Sport | Zamośćtekst nadesłany14 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Jubileusz 10 edycji Plaży Open tuż za rogiem!

R E K L A M A    B O A R D

Plaża Open – wyboista droga do X edycji!

Od małego, lokalnego turnieju rozgrywanego w Cieszynie, do największego cyklu turniejów w ramach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Od wizyt w lokalnych mediach, do relacji na żywo w otwartych kanałach Telewizji Polskiej. Od skromnej puli nagród, w której główną rolę stanowiły nagrody rzeczowe, do liczonej w sumach sięgających kilkudziesięciu tysiącach złotych. Od udziału amatorów, do udziału uczestników Igrzysk Olimpijskich w siatkówce plażowej, czy zawodników i zawodniczek znanych z występów w PlusLidze oraz Lidze Siatkówki Kobiet w siatkówce halowej. Taką drogę na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat przeszła Plaża Open.

Co? Gdzie? Kiedy?

Tegoroczna jubileuszowa X edycja cyklu Plaża Open odbędzie się w doskonale znanych, sprawdzonych przez sympatyków siatkówki plażowej, a przede wszystkim otwartych na siatkówkę plażową miastach. Plaża Open rozpocznie się 28 czerwca na bajecznym Rynku Wielkim w Zamościu, kolejnym nowym miastem na mapie Plaży Open, jednak znakomicie dostosowanym do imprez w siatkówce plażowej będą Mysłowice, tam zagościmy w dniach od 5 do 7 lipca, to będzie wyjątkowe święto plażówki. W samym środku cyklu 12-14 lipca już tradycyjnie przywitamy się z zawodnikami w legendarnej łódzkiej „Manufakturze”, turniej przedfinałowy wróci na Śląsk, gdzie w Rybniku na nowoczesnym kąpielisku Ruda odbędzie się czwarta odsłona X edycji Plaża Open, no i wyczekiwany „Grande Finale”, który po sportowej zdobywając ponad 10 000 głosów wygrał Białystok i to właśnie w Białymstoku na urokliwym kąpielisku „Dojlidy” odbędzie się finał X edycji Plaża Open, a jednocześnie Puchar Polski.

Mistrzostwa Polski – Plaża Open z Niepodległą!

Zbliżamy się do rozpoczęcia cyklu Plaża Open w ramach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, przed nami trzydniowe rozgrywki najlepszych polskich zespołów plażowych w pięciu pięknych Polskich miastach. Siatkówka plażowa to bardzo rodzinna dyscyplina, dlatego wspólnie z Biurem Programu „Niepodległa” chcemy zorganizować wyjątkowe mecze gwiazd w naszych pięciu miastach:

29 czerwca w Zamościu, 6 lipca w Mysłowicach, 13 lipca w Łodzi, 20 lipca w Rybniku oraz 27 lipca w Białystoku. Kilka słów o specjalnym punkcie w programie. Mecze z Niepodległą to niecodzienne spotkania, w których przeniesiemy się do epoki dwudziestolecia międzywojennego, w rytm muzyki Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury, a zawodnicy będą występowali w specjalnie przygotowanych koszulkach i kaszkietach przypominających te z minionej epoki.

Patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki!

Ministerstwo Sportu i Turystyki doceniło Plaże Open obejmując patronatem nasz cykl. Współpraca to nie tylko patronat, wspólnie z Ministerstwem w trzech miastach Plaży Open zorganizujemy projekt „Plaża Open dla każdego” będą to rozgrywki amatorskie bez podziału na kobiety i mężczyzn, przygotujemy także ciekawą rodzinną zabawę „rzucanka” to wersja „siatkówki” gdzie rodzice, dzieci, znajomi, a także czynni zawodnicy tworząc drużyny trzyosobowe przerzucają piłkę przez siatkę, będzie ciekawie, a kto wygra? Musicie się sami przekonać.

Mysłowice po raz pierwszy!

Po raz pierwszy na mapie Plaży Open zagoszczą Mysłowice. Miasto znane z miłości do siatkówki, zarówno tej w halowym, jak i oczywiście plażowym wydaniu. Mysłowice to miasto posiadające znakomitą infrastrukturę do turniejów siatkówki plażowej, to tutaj odbywały się największe światowe turnieje i po dziesięciu latach cyklu Plaża Open mamy zaszczyt zagościć w Mysłowicach w parku Słupna, dlatego specjalnie dla mysłowiczan przygotujemy atrakcje tworzącę atrosferę rodzinnego pikniku – wypowiedź Marcin Strządała. Mysłowice to wielokrotny gospodarz Pucharów Świata w siatkówce plażowej, młodzieżowych Mistrzostwa Świata, a także młodzieżowych Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. To właśnie w Mysłowicach mistrzami globu zostali m.in. Piotr Kantor oraz Bartosz Łosiak.

