Bezpłatne porady i konsultacje prawne

24 Mar 2018

10:00 - 15:00

Zamość: Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Jaeschke

Zamość ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 39b

Wczytuję mapę...

Mieszkańcy Zamościa będą mogli skorzystać z darmowych porad prawnych.

Z udzielanych podczas trzech dotychczasowych tur bezpłatnych porad i konsultacji prawnych skorzystało wielu mieszkańców naszego miasta. Poszukiwali oni darmowych porad prawnych najczęściej z zakresu prawa spadkowego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Część osób, które przybyły, aby uzyskać pomoc prawną podzieliło się ze mną swoimi uwagami, spostrzeżeniami i propozycjami dotyczącymi poprawy warunków życia w Zamościu.

Zapraszam mieszkańców Zamościa do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji prawnych, tym razem w sobotę 24 lutego. Pomoc skierowana jest dla mieszkańców miasta, którzy mają różnego rodzaju problemy związane z prawem, a nie stać ich na profesjonalną płatną pomoc prawną. Z bezpłatnych porad mogą skorzystać także ci, którzy zderzyli się z bezdusznymi paragrafami i urzędniczą obojętnością w swoich życiowych sprawach. Porad udzielać będą prawnicy, natomiast w tym samym czasie, o problemach, bolączkach i potrzebach mieszkańców Zamościa będzie można porozmawiać ze mną.

Zapraszam na kolejną turę porad, które odbędą się w Kancelarii Radcy Prawnego Konrada
Jaeschke mieszczącą się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 39b w sobotę 24 lutego, w godzinach 10.00 do 15.00. Kolejne dwie tury bezpłatnych porad prawnych zaplanowane są w następujących terminach – 10 marca, od godz. 10.00 do 15.00, 24 marca, od godz. 10.00 do 15.00.

Tagi

SPONSOR PROGNOZY POGODY

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter