Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara17 lutego 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Karta Aktywnego Seniora w Zamościu?

R E K L A M A    B O A R D

Wprowadzenie Karty Aktywnego Seniora to kolejny pomysł stowarzyszenia „Zamość – nasz wspólny dom”.

Karta Aktywnego Seniora 60+ to system ulg, preferencji i świadczeń dla uczestników programu.

-Planujemy wprowadzenie zniżki 50% w opłatach za korzystanie z oferty miejskich instytucji : OSiR (basen,siłownia, hala tenisowa),ZOO, Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”, Muzeum Zamojskie, Zamojski Dom Kultury.– powiedział nam przewodniczący stowarzyszenia, Łukasz Kwiatkowski.

W poniedziałek władze stowarzyszenia mają przedstawić pomysł w zamojskim ratuszu i będą go dyskutować z prezydentem Zamościa, Andrzejem Wnukiem.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 14.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Krzysiek" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 9:43:45 napisał:
  Dlaczego nie, w innych miastach to standard.
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:08:29 napisał:
  emeryci mundurowi oczywiście bezpłatnie, bo za 2000 zł nie da się wyżyć. Jak to stwierdził taki sobie
 • "Anna" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:11:03 napisał:
  Moim zdaniem to wyborczy strzał w dziesiątkę.
 • "lansik" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:29:32 napisał:
  Teraz też mają zniżki. ???
 • "spacja" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 10:31:13 napisał:
  Edytujcie teksty
 • "jan sawa" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 11:18:19 napisał:
  Z jakiego funduszu wnioskodawcy zamierzają sfinansować swoją inicjatywę ? Sam pomysł jest bardzo dobry i warty poparcia
 • "do jan sawa" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 12:10:19 napisał:
  Jedynym funduszem jaki jest tutaj potrzebny to środki na "wydrukowanie kart" i promocję wśród mieszkańców. Wnioskodawcy proponują aby np. do godz. 14.00 w przypadku obiektów OSiR była zastosowana ulga w wysokości 50% dla posiadaczy kart (seniorów). Do tej godziny obiekty są zazwyczaj puste lub niewykorzystywane w 100%. Dobrze by było gdyby przyłączyli się do tej inicjatywy przedsiębiorcy (lekarze,rehabilitanci...). Uważam, że pomysł jest wart rozpatrzenia.
 • "za" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 13:39:23 napisał:
  Proszę o informację , komu zabrać a dać seniorom ( będę "za"jak spadną środki finansowe z nieba)bo już mamy 500+, mieszkanie+,żłobki propozycja też była, ulgi dla rodzin itd... ale to trzeba z kogoś pracującego zedrzeć! Czy dadzą radę ze swoich marnych pensji zaspokoić zachcianki przyszłej władzy a przedsiębiorcy i tak są często sponsorami. Nowa Władzo- zejdź na ziemię i zanim rzucicie hasło pomyślcie.
 • "abc" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 13:44:31 napisał:
  @za Przecież nic i nikomu nie trzeba zabierać. Zastanów się spokojnie. Część obiektów miejskich do południa stoi prawie puste. Seniorzy chcący z nich skorzystać zapłacą połowę ceny. Miasto zarobi a senior wyjdzie z domu bo będzie go stać na bilet. W czym widzisz problem?
 • "X" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 14:35:30 napisał:
  Prawie puste? W sezonie szkoły mają problem, żeby się wbić na basen czy na halę. Obiektów jest za mało. Zróbmy kartę seniora, dajmy za darmo przedszkola i żłobki, przejazdy MZK - to wszystko są populistyczne propozycje pana Kwiatkowskiego. W efekcie za rok nie będzie z czego zapłacić nauczycielom. Pieniądze nie biorą się z powietrza, jak i nie istnieje darmowa zupa.
  R E K L A M A
 • "abc" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 14:42:49 napisał:
  Pewnie X lepiej dać na hetmana 400tys. Na to zawsze się znajdzie.
 • "Adam" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 14:54:57 napisał:
  Do X Pójdź i zobacz jak oblegana jest siłownia i hala tenisowa przed 15. Bredzisz.
 • "X" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 15:21:38 napisał:
  Panie Łukaszu, niech się Pan trzyma jednego pseudonimu. Na Hetmana idą pieniądze, które jak nie tu, to poszłyby na inny klub - od wielu lat jest taka sama kwota w budżecie na wsparcie stowarzyszeń sportowych. A koszty Pana propozycji dla miasta to nawet nie 400 tysięcy, które już są w budżecie, ale kilka milionów, które trzeba by było komuś zabrać.
 • "C" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 15:50:31 napisał:
  Mi się ten pomysł podoba. Tak powinna działać prawdziwa lewica. Brawo.
 • "Anonim" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 16:05:47 napisał:
  Stowarzyszenie od strony taktycznej wykonało bardzo dobry ruch. Zwrot w stronę największej grupy wyborców czyli emerytów. Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego konkurencja śpi? Czyżby cisza przed burzą:)?
 • "Zamość" dnia 17 lutego 2017 o godzinie 16:35:17 napisał:
  Zagranie na jedną kadencję. Jak elektorat wymrze, to zostanie pustka.
 • "Adam" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 10:11:11 napisał:
  X ale pie...ysz pieniądze z hetmana powinny iść choćby na zaległe pensje dla trenerów Agrosu lub/i stypendia dla utalentowanych młodych sportowców. Obecne stypendia są na żałośnie niskim poziomie.
 • "miłek" dnia 18 lutego 2017 o godzinie 20:36:29 napisał:
  przyglądam się temu co proponuje pan Łukasz i przypomina mi się powiedzenie "wyskoczył jak Filip z konopi", bez analizy finansów i policzenia kosztów to jest wyjście przed orkiestrę, więcej twardego stąpania po ziemi a wtedy sukces murowany
 • "@miłek" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 8:01:50 napisał:
  Dobrze, że Wnuk miał analizy do swojego programu wyborczego lub Zamoyski do haseł bezpłatnego internetu i zapewnień o nowej fabryce w Zamościu. Kwiatkowski jak na jednego z liderów lewicy przystało przedstawia społeczną wizję dla naszego miasta o której wszyscy zapomnieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KL
Rafał był i jest najlepszy! Nie ma co ...
Sławek
Sławek, on dwoma rękoma głosował za ...
Thomas
[b]Żelazko głosuję na Żelazko :) [b...
Thomas vel Sail...
Chłopaki dają czadu jak Elvis. Szkoda ...
I co może być złego w tym, że Prezyd...
zamościak
To już naszych młodych piłkarzy nie m...
TORRES20400
Po pierwsze, najserdeczniejsze życzenia...
Redakcja roztoc...
Czy „Kubel” pyta o komentarze pod in...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018