Zamość Twierdza Otwarta, otwiera tegoroczną Plażę Open!

Takiej inauguracji cyklu Plaża Open mogliśmy sobie życzyć, piękna sceneria zabytkowego Rynku Wielkiego, a także bliskość obiektów sportowych OSiR sprawiają, że do Zamościa rokrocznie przybywa coraz więcej siatkarek i siatkarzy, a także kibiców którzy zakochali się w pięknym mieście Zamość – mówi Marcin Strządała (organizator). Zamość wpisał się w kalendarz siatkówki plażowej, a korzystając z uroków pięknego Rynku organizatorzy stworzą wiele atrakcyjnych stref dla dzieci, kibiców i turystów. To będzie wspaniałe rodzinne święto siatkówki plażowej na Roztoczu z finałem o godzinie 12:45 w TVP Sport.

Białystok wygrał rywalizację!

Ależ to była rywalizacja o tytuł finałowego miasta tegorocznej edycji Plaża Open ponad 200 000 odbiorców, blisko 17 000 głosów, prawie 1000 komentarzy i 722 polubienia. To był wyścig o tytuł miasta finałowego. Zwycięzcą jak już wszyscy dobrze wiemy został Białystok! Stolica Podlasia po raz czwarty będzie ostatnim miastem na trasie Plaży Open, w Dojlidach najlepsze krajowe pary siatkarek i siatkarzy będą rywalizować o tytuł zdobywców Pucharu Polski. Nie planujcie przed południem żadnych wycieczek, finały w TVP Sport już od godziny 11:00.

Rybnik miasto cyklu Plaża Open i reprezentantów Polski w siatkówce plażowej

To że Plaża Open gości w Rybniku wie już każdy kibic, który dopinguje siatkarki i siatkarzy plażowych. W tym roku również spotykamy się od 19 do 21 lipca na nowoczesnym kąpielisku Ruda, dodatkowe emocję będą wyzwalały finałowe rozgrywki Młodej Plaży Open zaplanowane na niedzielę pomiędzy transmisjami finalistów głównej Plaży Open. Transmisje w TVP Sport każdy z nas będzie mógł obejrzeć w niedzielę już od godziny 11:40 wtedy zagrają najlepsze duety żeńskie, a pary męskie swój finał rozegrają o 15:45. Do zobaczenia na Rudzie w Rybniku od 19 lipca!

Moc atrakcji dla Ciebie!

Oprócz obserwowania zmagań, ścisłej czołówki krajowych rozgrywek nad Wisłą, na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Warto wspomnieć między innymi o turniejach zarówno dla amatorów, jak i młodzieży, w Zamościu oraz w Mysłowicach odbędzie się turniej amatorów, a turniej Młodej Plaży Open zostanie rozegrany w Rybniku, a także w Mysłowicach. Nie zabraknie dobrze znanego, cieszącego się popularnością boiska wypełnionego wodą – AquaWave, w którym odbędzie się turniej siatkówki i piłki nożnej na wodzie, aby nie było nudno nasi animatorzy i mistrzynie zumby zadbają o aktywność i atmosferę kibiców, dla rodziców z dziećmi przygotujemy mega grę planszową. Nowością przygotowaną przez organizatorów będzie strefa spa, z sauną, jacuzzi oraz kriokomorą. To tylko część atrakcji, reszta niech zostanie tajemnicą, którą razem z nami kibice będą odkrywać w czerwcu oraz w lipcu, w pięciu miastach tegorocznego cyklu.

Transmisje spotkań w BDB TV oraz Telewizji Polskiej!

Najważniejsze, finałowe zmagania w każdym z miast transmitowane będą na sportowych antenach Telewizji Polskiej w TVP Sport i TVP Sport HD. Transmisję z Zamościa rozpoczynamy 30 czerwca o godzinie 12:45, kolejne godziny transmisji podamy poniżej. Oprócz transmisji w telewizji naziemnej, turnieje główne transmitowane będą za pośrednictwem platformy BDB TV, w której kibice będą mogli oglądać nie tylko zmagania na boiskach, ale także wywiady z ciekawymi osobistościami związanych z beachvolley’em oraz Plażą Open w tym artyści, sportowcy, a to wszystko w plenerowym studio, w którym będziemy na gorąco omawiać, analizować to, co dzieje się podczas kolejnych starć o stawkę i punkty niezbędne do walki o Mistrzostwo Polski.

Transmisje finału kobiet i mężczyzn w TVP Sport oraz w TVP Sport HD

30 czerwca – 12:45 – 14:50 Zamość

7 lipca – 11:15 – 13:15 Mysłowice

14 lipca – 12:55 – 14:50 Łódź

21 lipca – 11:40 – 12:40 oraz 15:45 – 16:45 Rybnik

28 lipca – 10:45 – 12:45

Do zobaczenia na piasku!

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018