Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem w Tarasach Zamkowych

25 Cze 2018

18:00

Lublin: Tarasy Zamkowe

Lublin aleja Unii Lubelskiej 2

Wczytuję mapę...

W najbliższy poniedziałek, 25 czerwca, w Tarasach Zamkowych odbędzie się spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, pisarzem i publicystą. Każdy chętny będzie mógł spotkać się z

autorem, porozmawiać o jego najnowszej książce „Stróże”, a także wziąć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Organizatorem akcji jest salon Empik.

Jakub Ćwiek wydał właśnie najnowszą powieść „Stróże”. Z tej okazji autor spotka się w najbliższy poniedziałek ze swoimi czytelnikami na placu eventowym w Tarasach Zamkowych. Charakterystyczną cechą jego twórczości są liczne nawiązania do popkultury: książek, filmów, seriali czy utworów muzycznych. Prezentowana pozycja to powrót do najsłynniejszego cyklu pisarza, w którym ponownie spotkamy się z głównym bohaterem serii – nordyckim bogiem kłamstwa – Lokim. Jakub Ćwiek spotka się ze swoimi czytelnikami w poniedziałek, 25 czerwca, o godz. 18.00 na placu eventowym w Tarasach Zamkowych. Książkę „Stróże” będzie można nabyć w salonie Empik na parterze centrum handlowego.

Jakub Ćwiek to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawanych rodzimych pisarzy fantastyki i propagatorów kultury. Jest autorem ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Poza pisaniem Jakub Ćwiek realizuje się również jako komik stand-upowy, publicysta i podróżnik.      

  

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter