R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara17 lutego 2017 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy ()

Karta Aktywnego Seniora w Zamościu?

R E K L A M A    B O A R D

Wprowadzenie Karty Aktywnego Seniora to kolejny pomysł stowarzyszenia “Zamość – nasz wspólny dom”.

Karta Aktywnego Seniora 60+ to system ulg, preferencji i świadczeń dla uczestników programu.

-Planujemy wprowadzenie zniżki 50% w opłatach za korzystanie z oferty miejskich instytucji : OSiR (basen,siłownia, hala tenisowa),ZOO, Centrum Kultury Filmowej “Stylowy”, Muzeum Zamojskie, Zamojski Dom Kultury.– powiedział nam przewodniczący stowarzyszenia, Łukasz Kwiatkowski.

W poniedziałek władze stowarzyszenia mają przedstawić pomysł w zamojskim ratuszu i będą go dyskutować z prezydentem Zamościa, Andrzejem Wnukiem.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Krzysiek" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 9:43:45 napisał:
  Dlaczego nie, w innych miastach to standard.
  4
  3
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:08:29 napisał:
  emeryci mundurowi oczywiście bezpłatnie, bo za 2000 zł nie da się wyżyć. Jak to stwierdził taki sobie
  6
  4
 • "Anna" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:11:03 napisał:
  Moim zdaniem to wyborczy strzał w dziesiątkę.
  3
  4
 • "lansik" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:29:32 napisał:
  Teraz też mają zniżki. ???
  2
  2
 • "spacja" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:31:13 napisał:
  Edytujcie teksty
  0
  1
 • "jan sawa" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 11:18:19 napisał:
  Z jakiego funduszu wnioskodawcy zamierzają sfinansować swoją inicjatywę ? Sam pomysł jest bardzo dobry i warty poparcia
  4
  4
 • "do jan sawa" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 12:10:19 napisał:
  Jedynym funduszem jaki jest tutaj potrzebny to środki na "wydrukowanie kart" i promocję wśród mieszkańców. Wnioskodawcy proponują aby np. do godz. 14.00 w przypadku obiektów OSiR była zastosowana ulga w wysokości 50% dla posiadaczy kart (seniorów). Do tej godziny obiekty są zazwyczaj puste lub niewykorzystywane w 100%. Dobrze by było gdyby przyłączyli się do tej inicjatywy przedsiębiorcy (lekarze,rehabilitanci...). Uważam, że pomysł jest wart rozpatrzenia.
  3
  5
 • "za" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 13:39:23 napisał:
  Proszę o informację , komu zabrać a dać seniorom ( będę "za"jak spadną środki finansowe z nieba)bo już mamy 500+, mieszkanie+,żłobki propozycja też była, ulgi dla rodzin itd... ale to trzeba z kogoś pracującego zedrzeć! Czy dadzą radę ze swoich marnych pensji zaspokoić zachcianki przyszłej władzy a przedsiębiorcy i tak są często sponsorami. Nowa Władzo- zejdź na ziemię i zanim rzucicie hasło pomyślcie.
  5
  2
 • "abc" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 13:44:31 napisał:
  @za Przecież nic i nikomu nie trzeba zabierać. Zastanów się spokojnie. Część obiektów miejskich do południa stoi prawie puste. Seniorzy chcący z nich skorzystać zapłacą połowę ceny. Miasto zarobi a senior wyjdzie z domu bo będzie go stać na bilet. W czym widzisz problem?
  4
  5
 • "X" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 14:35:30 napisał:
  Prawie puste? W sezonie szkoły mają problem, żeby się wbić na basen czy na halę. Obiektów jest za mało. Zróbmy kartę seniora, dajmy za darmo przedszkola i żłobki, przejazdy MZK - to wszystko są populistyczne propozycje pana Kwiatkowskiego. W efekcie za rok nie będzie z czego zapłacić nauczycielom. Pieniądze nie biorą się z powietrza, jak i nie istnieje darmowa zupa.
  6
  4
  R E K L A M A
 • "abc" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 14:42:49 napisał:
  Pewnie X lepiej dać na hetmana 400tys. Na to zawsze się znajdzie.
  4
  4
 • "Adam" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 14:54:57 napisał:
  Do X Pójdź i zobacz jak oblegana jest siłownia i hala tenisowa przed 15. Bredzisz.
  5
  1
 • "X" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 15:21:38 napisał:
  Panie Łukaszu, niech się Pan trzyma jednego pseudonimu. Na Hetmana idą pieniądze, które jak nie tu, to poszłyby na inny klub - od wielu lat jest taka sama kwota w budżecie na wsparcie stowarzyszeń sportowych. A koszty Pana propozycji dla miasta to nawet nie 400 tysięcy, które już są w budżecie, ale kilka milionów, które trzeba by było komuś zabrać.
  3
  3
 • "C" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 15:50:31 napisał:
  Mi się ten pomysł podoba. Tak powinna działać prawdziwa lewica. Brawo.
  5
  5
 • "Anonim" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 16:05:47 napisał:
  Stowarzyszenie od strony taktycznej wykonało bardzo dobry ruch. Zwrot w stronę największej grupy wyborców czyli emerytów. Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego konkurencja śpi? Czyżby cisza przed burzą:)?
  5
  1
 • "Zamość" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 16:35:17 napisał:
  Zagranie na jedną kadencję. Jak elektorat wymrze, to zostanie pustka.
  6
  2
 • "Adam" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 10:11:11 napisał:
  X ale pie...ysz pieniądze z hetmana powinny iść choćby na zaległe pensje dla trenerów Agrosu lub/i stypendia dla utalentowanych młodych sportowców. Obecne stypendia są na żałośnie niskim poziomie.
  1
  0
 • "miłek" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 20:36:29 napisał:
  przyglądam się temu co proponuje pan Łukasz i przypomina mi się powiedzenie "wyskoczył jak Filip z konopi", bez analizy finansów i policzenia kosztów to jest wyjście przed orkiestrę, więcej twardego stąpania po ziemi a wtedy sukces murowany
  4
  3
 • "@miłek" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 8:01:50 napisał:
  Dobrze, że Wnuk miał analizy do swojego programu wyborczego lub Zamoyski do haseł bezpłatnego internetu i zapewnień o nowej fabryce w Zamościu. Kwiatkowski jak na jednego z liderów lewicy przystało przedstawia społeczną wizję dla naszego miasta o której wszyscy zapomnieli.
  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny