3. urodziny Tarasów Zamkowych

3-4 Mar 2018

09:00 - 21:00

Lublin: Tarasy Zamkowe

Lublin aleja Unii Lubelskiej 2

Wczytuję mapę...

Wielkimi krokami zbliżają się 3. urodziny Tarasów Zamkowych. Z tej okazji, w dniach 3 – 4 marca, lubelskie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów urodzinową imprezę i moc niecodziennych wydarzeń, m.in. spotkanie z youtuberem Blowkiem, występy muzyczne i taneczne, a także atrakcyjny konkurs. Punktem kulminacyjnym będzie niedzielny koncert zespołu Enej.

Pierwszego dnia urodzinowej imprezy w Tarasach Zamkowych pojawi się youtuber Blowek, który ma ogromną rzeszę fanów w całej Polsce. Drugiego dnia natomiast odbędą się pokazy taneczne lokalnych szkół, koncert energetycznego zespołu Enej, a na deser przygotowany zostanie przepyszny tort urodzinowy. Dwa dni imprezy poprowadzi znany prezenter telewizyjny i radiowy – Conrado Moreno.

Z okazji 3. urodzin Tarasy Zamkowe przygotowały również wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będą trzy skutery miejskiePiaggioVespa. Konkursowym zadaniem będzie… policzenie wszystkich świeczek na urodzinowym torcie. Zwyciężą trzy osoby, które wytypują wartość najbliższą właściwemu wynikowi. Finał konkursu odbędzie się w niedzielę.

Ponadto, w dniach 3 – 4 marca, na wszystkich odwiedzających Tarasy Zamkowe czekać będą specjalne oferty promocyjne w wybranych sklepach.

-Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do wspólnego świętowania 3. urodzin Tarasów Zamkowych. W naszym centrum handlowym przez dwa dni będzie można spotkać wyjątkowe gwiazdy, zobaczyć artystyczne występy lokalnych szkół, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Z pewnością każdy, kto odwiedzi w tym czasie nasze centrum handlowe, znajdzie coś dla siebie. Wstęp na urodzinowe wydarzenia jest całkowicie bezpłatny – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.

Na 3. urodzinach Tarasów Zamkowych pojawią się Stylowi Lubelacy – ambasadorzy centrum handlowego, którzy biorą w kampanii wizerunkowej obiektu.

 

SPONSOR PROGNOZY POGODY

31 Gru 2025 - 1 Sty 2026, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń
31 Gru 2026 - 1 Sty 2027, 00:00
Lookalny Kalendarz Wydarzeń

SPONSOR LOOKALNEGO KALENDARZA WYDARZEŃ

Zaprenumeruj newsletter