im do tego nie dokłada. Na moje oko to nie macie co robić a bawić się lubicie.
  9
  0
 • "ap" dnia 8 marca 2017 o godzinie 13:28:11 napisał:
  fajne te dziewczyny, takie zrelaksowane, wypoczęte, radosne,skupione na sobie, ponętne a czy zechciałyby przyjąć członka do swojej formacji?
  6
  1
 • "ups" dnia 8 marca 2017 o godzinie 15:17:55 napisał:
  biedne sieroty, jakże wam żyć bez ukochanego tatusia-wojtusia.wiedział kogo wspierać
  4
  0
 • "do ap" dnia 8 marca 2017 o godzinie 15:29:38 napisał:
  nie wchodź wójtowi w drogę, to jego kurnik no i samorządowców bo tak wynika z tekstu
  5
  0
 • "666" dnia 8 marca 2017 o godzinie 18:08:34 napisał:
  No ja to doradzam daleko posuniętą ostrożność. Członkiń jest 666, chyba każdy wie, że to liczba szatana. Nawet Papież odmówił przyjęcia kwoty przedstawiającej kilka szóstek. Niby sieroty ale seksowne a może to pajęczynce szykujące swoje sidła. To przecież można nie byle jaką partię założyć i posiąść władzę krajową a nie tylko wójtową. Ten dzisiejszy strajk na Rynku połączony przez kilka partii wydaje się śmieszy przy takiej sile jak tutaj widzimy. Ale do rzeczy!!! Życzę wszystkim kobietom dużo pogody ducha i nie szalejcie bo sprawozdanie nie będzie w stanie odzwierciedlić tego co się faktycznie wokół was dzieje a dla rewanżu możecie teraz wójta objąć specjalną opieką a niech chłop ma.
  3
  0
 • "ach" dnia 8 marca 2017 o godzinie 18:19:34 napisał:
  ach jak te członkinie kół gospodyń wiejskich się rozwinęły. Chyba faktycznie siła nieczysta macza w tym swój ogonek, samorządowcom można by zaproponować przewodniczenie stowarzyszeniu chłopów +
  3
  0
 • "fakt" dnia 9 marca 2017 o godzinie 9:39:40 napisał:
  jak to jest, oddzielnie kasa na KGW, a oddzielnie na stowarzyszenie skupiające KGW? Czy to prawda?
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Gabriela Korkos...
Szukamy najlepszego rozwiązania dla pro...
Gabriela Korkos...
Ciekawy pomysł :)...
Gabriela Korkos...
"Niektóre kontrowersyjne ale komentowan...
Gabriela Korkos...
"poprawny merytorycznie komentarz" zosta...
ja
ciekawe kto wystartuje w konkusie...
Czesław
Dobrze, że ćwiczą. A co mają robić ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny