R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

24-letni obrońca Przemysław Kanarek podpisał kontrakt z Hetmanem Zamość.

Zawodnik podpisał z klubem kontrakt do końca rundy z możliwością przedłużenia. Obrońca reprezentował barwy takich klubów jak chociażby Ruch Chorzów (zespół występujący w Młodej Ekstraklasie), Motor Lublin czy też ostatnio Orlęta Radzyń Podlaski. W ostatniej rundzie nowy zawodnik Hetmana wystąpił w piętnastu meczach trzeciej ligi, z czego dziesięć w pełnym wymiarze czasowym.

– Wybrałem ofertę Hetmana ponieważ stąd pochodzę. Inne kluby, które były zainteresowane moją osobą przede wszystkim z trzeciej ligi, były mało konkretne. Chcę zrobić coś dobrego dla Zamościa bo widzę, że dobrze się tu dzieje – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy obrońca Hetmana dla klubowego serwisu kshetman.zamosc.pl.

Podpisanie kontraktu z Kanarkiem oznacza rezygnację z usług testowanego obrońcy pochodzącego z Ukrainy, Romana Boyko.

7 lutego 2017
Autor:
Sport | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    4 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "hm" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 11:17:39 napisał:
  Skład mamy niezły tylko jeszcze trenera zmienić i powieje optymizmem. Nie mozna sie patrzeć jak chłopakom gra nie idzie a pan R. nie wie co się dzieje na boisku i kompletnie nie ma pomysłu jak zareagować.
  3
  0
 2. R E K L A M A

 3. "Ciekawski" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 11:42:51 napisał:
  Panowie i tak Chełmianka awansuje.Po jakiego grzyba narażać się na koszty w tym sezonie. Młodzi i tak się przy nich nie ogrywają, bo nie grają w meczach o stawkę.Po rundzie rewanżowej odejdą Ci zawodnicy i mam nadzieję ten żenujący wiejski sztab.
  3
  0
 4. "olek" dnia 8 lutego 2017 o godzinie 11:45:56 napisał:
  "...Chcę zrobić coś dobrego dla Zamościa bo widzę, że dobrze się tu dzieje..." - pewnie mają w kontrakcie zapisane,żeby ten teks klepać :)
  2
  0
 5. "..." dnia 8 lutego 2017 o godzinie 12:03:56 napisał:
  Wierze w awans i tylko na to licze.
  1
  2


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A