R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | Powiat ZamojskiRedakcja15 listopada 2017

Kalinowice: Droga jak nowa

Fot. gminazamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Gmina Zamość przebudowała drogę gminną nr 110409L w miejscowości Kalinowice z dofinansowaniem „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019”. We wtorek 14 listopada br. odebrano zrealizowaną inwestycję.


Przypomnijmy, pod koniec grudnia 2016 r. Lubelski Urząd Wojewódzki ogłosił listę wniosków złożonych przez gminy zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019”. Wśród nich na 6. miejscu znalazła się Gmina Zamość z projektem pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 110409L w miejscowości Kalinowice”. Następnie 13 marca 2017 r. wójt gminy Zamość Ryszard Gliwiński podpisał w Lublinie umowę z Wojewodą Lubelskim na dofinansowanie inwestycji.
W ramach zadania wybudowano nową konstrukcję i nawierzchnię jezdni o długości 779 m wraz ze zjazdami, kanalizację deszczową o długości 790,10 m, chodnik o długości 724 m oraz ciąg pieszo-rowerowy o długości 779 m, przebudowano skrzyżowanie z drogą powiatową nr 3247L, wykonano oświetlenie uliczne, oświetlenie przejazdu dla rowerzystów i oznakowanie aktywne dwóch przejść dla pieszych, wybudowano dwa perony autobusowe oraz wykonano oznakowanie pionowe i poziome.
Całkowite koszty realizacji inwestycji wyniosły 2 749 528,83 zł (brutto). Z czego dotacja ze środków Ministerstwa Rozwoju w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019” wyniosła 1 243 812,00 zł. Swój wkład w przedsięwzięcie miał również Powiat Zamojski, który udzielił wsparcia finansowego Gminie Zamość w kwocie 658 100,00 zł. Pozostała część pieniędzy pochodziła z gminnego budżetu. Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

brudny Harry
Dokładnie Rychu, jest tak jak pisze mó...
Persona non gra...
Skoro dla Ciebie 63 to prawie 100 to poz...
Hahahahahahahah...
Brawo Azoty!...
Do rycha
Amerykę odkryłem,to oczywista oczywist...
nosmog
Biłgoraj też potrzebuje takich sensor...
water
W obronie koryta posuniecie się nawet d...
Wojciech
Bardzo interesujący i ciekawy artykuł....
rychu
a jaki z PAWia menager to zwykła chorą...
pod okiem facho...
To popatrz na Tyszowce. Likalna ekipa i ...
ktoś
Ne mam żadnych profitów, chodzi mi tyl...
zamościanin
Wspaniała inicjatywa. Jak najwięcej ru...
pod okiem facho...
Tak kolego masz rację ale tylko jeżeli...
Niestety przegrana : Padwa Zamość – ...
kibic
Jak tam Padwa wie ktoś ?...
brudny Harry
Najbliższe wybory wygra PAW....
do Zamościanin...
..."powinien dostać Nobla w dziedzinie ...
ktoś
Każdy klub który chce osiągnąć sukc...
Rynek sutki znaczy Rynek piersi dobrze k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017