nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | ZamośćRedakcja11 października 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Juniorzy Hetmana przegrali w Łęcznej

Foto: Hemera

Juniorzy starsi Hetmana musieli przełknąć gorycz porażki w wyjazdowym meczu z Górnikiem Łęczna.

Sobota, 08 października godz. 11.00, Wojewódzka Liga Juniorów Starszych LZPN (2 x 45 min.)

Górnik Łęczna Hetman Zamość 2 : 1 (1 : 0)

Bramki:

1 : 0 – Grzelak (12’),

2 : 0 – Jakubczak (69’),

2 : 1 – P. Daszek (80’).

Górnik 1-4-4-2:

gornikl-js-08-10-2016

Zmiany:

46’ ↓ Piotr Świeca – ↑ Adam Kędzierski,

62’ ↓ Jakub Ptak – ↑ Adrian Wójcik,

 

Hetman 1-4-3-3:

hetman-js-08-10-2016

Zmiany:

46’ ↓ Michał Luterek – ↑ Rafał Danilewicz,

67’ ↓ Szymon Sadowski – ↑ Karol Tucki,

72’ ↓ Łukasz Latawiec – ↑ Jakub Witkowski,

75’ ↓ Rafał Witkowski – ↑ Dariusz Zub.

Żółte kartki: Pakuła (Górnik) oraz Myszka, Zub i Nowak (Hetman).

Czerwona kartka: Pakuła (Górnik, 75’ za drugą żółtą).

Juniorzy starsi nowego Hetmana utrzymali prowadzenie w Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych ale ich przewaga nad Górnikiem Łęczna stopniała do dwóch punktów. Poza tym za tydzień zamościanie pauzują a Górnik ma mecz do rozegrania i szansę na objęcie prowadzenia w tabeli WLJS.

Początek meczu czołowych zespołów w rozgrywkach lepiej ułożył się dla miejscowych, którzy już w 12 minucie objęli prowadzenie. W środkowej strefie boiska stracił piłkę Nowak a po szybkim kontrataku gospodarzy w sytuacji sam na sam z Niemczykiem znalazł się Grzelak i strzałem z 10 metrów dał prowadzenie swojemu zespołowi. Od tego momentu piłkarze Górnika cofnęli się do obrony i zarysowała się przewaga podopiecznych Krzysztofa Krupy, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do wyrównania. Niestety, dwukrotnie dobre strzały Norberta Myszki wybronił Paweł Dejko. Bramkarz Górnika dobrze zachował się też przy strzale Szymona Sadowskiego a po uderzeniu Szymona Nowaka piłkę sprzed pustej bramki wybili obrońcy gospodarzy.

Druga połowa meczu przebiegała również pod dyktando zespołu Hetmana. Tyle tylko, że piłka nożna to nie jazda figurowa na lodzie i o wyniku końcowym nie decydują noty za styl ale „to co w sieci”. W tym elemencie lepsi byli podopieczni Sławomira Pogonowskiego, którzy za sprawą Dawida Jakubczaka podwyższyli prowadzenie. Przy stracie drugiej bramki spory udział miało nieporozumienie pomiędzy bramkarzem i obrońcami Hetmana. Od 75 minuty meczu zespół Górnika grał w dziesiątkę, gdy drugą żółtą kartkę otrzymał Patryk Pakuła. Niestety, czasu i umiejętności na wykorzystanie przewagi liczebnej wystarczyło gościom tylko do zdobycia honorowego gola. Jego autorem w 80 minucie był Paweł Daszek.

Krzysztof Krupa, trener juniorów starszych Hetmana: Mimo szybkiej utraty bramki, w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie 3-4 sytuacje z których powinno paść wyrównanie. Zdominowaliśmy środek pola ale brakowało skuteczności pod bramką Górnika. W drugiej połowie musiałem zdjąć z boiska Luterka, który miał być do dyspozycji trenera I zespołu na mecz IV ligi z Lublinianką i ustawieniem w obronie trzeba było trochę manewrować. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze okazje na zdobycie co najmniej wyrównującej bramki ale w decydujących momentach moim zawodnikom zabrakło zimnej krwi. Skuteczność jest naszą słabszą stroną, bo w każdym meczu stwarzamy sobie wiele okazji do zdobycia gola ale wykorzystujemy tylko kilka z nich. Tak też było w podczas ostatniego meczu w Łęcznej.

Górnik jest zespołem dobrze poukładanym pod względem taktycznym ale myślę, że jest to przeciwnik w naszym zasięgu. Losy zwycięstwa w rozgrywkach rundy jesiennej rozstrzygną się pomiędzy nami, Górnikiem i Tomasovią, ponieważ te zespoły dysponują szeroką i wyrównaną kadrą zawodników. Co będzie się działo w rundzie wiosennej – czas pokaże.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama