STUDIUM KREOWANIA PRZYSZŁOŚCI – bilety

27 Cze 2018

18:00

Lublin

Lublin Lublin

Wczytuję mapę...
Kategorie Brak
institute janza inter@ctive consulting group

Nasze motto: Obudź w sobie olbrzyma … ucz się … myśl … i działaj jak człowiek sukcesu.

Społeczna Grupa Informacji Biznesowej, Inicjatyw Gospodarczych i Startowania Projektów
zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach na temat:

JAK DZISIAJ PRZECIĘTNA OSOBA MOŻE W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI WYKREOWAĆ PONADPRZECIĘTNE DOCHODY I ODNOSIĆ SUKCESU NA OSOBISTEJ ŚCIEŻCE KARIERY,

czyli świadome zarządzanie pełnym swoim potencjałem i kapitałem społecznym

Dowiesz się i poznasz:
mechanizm osiągania wolności i niezależności finansowej, 
zarządzanie finansami osobistymi i ich zabezpieczenie, 
metody budowania podstaw pasywnej składowej dochodu, 
składniki stylu życia i elementy biznesu, 
rekomendacje i projekty

Masz szanse i możliwość uczestniczenia w jednej z największej organizacji biznesowej na świecie, której koncepcja współpracy i realizowane projekty przez lata kreowały więcej dobrze prosperujących niezależnych przedsiębiorców niż w jakikolwiek inny sposób. Sprawdzone zasady, etykę i projekty połączono z możliwościami Internetu, by powstał zupełnie odmienny model biznesu jakim stał się system interaktywnej dystrybucji. Podczas gdy sposoby rozwoju, technologia i metody działania ewoluowały z biegiem lat, to zasady osiągania sukcesu pozostawały od lat takie same. Techniki, których używają przedsiębiorcy są tak samo skuteczne dzisiaj, jak były kiedyś. Ludzie sukcesu są wytrwali w dążeniu do celu, uczciwi, odpowiedzialni, lojalni i posiadają wizję swojej przyszłości. Korzystając z ich doświadczeń możesz dzisiaj także osiągać podobne wyniki, jakimi cieszą się owi ludzie. Zależy to wyłącznie od Ciebie i Twoich decyzji jakie podejmujesz codziennie. Jeśli to Cię zainteresowało, weź udział w tych warsztatach, a dowiesz się znacznie więcej. Podczas zajęć omawiane są przepisy, reguły, zasady oraz szanse i możliwości, z których i Ty możesz korzystać.

Program:

17:30 otwarcie biura

          [rozpoczęcie zajęć]

18:00 IDEE I MECHANIZMY

18:40 przerwa kawowa

18:55 PARTNERZY STRATEGICZNI

19:35 krótka przerwa

19:40 REKOMENDACJE I PROMOCJE

20:00 zakończenie zajęć

20:30 zamknięcie biura 

Kontakt do organizatorów, tel: 

+48 512 487 339 / +48 509 709 811

projekt: KAŻDY MOŻE BYĆ MILIONEREM, ALE NIE KAŻDY NIM ZOSTANIE.

cel: poszukujemy kandydata na przyszłego milionera

Nasze czasy należą do najwspanialszych, jakie kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Coraz więcej ludzi jest bogatych, którzy zaczynali od zera. Agencji, która przygotowała raport na temat zamożności obywateli poszczególnych państw brała pod uwagę tylko osoby o majątku powyżej miliona USD. I tak: nr.1 to USA 13,22 mln milionerów, Francja 2,21 mln milionerów, Japonia 1,82 mln milionerów, Niemcy 1,73 mln milionerów, UK 1,53 mln milionerów, Chiny 1,43 mln milionerów (wzrost 16%). Singapur 188 tysięcy milionerów (wzrost 14%), Indie 162 tysiące milionerów (wzrost 21%), Polska 45 tysięcy milionerów, co daje wysokie 13 miejsce. W innym zestawieniu według analityków Credit Suisse w naszym kraju w ciągu najbliższych lat nastąpi największy przyrost milionerów. W tym czasie wyniesie on aż 89%, a więc w latach 2020-2025 będziemy mieli około 85 tysięcy osób z sześcioma zerami na koncie. Większość z nich zawdzięczać fortunę będzie wyłącznie sobie. W historii ludzkości nigdy nie odnotowano tak gwałtownego wzrostu zamożności. Mamy dzisiaj do czynienia z globalnym zjawiskiem demokratyzacji bogactwa. Bogactwo staje się powszechnie dostępne, ale nie każdy po nie chce sięgnąć. Bo się boi, bo nie rozumie, bo nie wie jak. Ponad 90% ludzi, którzy odnieśli sukces finansowy, na starcie było kompletnie spłukanych lub znajdowało się na skraju bankructwa, praktycznie każdy zaczynał od zera. Przeciętny milioner, który zbił fortunę dzięki własnej pracy, wcześniej średnio 3 razy poniósł fiasko, nim w końcu wykorzystał szansę, która przyniosła mu sukces finansowy. Również i Ty możesz osiągnąć to, co udało się setkom, tysiącom, a nawet milionom milionerów przed Tobą.

