Letnie Kino Na Dachu Tarasów Zamkowych

6 Lip 2017

21:00

Lublin: Tarasy Zamkowe

Lublin aleja Unii Lubelskiej 2

Wczytuję mapę...

W czwartki, w ramach Letniego Kina w Tarasach Zamkowych, możemy obejrzeć bardzo różne filmy – romantyczne, klasyki, komedie czy familijne. Najbliższy seans zaplanowany jest na czwartek, 13 lipca. Wyświetlonych zostanie wtedy 6 odcinków francuskiego serialu animowanego “Mikołajek”. Potem odbędą się seanse:

20.07 Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
27.07 Gorący temat

Na wszystkich chętnych czeka około 100 wygodnych leżaków. Prosimy pamiętać, że seans może nie odbyć się ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Letnie Kino na dachu Tarasów Zamkowych

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Dźwigoń

agad@openmedia.pl

Tel. +48 698 618 575

Tarasy Zamkowe rozpoczęły sezon letni… na dachu! Nadmorski klimat w samym sercu miasta, letnia plaża oraz strefa chill-out to nie wszystkie atrakcje, jakie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów. Od 6 lipca rusza tu Letnie Kino, które będzie czynne aż do końca wakacji. Bezpłatne seanse filmowe będą się odbywały w każdy czwartek, a całość zainauguruje kultowy film „Królowie lata”.

Plenerowe kino na świeżym powietrzu od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nietypowe seanse „pod gołym niebem” to idealny sposób na spędzenie ciepłych, letnich wieczorów w gronie rodziny i przyjaciół. Tarasy Zamkowe zapraszają na wyjątkowe pokazy filmowe, które z pewnością na długo zapadną w pamięć wszystkim miłośnikom kina. Projekcje znanych i lubianych filmów będą się odbywały w dość nietypowej scenerii, na dachu centrum handlowego w każdy czwartek, w godzinach wieczornych, aż do końca wakacji.

Letnie Kino rozpocznie swoją działalność już 6 lipca o godz. 20.00. Wyświetlony zostanie wtedy film „Królowie lata” – przepiękna opowieść o relacjach rodziców z dziećmi, o tym, co oznacza dorosłość; co tracimy, a co zyskujemy, przekraczając próg dojrzałości. Zachwycające zdjęcia, doskonała reżyseria, muzyka podkreślająca klimat, ciepły, nieco ironiczny humor – to wszystko tworzy wyjątkowy klimat filmu. W kolejnym tygodniu zobaczymy przygody Mikołajka.

– Zapraszamy wszystkich lublinian, którzy są spragnieni filmowych wrażeń, do naszego Letniego Kina. W każdy wakacyjny czwartek na dachu Tarasów Zamkowych odbywać się będą seanse filmowe, obejmujące różnorodny repertuar. Z pewnością każdy, spośród bogatego programu, wybierze tu coś dla siebie. Ponadto, na wszystkich miłośników dobrego kina, na naszej plaży będzie czekało około 100 wygodnych leżaków – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

 

Na materiałach promujących Letnie Kino pojawiły się trzy lublinianki: Monika, Julia i Oliwia, które wspólnie z kilkunastoma innymi osobami zwyciężyły w castingu na Stylowego Lubelaka i zostały ambasadorkami Tarasów Zamkowych. Efekty sesji można podziwiać na pierwszych kreacjach, opartych o nową komunikację centrum handlowego.

Serdecznie zapraszamy!

*********

Tarasy Zamkowe to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie nastąpiło 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.tarasyzamkowe.pl

 

 

SPONSOR PROGNOZY POGODY

7 Lip 2018, 18:00
Enej w Hrubieszowie
26 Maj 2018, 10:00
Dni Tomaszowa 2018
27 Maj 2018, 10:00
Dni Tomaszowa 2018

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter