R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara3 listopada 2016 FACEBOOK | 4431 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy ()

Jedzie ONR, jedzie i KOD

R E K L A M A    B O A R D

Nie tak dawno pisaliśmy o wyjeździe zamojskich narodowców na Marsz Niepodległości do stolicy. Okazuje się, że do Warszawy jadą również działacze zamojskiego Komitetu Obrony Demokracji.

Nie tak dawno na łamach roztocze.net informowaliśmy, o tym ,że zamojski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego organizuje wyjazd na organizowany przez środowisko ruchu narodowego Marsz Niepodległości. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Narodowcy ruszają ze swoim marszem z ronda Romana Dmowskiego. Z kolei z placu Gabriela Narutowicza w Warszawie 1,5 godziny wcześniej ruszy marsz KOD Niepodległości, w którym udział wezmą również przedstawiciele zamojskiego Komitetu Obrony Demokracji. 

-Zbieramy się na Placu Gabriela Narutowicza, skąd ulicami Grójecką i Banacha idziemy na Pole Mokotowskie. 11 Listopada to nasze święto. Święto wszystkich Polaków. Pokażemy światu, jak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm, w wolnym i demokratycznym państwie.- mówią działacze KOD-u. 

Czy działacze ONR-u i KOD-u spotkają się w stolicy? Teoretycznie trasy obu marszów i godziny wydarzeń są zaplanowane tak, by uniknąć konfrontacji. Życie i doświadczenie manifestacji z lat poprzednich pokazuje jednak, że dla chcącego nic trudnego i jeśli manifestanci za sobą “tęsknią” to odnajdą się by bezpośrednio powymieniać poglądy. 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Józef Bąk" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 9:03:30 napisał:
  Najsłynniejszy polski alimenciarz dostał rozkaz od oficera prowadzącego, aby sprowokował pucz wojskowy. Pomocy ma jemu udzielić Makrela i będzie do niej się kierował, aby wykonać swoje zadanie. W przeciwieństwie do Bolka ma on charakter raczej jednorazowy, taka misja specjalna i na śmietnik.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "stary" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 9:07:29 napisał:
  Panie i Panowie z Zamościa. Załatwcie " swoje sprawy " w Zamościu a tam jedźcie jako prawdziwi Polacy. I tych z lewa i tych z prawa - jak was oceniać?
  0
  0
 • "kodonr" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 9:46:09 napisał:
  Kto puścił bąka? Józiu daj na wstrzymanie
  0
  0
 • "Joker" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 10:13:01 napisał:
  Proponuje aby jechali 1 środkiem transportu. będą mieli dużo czasu na kulturalną wymianę zdań
  0
  0
 • "KOD-er" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 13:01:57 napisał:
  Pragnę zaznaczyć, że zamojski KOD i ONR ( kolejność alfabetyczna ) spotykali się już kilkakrotnie na różnych uroczystościach organizowanych przez UM i nigdy nie doszło między nimi do nieprzyjemnej wymiany zdań. W Zamościu inne niż ONR ugrupowanie polityczne atakuje członków KOD.
  0
  0
 • "Jobot" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 13:05:35 napisał:
  No to teraz przez najblizsze tygodnie beda newsy jak to KOD swoimi flagami i obecnoscia sprowokowal biedactwa z ONR ktorych sam widok flag powoduje wzmozona chec do wulgaryzmow, obrazania i bitki. ;) Juz widze te informacje w TVPiS. ;) Bo przeciez uczestnictwo w swietach patriotycznych czy pogrzebach bohaterow jest zarezerwowane tylko dla "prawdziwych" patriotow z ONR i innych prawicowych organizacji. Ci co sie z nimi nie zgadzaja to juz nie sa patrioci i nie moga obchodzic takich swiat ;) Tak wiec bedzie dalszy ciag wojny polsko - polskiej.
  0
  0
 • "do Jobot" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 14:27:39 napisał:
  Ciekawe czy Kodziarze i inne lewacta doniosą do KE na nieprawidłowosci w czasie marszu??Tęskni Wam się za antypolskim układzikiem PO-PSL??
  0
  0
 • "Jobot" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 15:00:57 napisał:
  tęskni
  0
  0
 • "KOD-er" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 16:43:39 napisał:
  Chyba rok temu Marsz Niepodległości był marszem pokojowym. ONR nie bił, nie prowokował ( a brali w marszu udział rózni ludzie ), nie demolował. Dlaczego z góry zakładacie, że w tym roku dojdzie do zamieszek? Społeczeństwo czeka na igrzyska? Temat zastepczy?
  0
  0
 • "Jobot" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 9:35:17 napisał:
  @do Jobot Pragne zauwazyc ze to Twoja partyjka jako pierwsza donosila na Polske w 2014 r. po wyborach samorzadowych - byly oficjalne wnioski na posiedzeniach Parlamentu Europejskiego o lamaniu demokracji w Polsce wiec zanim zaczniesz czlowieku nadawac na kogos to zacznij od swojego ogrodka ;)
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Jobot" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 9:41:30 napisał:
  Widze ze znowu zwolennicy jedynej slusznej opcji w tym kraju zaczynaja sie podszywac pod innych bo brakuje im argumentow ;) Ja sie z tego bardzo ciesze bo to swiadczy o kompletnym bezmozgowiu takiej osoby ;)
  0
  0
 • "Do Jełopa" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 11:22:42 napisał:
  KOD ma dłuższą historię niż inni. To w prostej linii potomkowie przedwojennej KPP
  0
  0
 • "v" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 18:47:05 napisał:
  ONR co roku prowokuje a potem zgrywa największe niewiniątka i mówi,że lewacy ich biją.Ktoś powinien im dosolić poważne kary ale w tym roku szczególnie nie ma woli politycznej..
  0
  0
 • "KOD-er" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 21:53:50 napisał:
  KOD z założenia " łaczy , nie dzieli".
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Kiko
Jak można było zacząc wcześniej, jak...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny