Józefów | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja8 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Józefów: WOŚP zagra na rynku i „zjedzie” na BelePECIE

baner WOŚP
R E K L A M A    B O A R D

13 stycznia 2019 r. na rynku w Józefowie zagra 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, w planie m.in. potańcówka pod namiotem, koncerty oraz kącik zabaw dla najmłodszych. Częścią 27. Finału WOŚP w Józefowie będą również I Roztoczańskie Zawody w Zjeździe na BelePECIE.

BelePET – pojazd zjazdowy zbudowany z plastikowych butelek typu PET.

PET – plastikowa butelka po wodzie i napoju.

Celem imprezy jest edukacja ekologiczna poprzez zabawę, promocja ekologii oraz segregacji śmieci. Organizatorzy podkreślają „śmieci segreguje niewiele domostw, większość plastikowych śmieci spalana jest w piecach C.O.” Dopuszczalne pojazdy zbudowane w min. 70% z butelek PET. Główna kategoria oceny to najbardziej kreatywna budowla i najdłuższy zjazd. Zjazd na BelePECIE odbędzie się na stoku w Szopowym. 

Po zakończeniu Roztoczańskiego Zjazdu na Belepecie i ogłoszeniu wyników Finał WOŚP rozpocznie się o godzinie 15:00 na rynku w Józefowie.

Szczegółowy program:

10:00 – Roztoczański Zjazd na Belepecie

 około godz. 14:00 – ogłoszeniu wyników

15:00 – rozpoczęcie na rynku w Józefowie

15:15 – pokaz OSP w Józefowie

16:00 – koncert zespołu Seeking Dreams

16:45 – licytacje WOŚP

17:15 – koncert zespołu Time of The Sinners

18:00 – licytacje WOŚP

18:30 – koncert zespołu Tex

19:15 – licytacje WOŚP

20:00 – światełko do nieba

20:15 – potańcówka z DJ Garfii

22:00 – zakończenie

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018