Tarasy Zamkowe wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

14 Sty 2018

12:00 - 18:00

Lublin: Tarasy Zamkowe

Lublin aleja Unii Lubelskiej 2

Wczytuję mapę...

Tarasy Zamkowe po raz kolejny włączyły się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 26. Finału w lubelskim centrum handlowym każdy chętny będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, a równocześnie wesprzeć inicjatywę charytatywną, wrzucając datki do oznakowanych puszek.
Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się akcja „Zbadaj się i wesprzyj Orkiestrę. 26. Finał WOŚP w Tarasach Zamkowych”. Na poziomie – 2 centrum handlowego, w godz. 12.00 – 18.00, na odwiedzających czekać będzie strefa bezpłatnych badań. Każdy chętny będzie mógł zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, glukozę, PEF (szczytowy przepływ oddechowy), a także dokonać pomiaru składu masy ciała oraz skorzystać z porad lekarza. Odbędą się tu również przeglądy stomatologiczne, a także porady dotyczące higieny jamy ustnej. Nie zabraknie pokazów i warsztatów udzielania pierwszej pomocy.
W trakcie akcji będzie można skontrolować stan swojego zdrowia, a jednocześnie wesprzeć tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały dzień na terenie Tarasów Zamkowych obecni będą wolontariusze z lubelskiego oddziału WOŚP przy Społecznym Gimnazjum im. Sebastiana Klonowica, którzy będą zbierać datki do oznakowanych puszek. Dodatkowa stacjonarna skarbonka została ustawiona w Punkcie Informacyjnym.
– Serdecznie zapraszamy wszystkich lublinian do odwiedzenia Tarasów Zamkowych w najbliższą niedzielę. W naszym centrum handlowym odbędzie się w tym dniu niezwykle ważna akcja „Zbadaj się i wesprzyj Orkiestrę. 26. Finał WOŚP w Tarasach Zamkowych”. Zachęcamy wszystkich, niezależnie od wieku, do wykonania podstawowych badań kontrolnych, a także wsparcia celu tegorocznego Finału, którym jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.

SPONSOR PROGNOZY POGODY

31 Gru 2025 - 1 Sty 2026, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń
31 Gru 2026 - 1 Sty 2027, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter