XI Roztoczańska Wyprzedaż Garażowa

6 Maj 2018

12:00 - 15:00

Topólcza

Topólcza Topólcza

Wczytuję mapę...

Zapraszamy na pierwszą w tym sezonie wielką Roztoczańską Garażówkę! Każdy z Was może spieniężyć zbędną zawartość swojego garażu czy strychu, od materiałów budowlanych i części rowerowych przez książki, ciuchy, meble i zabawki dziecięce. Impreza jest dla osób prywatnych, nie biznesowych sprzedawców, ludzie naprawdę chcą oczyścić się z niepotrzebnych przedmiotów, więc ceny są nieporównywalnie konkurencyjne do holenderskich i niemieckich skarbów dostępnych od handlarzy z giełd..! Wiele rzeczy (czasem cennych lub nowych) można kupić za dosłownie złotówkę, czy dwie. Przyświeca nam idea recyklingu – po co coś ma leżeć w pudle jeśli można temu nadać drugie życie i puścić w obieg!

Mamy ok 35 miejsc dla sprzedających, decyduje kolejność zgłoszeń (tylko telefonicznie lub smsem z imieniem i nazwiskiem na numer 607111665). W przypadku deszczu dla pierwszych 20 osób dostarczamy stoliki w dużej sali wewnątrz. Pobieramy grzecznościowe 10zł opłaty za stolik – koszty idą w całości na promocję wydarzenia + każdy uczestnik, sprzedający czy kupujący jest personalnie proszony o posłanie info o Garażówce gdzie tylko może, facebook, lokalne tablice ogłoszeń (wydrukuj plakat), miejsce pracy… co możecie! Impreza jest niekomercyjna, to recyklingowa akcja społeczna – Wasze wsparcie jest niezbędne!

DLA NIEWTAJEMNICZONYCH, O CO CHODZI:

Garażówka to taki rodzinny Pchli Targ dla każdego. Sprzedaje się praktycznie wszystko… Każdy z nas gromadzi wszelakie dobra, ale z czasem przybywa nowych skarbów a starych nie ma już gdzie upychać. Zamiast wyrzucać albo bawić się w wystawianie pojedynczych przedmiotów na Olx-ie za parę złotych – możecie po prostu przywieźć wszystko hurtem, zabrać dzieciaki i spędzić miło dzień na Roztoczu, przy okazji generując kilka stówek…!

Dzieci są szczególnie mile widziane i mają przygotowany cały 40-metrowy pokój zabaw wewnątrz budynku oraz wielką ogrodzą przestrzeń do biegania. Można będzie kupić domowe ciasteczka, racuchy i inne przekąski, które również każdy może PRZYWIEŹĆ na sprzedaż (jeśli lubisz gotować zgłoś się jako sprzedawca lokalnych własnych wyrobów). Jest kawa, herbata (samoobsługa).

Co się sprzedaje / kupuje najlepiej:

– meble (zwłaszcza stare do renowacji)
– książki
– sprzęty kuchenne i inne elektroniczne
– zabawki i artykuły dziecięce
– ciuszki dziecięce (w dużych ilościach ale niskich cenach)
– porcelana, naczynia, filiżanki itp
– dekoracje, półeczki, kwietniki, biżuteria
– starocie wszelkiej maści, mosiądze, obrazy
– UWAGA – ciuchy dla dorosłych sprzedają się powoli.

Zdecydowanie polecamy przygotować mieszany asortyment – prawdziwe czystki domowe przyciągają najwięcej klientów, a stoiska np. z samymi ciuchami nie cieszą się aż takim powodzniem. Dodajcie tacki, koszyczki, naszyjniczki i książki i już macie popularną wyspę skarbow.

Masz pytania? Dzwoń: 607111665

REGULAMIN I WIĘCEJ INFO: https://wyprzedazgarazowa.wordpress.com/regulamin/

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter