Opera Histeria w/ Acronym/ Private Press Live/ Rraph/ MKO

17 Mar 2018

22:00 - 23:30

Lublin: CENTRUM SPOTKANIA KULTUR

Lublin Plac Teatralny 1

Wczytuję mapę...
Kategorie Koncert PŁATNE

17 marca rozpoczynamy nowy cykl z muzyką elektroniczną w podziemiach Centrum Spotkania Kultur. Pierwszym naszym gościem jest artysta doskonale znany na Polskiej scenie Techno – Acronym. Po doskonałym występie Jacka Sienkiewicza w tej zjawiskowej przestrzeni wracamy z wydarzeniami podnosząc poprzeczkę jeszcze wyżej. Spodziewajcie się najlepszego dźwięku, świateł i lineupów, z których pierwszy wygląda następująco:

► Acronym [Northern Electronics, Semantica Records, Field Records, Tresor] Od jego debiutu w 2012 roku minęło już sporo czasu i przeżyto wiele zachwytów, lecz jego fani słusznie przeczuwają, że najlepsze jeszcze przed nami. Szwedzki młodzieniec zdążył już wypracować nie tylko charakterystyczne brzmienie, ale i światową renomę. Wytwórnie takie jak Northern Electronics, Semantica, Field czy Tresor wzięły go pod swoje skrzydła, a przecież to absolutna ekstraklasa nietuzinkowych techno-brzmień.

RA: https://www.residentadvisor.net/dj/acronym

FB: https://www.facebook.com/acronym1

SC: https://soundcloud.com/4cr0nym

► Private Press Live (Indigo aera) Duet który w 2017 szturmem wkroczył na scenę techno swoją debiutancką EP’ką dla Technosoul i żywiołowymi występami na żywo. Fanami twórczości chłopaków są m.in. Radioslave, Avalon Emerson, Ryan Elliott oraz Jasper Wolff & Maarten Mittendorff, co z kolei zaowocowało podpisaniem kontraktu z ich labelem Indigo Aera! Jeśli do tego dorzucimy coraz częstsze występy w klubach poza granicami kraju, można śmiało założyć że 2018 będzie należał do nich.

FB: https://www.facebook.com/privatepressPL/

SC: https://soundcloud.com/privatepressakarawfeelings

► Rraph (Gynoid, Counter Pulse) Rraph to jeden z najbardziej popularnych producentów techno z Polski. Jego utwory wydane w labelach takich jak Gynoid, Counter Pulse i Subraum, czy ostatni remix chłopaków z The Effaith na Off White Records, zagościły w setach wielu znanych DJów tego mrocznego światka. Rafał najmocniej zaznaczył swą obecność winylowym wydaniem w Subraum z remiksami od Audio Injection i Piotra Klejmenta. Rafał zwiedził kawał Europy goszcząc między innym w berlińskim Tresor czy londyńskim Corsica Studios występując podczas legendarnego cyklu Jaded. Lublin to jego rodzinne strony. 17 marca zagra dla nas to, w czym jest najlepszy, czyli mocny i mroczny closing.

FB: https://www.facebook.com/rraphmusic/

SC: https://soundcloud.com/rraphmusic

► MKO (Dype) Dj, promotor, digger, vinyl lover, działający od kilku lat na warszawskiej scenie. Współzałożyciej kolektywu dype odpowiedzialnego za ściągnięcie do stolicy takich artystów jak m.in. Levon Vincent, Objekt, Antigone, Eric Cloutier, Vril, Konstantin, Efdemin, Nthng czy Matrixxman. Organizator Dimensions Festival Launch Party Warsaw, które zaowocowało występami na jednym z najlepszych europejskich festiwali. W swoich setach stara się nie ograniczać do jednego gatunku, oscylując gdzieś pomiędzy house i techno. Deep/Dub/Detroit/Acid.

FB: https://www.facebook.com/mkodype/

SC: https://soundcloud.com/mko

Bilety:

I Pula: 20 zł

II Pula: 25 zł ( w dniu wydarzenia)

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

<< Lut 2019 >>
pwścpsn
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Zaprenumeruj newsletter