R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja11 października 2016 FACEBOOK | 4434 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Juniorzy Hetmana przegrali w Łęcznej

Foto: Hemera
R E K L A M A    B O A R D

Juniorzy starsi Hetmana musieli przełknąć gorycz porażki w wyjazdowym meczu z Górnikiem Łęczna.

Sobota, 08 października godz. 11.00, Wojewódzka Liga Juniorów Starszych LZPN (2 x 45 min.)

Górnik Łęczna Hetman Zamość 2 : 1 (1 : 0)

Bramki:

1 : 0 – Grzelak (12’),

2 : 0 – Jakubczak (69’),

2 : 1 – P. Daszek (80’).

Górnik 1-4-4-2:

gornikl-js-08-10-2016

Zmiany:

46’ ↓ Piotr Świeca – ↑ Adam Kędzierski,

62’ ↓ Jakub Ptak – ↑ Adrian Wójcik,

 

Hetman 1-4-3-3:

hetman-js-08-10-2016

Zmiany:

46’ ↓ Michał Luterek – ↑ Rafał Danilewicz,

67’ ↓ Szymon Sadowski – ↑ Karol Tucki,

72’ ↓ Łukasz Latawiec – ↑ Jakub Witkowski,

75’ ↓ Rafał Witkowski – ↑ Dariusz Zub.

Żółte kartki: Pakuła (Górnik) oraz Myszka, Zub i Nowak (Hetman).

Czerwona kartka: Pakuła (Górnik, 75’ za drugą żółtą).

Juniorzy starsi nowego Hetmana utrzymali prowadzenie w Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych ale ich przewaga nad Górnikiem Łęczna stopniała do dwóch punktów. Poza tym za tydzień zamościanie pauzują a Górnik ma mecz do rozegrania i szansę na objęcie prowadzenia w tabeli WLJS.

Początek meczu czołowych zespołów w rozgrywkach lepiej ułożył się dla miejscowych, którzy już w 12 minucie objęli prowadzenie. W środkowej strefie boiska stracił piłkę Nowak a po szybkim kontrataku gospodarzy w sytuacji sam na sam z Niemczykiem znalazł się Grzelak i strzałem z 10 metrów dał prowadzenie swojemu zespołowi. Od tego momentu piłkarze Górnika cofnęli się do obrony i zarysowała się przewaga podopiecznych Krzysztofa Krupy, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do wyrównania. Niestety, dwukrotnie dobre strzały Norberta Myszki wybronił Paweł Dejko. Bramkarz Górnika dobrze zachował się też przy strzale Szymona Sadowskiego a po uderzeniu Szymona Nowaka piłkę sprzed pustej bramki wybili obrońcy gospodarzy.

Druga połowa meczu przebiegała również pod dyktando zespołu Hetmana. Tyle tylko, że piłka nożna to nie jazda figurowa na lodzie i o wyniku końcowym nie decydują noty za styl ale „to co w sieci”. W tym elemencie lepsi byli podopieczni Sławomira Pogonowskiego, którzy za sprawą Dawida Jakubczaka podwyższyli prowadzenie. Przy stracie drugiej bramki spory udział miało nieporozumienie pomiędzy bramkarzem i obrońcami Hetmana. Od 75 minuty meczu zespół Górnika grał w dziesiątkę, gdy drugą żółtą kartkę otrzymał Patryk Pakuła. Niestety, czasu i umiejętności na wykorzystanie przewagi liczebnej wystarczyło gościom tylko do zdobycia honorowego gola. Jego autorem w 80 minucie był Paweł Daszek.

Krzysztof Krupa, trener juniorów starszych Hetmana: Mimo szybkiej utraty bramki, w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie 3-4 sytuacje z których powinno paść wyrównanie. Zdominowaliśmy środek pola ale brakowało skuteczności pod bramką Górnika. W drugiej połowie musiałem zdjąć z boiska Luterka, który miał być do dyspozycji trenera I zespołu na mecz IV ligi z Lublinianką i ustawieniem w obronie trzeba było trochę manewrować. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze okazje na zdobycie co najmniej wyrównującej bramki ale w decydujących momentach moim zawodnikom zabrakło zimnej krwi. Skuteczność jest naszą słabszą stroną, bo w każdym meczu stwarzamy sobie wiele okazji do zdobycia gola ale wykorzystujemy tylko kilka z nich. Tak też było w podczas ostatniego meczu w Łęcznej.

Górnik jest zespołem dobrze poukładanym pod względem taktycznym ale myślę, że jest to przeciwnik w naszym zasięgu. Losy zwycięstwa w rozgrywkach rundy jesiennej rozstrzygną się pomiędzy nami, Górnikiem i Tomasovią, ponieważ te zespoły dysponują szeroką i wyrównaną kadrą zawodników. Co będzie się działo w rundzie wiosennej – czas pokaże.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ewqa
Czy będą śpiewać o księżach pedofi...
antyklerykał
A sukienkowi wszędzie się pchają, a t...
antyklerykał
Jak dla mnie zbyt dużo katolickiej indo...
Czesław
Dobrze, że nikomu do chałupy nie wjech...
Ciekawe...
do czego ludzie są zdolni, by przysposo...
Witek
brawo dla operatora kamery że potrafi z...
x
Chyba ostatnio to Ziaro jeszcze w II lid...
Kibic lat 80
Próbuje sobie przypomnieć napastnika z...
izolator
... Michał Kciuk z FC Kacze Doły ......
z_boku
Cały ten "artykuł", albo jak kto woli ...
x
W następnym sezonie nie będzie już Pa...
kibic
Paluch 23 bramki strzelił nie 22....
Zdziwiona
Chętnie poznałabym nazwiska tych zdoln...
K.
Najpewniej oddelegowany do wolontariatu....
Flagowiec
Jeden z artykułów na stronie roztocze....
por.zUbek
Jak widać po ilości komentarzy najlepi...
heh
nawet nie napisali o ktorej godzinie to ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny