ICV Polska – bezpłatne spotkania controllerów

7 Wrz 2018

09:00

Lublin

Lublin Lublin

Wczytuję mapę...

ICV POLSKA (International Association of Controllers – ICV) myśląc o dalszym rozwoju, wzmocnieniu roli w kształtowaniu controllingu w Polsce oraz integracji NASZEGO środowiska, zaprasza na 4 czerwcowe konferencje!

  • Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozumiany jest controlling i na czym polega rola controllera będącego partnerem biznesowym kadry zarządzającej.
  • Jeśli chcesz poznać korzyści jakie niesie ze sobą członkostwo w największym w Europie, Międzynarodowym Stowarzyszeniu Controllerów ICV (Internationaler Controller Verein)
  • Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć niezbędną wiedzę by zostać certyfikowanym controllerem
  • Jeśli chcesz usłyszeć ciekawe historie o karierach naszych Członków, to zapraszamy!

Konferencje prowadzić będzie Dyrektor Zarządzający (CEO) ICV POLSKA – dr Tomasz M. Zieliński, ekspert i wykładowca tematyki controllingu i rachunkowości zarządczej. Przygotowane konferencje będą nieodpłatne i zastąpią tegoroczne, wiosenne spotkania kół regionalnych. Celem wydarzeń będzie przekazanie najważniejszych założeń i planów ICV POLSKA do roku 2020.

Chcemy zapewnić Wam możliwości rozwoju, prestiż uczestnictwa i gwarancję zdobycia światowych kompetencji, promowanych przez największe w Europie Stowarzyszenie Controllerów – ICV. Zależy nam, abyście wiedziel jak wpływać na swój rozwój zawodowy i osobisty, podążać określoną ścieżką kariery oraz zdobyć przewagę i znaczące kontakty. Ponadto poznacie plan działań oraz korzyści, jakie niesie ze sobą bycie członkiem ICV POLSKA.

Zapraszamy na wiosenne spotkania Kół Praktyków Controllingu ICV POLSKA! Nie może tu Was zabraknąć!


Terminy i miejsca bezpłatnych wydarzeń:

Pobierz bezpłatny bilet za pośrednictwem Evenea lub zarejestruj się na stronie firmy Akademia Controllingu, która jest wyłącznym przedstawicielem ICV w Polsce.

SPONSOR PROGNOZY POGODY

31 Gru 2025 - 1 Sty 2026, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń
31 Gru 2026 - 1 Sty 2027, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń
31 Gru 2025 - 1 Sty 2026, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń
31 Gru 2026 - 1 Sty 2027, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter