EdukacjaOliwia Bojar23 września 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Klub dla dzielnych przedszkolaków

foto: SXC
R E K L A M A    B O A R D

Zamojski Dom Kultury organizuje dla najmłodszych zamościan zabawne spotkania kreatywne.

Klub Dzielnego Przedszkolaka to propozycja spotkań przygotowanych specjalnie dla dzieci nieuczęszczających jeszcze do przedszkola, w wieku od 2,5 do 4 lat.

Zajęcia dostosowane do wieku, stymulować będą rozwój umiejętności i wiedzy dzieci, a także przygotowywać do bezstresowego startu przedszkolnego.
Półtoragodzinne spotkania przeplatane będą blokami edukacyjnymi, muzyczno-ruchowymi, plastycznymi, w trakcie których będzie zwracana uwaga na rozwój koncentracji, pamięci, koordynacji wzrokowo-słuchowej, dużej i małej motoryki oraz dobre maniery.

Podczas ćwiczeń rozwijane będą także zdolności twórcze, umiejętność logicznego myślenia, naturalną ciekawość poznania świata.

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, we wtorki w godz. 11.00-12.30, opłata miesięczna to 30 zł.
Warsztaty prowadzić będzie Marta Czerwieniec – pedagog, oligofrenopedagog, animator.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek, 29 września o godz. 12:00. Wcześniej obowiązują zapisy w Zamojskim Domu Kultury przy ul. Partyzantów 13, tel. 84 639 20 21.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
zamościak
Do "W"; a taka jest różnica, że Padwa...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat