Polski Dzień Bluesa w Kraśniku

16 Wrz 2017

14:00 - 22:00

Kraśnik

Kraśnik Miejscowość

Wczytuję mapę...

16 września w Kraśniku odbędzie się plenerowy koncert z okazji POLSKIEGO DNIA BLUESA. Impreza będzie połączona z piknikiem motocyklowym, wspólnie zorganizowanym z Kraśnickim Stowarzyszeniem Motocyklowym SZARŻA. W oprawie muzycznej z pewnością znajdą się PAWKIN “DŻEM” PROJEKT oraz lubelski zespół TEKSASY. Oczywiście Wykonawców będzie więcej, a obecnie trwają prace nad ustaleniem całego programu muzycznego i organizacyjnego. Zespoły zainteresowane wzięciem udziału w naszym wydarzeniu prosimy o kontakt.

Z pewnością nie zabraknie wielu innych ciekawych atrakcji zarówno muzycznych jak i konkursowych, a także prezentacji motocyklowych. Gospodarzem sceny i prowadzącym będzie ADAM DOBRZYŃSKI – PROGRAM 1 POLSKIEGO RADIA.

Serdecznie Zapraszamy, a informacje o tym co się będzie działo, postaramy się na bieżąco Państwu przekazywać poprzez nasz profil FB oraz stronę www.krasnikbluesmeeting.com.

Partnerami Wydarzenia na chwilę obecną zostali: POWIAT KRAŚNICKI, Ogólnopolski Festiwal Bluesowy KRAŚNIK BLUES MEETING, M-PRODUCTION, PBF Fabryka Łożysk Tocznych oraz FREE DOTS DESIGN.

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter