R E K L A M A

27 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Dziś, korzystając z uprzejmości mieszkańców osiedla Partyzantów, rozstrzygnęliśmy plebiscyt na Najlepszego Przewodniczącego Zarządu Osiedla w Zamościu.

Dlaczego akurat osiedla Partyzantów? Ponieważ to właśnie na tym osiedlu sprawuje władzę, czy też raczej służy mieszkańcom przewodnicząca Katarzyna Szkałuba. W naszym plebiscycie, jaki toczył w styczniu na łamach roztocze.net otrzymała ona największą ilość głosów od internautów, spośród szesnastu kandydatur.

Dziś podczas zebrania osiedlowego jakie odbyło się w Zamojskim Domu Kultury uhonorowaliśmy panią Katarzynę uroczystym dyplomem i specjalną koszulką, jaką z dumą może nosić Najlepsza Przewodnicząca Zarządu Osiedla w Zamościu. Dekoracji laureatki dokonała Gabriela Korkosz, dyrektor zarządzający Fundacji im. Bernardo Morando, wydawcy roztocze.net Zamojskiego Dziennika Internetowego.  

Pani Katarzynie gratulujemy sukcesu, a mieszkańcom osiedla Partyzantów przewodniczącej. Poniżej przypominamy wyniki plebiscytu oraz prezentujemy kilka zdjęć z dzisiejszej dekoracji.

SONDA

Oddanych głosów: 5711

Który Przewodniczący Zarządu Osiedla najlepiej wypełnia swoje obowiązki i pracuje dla dobra mieszkańców?

 • Dorota Banaczek (Promyk)

  (14)

 • Jolanta Buryło (Słoneczny Stok)

  (28)

 • Tomasz Figiel (Planty)

  (46)

 • Jolanta Fugiel (Karolówka)

  (24)

 • Janina Gąsiorowska (Orzeszkowej-Reymonta)

  (359)

 • Piotr Grabowski (Powiatowa)

  (78)

 • Jacek Harasim (Janowice)

  (9)

 • Alina Kolibska (Nowe Miasto)

  (491)

 • Anna Kopeć (Zamczysko)

  (1 024)

 • Bolesław Kornaś (Majdan)

  (75)

 • Bożena Orzechowska (Stare Miasto)

  (1 042)

 • Anna Przytuła (Świętego Piątka)

  (284)

 • Maria Stręciwilk-Gościcka (Zamoyskiego)

  (801)

 • Katarzyna Szkałuba (Partyzantów)

  (1 060)

 • Tomasz Wyrostek (Kilińskiego)

  (190)

 • Stanisław Zarębski (Rataja)

  (186)


Loading ... Loading ...

 


Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 4

R E K L A M A

    8 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "mieszkaniec" dnia 24 lutego 2017 o godzinie 19:41:34 napisał:
  Chwali się, że udało się Pani Prezes doprowadzić, przy współpracy z innymi, do budowy placu zabaw na tzw. Jordanku. Niestety kolejnym krokiem powinny być spowalniacze, by dzieci mogły bezpiecznie tam dotrzeć, bo niestety kierowcy nie jeżdżą po Kiepury, mimo znaków, 20/h.
  4
  7
 2. R E K L A M A

 3. "misio" dnia 24 lutego 2017 o godzinie 19:59:00 napisał:
  to już prima-aprilis, a nie pierwszego kwietnia, coś przespałem?zasługi jakieś?
  11
  2
 4. "klik" dnia 24 lutego 2017 o godzinie 22:11:46 napisał:
  a nowy komputer też dostała /nie widać na obrazku/ bo stary chyba wysiadł od klikania na samą siebie a potrzeby mieszkańców przez tą panią dalej nie zauważane ale grunt to rozgłos
  9
  3
 5. "też mieszkaniec" dnia 24 lutego 2017 o godzinie 22:18:47 napisał:
  następnym krokiem niech będzie zainteresowanie stanem ulic na osiedlu , po deszczu trudno przejść a nie w ciepełku bawić się w głosowanie na siebie, tak tu wszystko gra? żal mi patrzeć na ten cyrk i obłudę!
  7
  3
 6. "Xd" dnia 25 lutego 2017 o godzinie 8:01:15 napisał:
  Do klik. Tę Panią.
  3
  7
 7. "ciekawy" dnia 25 lutego 2017 o godzinie 11:16:16 napisał:
  jak to się dzieje na tym osiedlu, że obecność mieszkańców na zebraniach w liczbie 18, 20 żywych dusz przeliczona jest na tysiące głosujących i doprowadza do zaszczytnego miejsca (zresztą nie tylko tu na innych osiedlach "czołówkowych" w glosowaniu też), to jakaś inna matematyka albo cud -nie wiarygdne...
  6
  2
 8. "beretka" dnia 25 lutego 2017 o godzinie 23:27:46 napisał:
  To chyba mieszkańcy ją wybrali na przewodniczącą a nie została " przywieziona w teczce " ? Więc o co chodzi? Ktoś ja wybrał na przewodniczącą a teraz ktoś na nią głosował w plebiscycie. Nie znam kobity ale wygląda na to , że te hejty to konkurencja.
  2
  6
 9. "r" dnia 28 lutego 2017 o godzinie 13:34:19 napisał:
  xd: tą Panią.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A