Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany1 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Wielki finał „Kilometrów Dobra”

R E K L A M A    B O A R D

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu ma zaszczyt zaprosić Państwa na ZAMOJSKI WIELKI FINAŁ KAMPANII KILOMETRY DOBRA.

Zamojski Wielki Finał Kampanii KILOMETRY DOBRA, już po raz 5 zagości na Rynku Wielkim. Rozpocznie się o godz. 12.00,  2 czerwca w niedzielę.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zaprasza wszystkich do świętowania Finału Kampanii, która od 1 marca zjednoczyła wiele dobrych serc, wrażliwych na potrzeby Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W programie wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie! Odbędzie się m.in. tradycyjne już układanie metrów i kilometrów z monet o nominale 1 zł, zebranych w trakcie Kampanii. Będzie okazja do skorzystania z usług Studium Medycznego w Zamościu, spróbowania tradycyjnej grochówki przygotowanej przez Koło Chłopa ze Skaraszowa, czy degustacji kolorowych orzeźwiających i bezalkoholowych koktajli – wymieszanych przez doświadczonego barmana. Dla najmłodszych zaplanowano animacje i malowanie twarzy. Podczas Finału odbędzie się też mała aukcja charytatywna, a swoją obecność zapowiedział jeden z Ambasadorów, znany i lubiany aktor młodego pokolenia (serial TVP Barwy Szczęścia) – Kuba Dmochowski. Podczas Finału podsumujemy efekty zbiórki, trwającej od 1 marca, jak również podejmiemy próbę pobicia Rekordu Guinnessa w układaniu złotówek. Bo Kilometry DObra to wielkie Mistrzostwa Świata w dobroci!

W tym roku CEL ZBIÓRKI to dofinansowanie remontu i adaptacji budynków należących do Stowarzyszenia. Szczególnym i strategicznym celem PSONI Koło w Zamościu jest zgromadzenie środków, które będą wykorzystane podczas adaptacji budynku przekazanego Stowarzyszeniu przez Prezydenta Miasta Zamościa. Budynek zlokalizowany pod adresem ul. Orlicz Dreszera 10 to wielka szansa na polepszenie codziennej rehabilitacji, edukacji i terapii Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną!

W Zamościu Kampania zagościła za sprawą PSONI Koło w Zamościu, znajdując poparcie społeczne i zyskując coraz większe zaufanie lokalnej społeczności. Przez 4 ubiegłe lata we wsparciu i dzięki zaangażowaniu Osób prywatnych, Sektora biznesu, Instytucji, Szkół – za którymi stała rzesza zaangażowanych w czynienie dobra ludzi, zebraliśmy środki, dzięki którym udało się nam dokonać realnych zmian w życiu Osób z Niepełnosprawnością intelektualną!

Kilometry Dobra okazały się wielkim Festiwalem Dobrej Woli.

Kampania trwa od 1 marca do 2 czerwca. Zbiórki śledzić można na Facebook: PSONI Koło w Zamościu, oraz na stronie www.psonizamosc.org.pl

UWAGA! Wpłat online można dokonać do 2 czerwca pod adresem: https://bit.ly/2EGlufC

Termin: 2 czerwca 2019 roku, start: godz. 12.00
Miejsce: Rynek Wielki w Zamościu

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018