Zebrania W Gminie

13-24 Sie 2017

Cały dzień

Gmina Zamość

Zamość Gmina

Wczytuję mapę...
Kategorie Brak
GMINA ZAMOŚĆ      
       
FINANSE I INWESTYCJE 5 LIPIEC 2017      
       
TABELA i. Harmonogram zebrań wiejskich 2017 roku w Sołectwach Gminy Zamość (sierpień – wrzesień)      
       
Lp. Nazwa Sołectwa Termin zebrania Miejsce
1 Bortatycze 13.08.2017r. niedziela, godz. 11.00 Świetlica wiejska w Bortatyczach
2 Sitaniec Wolica 13.08.2017r. niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Sitańcu
3 Mokre 13.08.2017r. niedziela, godz.18.00 Świetlica wiejska w Mokrem
4 Lipsko Kosobudy 14.08.2017r. poniedziałek, godz. 18.00 Szkoła Podstawowa w Białowoli
5 Wólka Panieńska 20.08.2017r. niedziela, godz.15.00 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach
6 Zawada 20.08.2017r. niedziela, godz.18:00 Świetlica wiejska w Zawadzie
7 Żdanówek 25.08.2017r. piątek, godz. 18.00 Świetlica wiejska w Żdanówku
8 Wysokie 26.08.2017r. sobota, godz. 18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Wysokiem
9 Kalinowice 27.08.2017r. niedziela, godz.15:00 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach
10 Lipsko 27.08.2017r. niedziela, godz.18.00 Remiza OSP Lipsko
11 Zwódne 28.08.2017r. poniedziałek, godz.18.00 Nieruchomość Sołtysa – nr posesji 58
12 Lipsko Polesie 05.09.2017r. wtorek, godz.18.00 Świetlica wiejska w Lipsku Polesiu (budynek byłej szkoły)
13 Białowola 06.09.2017r. środa, godz.18.00 Świetlica wiejska w Białowoli
14 Sitaniec Kolonia 07.09.2017r. czwartek, godz.18.00 Świetlica wiejska w Sitańcu
15 Bortatycze Kolonia 08.09.2017r. piątek, godz.19:00 Nieruchomość Sołtysa – Bortatycze Kolonia 33
16 Jatutów 09.09.2017r. sobota, godz. 18.00 Świetlica wiejska w Jatutowie
17 Sitaniec 10.09.2017r. niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Sitańcu
18 Płoskie 10.09.2017r. niedziela, godz.18.00 Świetlica wiejska w Płoskiem
19 Wychody 11.09.2017r. poniedziałek, godz.18.00 Świetlica wiejska w Wychodach (budynek byłej szkoły)
20 Zarzecze 12.09.2016r. wtorek, godz.18.00 Świetlica wiejska w Wychodach (budynek byłej szkoły)
21 Hubale 13.09.2017r. środa, godz.18.00 Świetlica wiejska w Hubalach
22 Zalesie 14.09.2017r. czwartek, godz.18:00 Szkoła Podstawowa w Białowoli
23 Wieprzec 15.09.2017r. piątek, godz.18.00 Świetlica wiejska w Wychodach (budynek byłej szkoły)
24 Wierzchowiny 16.09.2017r. sobota, godz.18:00 Świetlica wiejska w Wierzchowinach
25 Żdanów 17.09.2017r. niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Żdanowie
26 Szopinek 17.09.2017r. niedziela, godz.18.00 Świetlica wiejska w Szopinku
27 Chyża 18.09.2017r. poniedziałek, godz.18:00 Świetlica wiejska – nieruchomość nr posesji Chyża 55a
28 Łapiguz 19.09.2017r. wtorek, godz.18.00 Dom Weselny „Ambrozja” w Łapiguzie (Sitaniec 475)
29 Skokówka 20.09.2017r. środa, godz.18.00 Świetlica wiejska w Skokówce
30 Skaraszów 21.09.2017r. czwartek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Skaraszowie
31 Borowina Sitaniecka 22.09.2017r. piątek, godz.18.00 Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej
32 Wólka Wieprzecka 23.09.2017r. sobota, godz.18:00 Świetlica wiejska w Wólce Wieprzeckiej
33 Siedliska 24.09.2017r. niedziela, godz.11:00 Świetlica wiejska w Siedliskach (budynek byłej szkoły)
34 Pniówek 24.09.2017r. niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Pniówku
35 Białobrzegi 24.09.2017r. niedziela, godz.18:00 Świetlica wiejska w Białobrzegach
       
       

 

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

<< Paź 2017 >>
pwścpsn
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Zaprenumeruj newsletter