W każdym środowisku, miejscowości, wsi, regionie są osoby, które posiadają predyspozycje do osiągania spektakularnych sukcesów. Niestety nie każdy z nich w pełni rozwinie swój osobisty potencjał i uruchomi kapitał ludzki, z powodu wielu czynników osobistych i środowiskowych, a mimo to milionerów na świecie przybywać nadal będzie, choć nie prowadzi się w tej dziedzinie żadnej informacji, ani edukacji. Co ciekawe, każdy milioner średnio stworzy około 300 nowych miejsc pracy. To potencjał, którego zdaje się nie zauważać na rynku pracy wiele instytucji rządowych, ani pozarządowych.

Oto, co powinieneś zapisać raz na zawsze w swojej pamięci: Nikt nie jest lepszy, ani mądrzejszy od Ciebie. Pozwolę sobie to powtórzyć: Nikt nie jest lepszy, ani mądrzejszy od Ciebie. Powinieneś wziąć sobie to głęboko do serca: Każdy zasługuje na dobrobyt, Ty też. Jednym z podstawowych powodów niepowodzeń, poczucia niespełnienia i brak sukcesu finansowego jest przekonanie, że ludzie, którym się lepiej powodzi, są od nas lepsi, albo nieuczciwi. To po prostu wierutna bzdura. Przekonanie, którego musisz jak najszybciej się pozbyć ze swojego umysłu.

Milionerzy, którzy zbili fortunę dzięki samym sobie, to przeważnie osoby ze średnim wykształceniem, nie wybijający się zbytnio w pracy zawodowej, mieszkający w nie najlepszej okolicy, w takich sobie domach i jeżdżący przeciętnymi autami. Oni po prostu w pewnym momencie ruszyli tropem ludzi sukcesu, dzięki czemu uzyskali podobne rezultaty. To bynajmniej nie cud, ani przypadek. Jeżeli zaczniesz myśleć podobnie jak owi milionerzy i działać również będziesz podobnie, wkrótce spostrzeżesz, że i Ty osiągasz takie rezultaty jak oni i korzyści. Jest to zgodne z prawem przyczyny i skutku. Milionerzy, którzy samodzielnie zbili fortunę, posiedli sprawdzony wzorzec i opanowali fundamentalne zasady sukcesu. Jeżeli pragniesz osiągnąć wolność i niezależność finansową, nie możesz zlekceważyć żadnej z tych zasad. Jeżeli nie zastosujesz się choćby do jednej z nich, zaprzepaszczasz szansę na życie w dobrobycie. Dobrą wiadomością jest to, że każdą z tych zasad możesz ćwiczyć tak długo, aż w końcu staną się dla ciebie równie naturalne jak oddychanie. Tajemnic sukcesu milionerów, którzy zawdzięczają fortunę własnej pracy, możesz nauczyć się tak samo jak jazdy na rowerze czy prowadzenia samochodu. Ponadto nie krępują Cię żadne ograniczenia oprócz tych, które sam sobie narzucasz swoim sposobem myślenia. Sprawdź się. Jaką przyjmujesz postawę życiową? Czy się nadajesz? Wyraź opinię o sobie. Które zdania określają Ciebie, że tak możesz szczerze i uczciwie o sobie powiedzieć:

   • 1.   Jestem osobą otwartą na nowe idee i wyzwania oraz chętną do nauki.
   • 2.   Nie chcę cokolwiek zmieniać, bo realizuję się w tym co robię obecnie.
   • 3.   Mam wielkie plany i marzenia i chcę je osiągnąć, ale bez zadłużania się.
   • 4.   Nie mam planów na przyszłość, bo mam sporo osobistych problemów.
   • 5.   Pragnę stać się osobą wolną finansowo i właścicielem swojego biznesu.
   • 6.   Zarabiam tyle, na ile zasługuję i to mi na życie w zupełności wystarcza.
   • 7.   Chętnie poznam ludzi sukcesu, ich wzorce, zasady i sprawdzone projekty.
   • 8.   Wolę być na etacie i pracować dla kogoś, niż prowadzić własną firmę.
   • 9.   Moje wartości to jakość, zdrowie, ekologia i bezpieczeństwo finansowe.
   • 10. Nie przywiązuję wagi do używanych produktów, ani do swojej przyszłości.

Dziękujemy Ci za poświęcony nam czas i Twoją odpowiedź. Możesz wysłać numery wybranych przez siebie zdań SMSem do organizatorów z zapytaniem o wynik swojego wyboru, albo dowiesz się tego podczas tych zajęć.

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

<< Lut 2019 >>
pwścpsn
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Zaprenumeruj newsletter