I Biłgorajski Festiwal Smaków

1 Paź 2017

14:00

Biłgoraj: Biłgorajskie Centrum Kultury

Biłgoraj Tadeusza Kościuszki 16

Wczytuję mapę...

Stowarzyszenie Noodles Stage, Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Biłgorajskiego oraz Biłgorajskie Centrum Kultury, serdecznie zapraszają na I Biłgorajski Festiwal Smaków. W niedzielę 1 października 2017 roku, od godz. 14.00, na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury odbędzie się święto dobrej i zdrowej żywności, podczas którego odwiedzający goście nie tylko zobaczą, spróbują, ale także będą mieli możliwość nabycia smacznych i wyjątkowych produktów.
W czasie imprezy zaproszeni wystawcy zaprezentują lokalne, i nie tylko, produkty, przeprowadzone zostaną warsztaty kulinarne, a wśród dodatkowych atrakcji będą min. animacje dla najmłodszych, bezpłatne projekcje kinowe i koncert zespołu The Freeborn Brothers. I Biłgorajski Festiwal Smaków jest połączony z akcją charytatywną wspierającą rehabilitację oraz leczenie Jagódki Stasiewicz i Krzysztofa Klimeckiego.
I Biłgorajski Festiwal Smaków dofinansowano ze środków Programu “Działaj lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i partnerów – Gminę Biłgoraj oraz Miasto Biłgoraj.

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter