Letnie Kino Na Dachu Tarasów Zamkowych

6 Lip - 31 Sie 2017

Cały dzień

Lublin: Tarasy Zamkowe

Lublin aleja Unii Lubelskiej 2

Wczytuję mapę...

Letnie Kino na dachu Tarasów Zamkowych

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Dźwigoń

agad@openmedia.pl

Tel. +48 698 618 575

Tarasy Zamkowe rozpoczęły sezon letni… na dachu! Nadmorski klimat w samym sercu miasta, letnia plaża oraz strefa chill-out to nie wszystkie atrakcje, jakie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów. Od 6 lipca rusza tu Letnie Kino, które będzie czynne aż do końca wakacji. Bezpłatne seanse filmowe będą się odbywały w każdy czwartek, a całość zainauguruje kultowy film „Królowie lata”.

Plenerowe kino na świeżym powietrzu od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nietypowe seanse „pod gołym niebem” to idealny sposób na spędzenie ciepłych, letnich wieczorów w gronie rodziny i przyjaciół. Tarasy Zamkowe zapraszają na wyjątkowe pokazy filmowe, które z pewnością na długo zapadną w pamięć wszystkim miłośnikom kina. Projekcje znanych i lubianych filmów będą się odbywały w dość nietypowej scenerii, na dachu centrum handlowego w każdy czwartek, w godzinach wieczornych, aż do końca wakacji.

Letnie Kino rozpocznie swoją działalność już 6 lipca o godz. 20.00. Wyświetlony zostanie wtedy film „Królowie lata” – przepiękna opowieść o relacjach rodziców z dziećmi, o tym, co oznacza dorosłość; co tracimy, a co zyskujemy, przekraczając próg dojrzałości. Zachwycające zdjęcia, doskonała reżyseria, muzyka podkreślająca klimat, ciepły, nieco ironiczny humor – to wszystko tworzy wyjątkowy klimat filmu. W kolejnym tygodniu zobaczymy przygody Mikołajka.

Zapraszamy wszystkich lublinian, którzy są spragnieni filmowych wrażeń, do naszego Letniego Kina. W każdy wakacyjny czwartek na dachu Tarasów Zamkowych odbywać się będą seanse filmowe, obejmujące różnorodny repertuar. Z pewnością każdy, spośród bogatego programu, wybierze tu coś dla siebie. Ponadto, na wszystkich miłośników dobrego kina, na naszej plaży będzie czekało około 100 wygodnych leżaków – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

Na materiałach promujących Letnie Kino pojawiły się trzy lublinianki: Monika, Julia i Oliwia, które wspólnie z kilkunastoma innymi osobami zwyciężyły w castingu na Stylowego Lubelaka i zostały ambasadorkami Tarasów Zamkowych. Efekty sesji można podziwiać na pierwszych kreacjach, opartych o nową komunikację centrum handlowego.

Serdecznie zapraszamy!

*********

Tarasy Zamkowe to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie nastąpiło 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.tarasyzamkowe.pl

**********

IMMOFINANZ to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe STOP SHOP, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,0 mld euro (z wyłączeniem Rosji), obejmujący ponad 230 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie. Więcej informacji dostępnych jest na: http://www.immofinanz.com

**********

CBRE – agent najmu powierzchni komercyjnych oraz zarządca Tarasów Zamkowych, to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2015). CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 70 000 pracowników (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich), obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 400 biurach na całym świecie (wliczając firmy stowarzyszone i partnerskie) Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Więcej informacji dostępnych jest na: www.cbre.pl.

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

<< Lip 2017 >>
pwścpsn
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Zaprenumeruj newsletter