R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara3 listopada 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy

Jedzie ONR, jedzie i KOD

Nie tak dawno pisaliśmy o wyjeździe zamojskich narodowców na Marsz Niepodległości do stolicy. Okazuje się, że do Warszawy jadą również działacze zamojskiego Komitetu Obrony Demokracji.

Nie tak dawno na łamach roztocze.net informowaliśmy, o tym ,że zamojski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego organizuje wyjazd na organizowany przez środowisko ruchu narodowego Marsz Niepodległości. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Narodowcy ruszają ze swoim marszem z ronda Romana Dmowskiego. Z kolei z placu Gabriela Narutowicza w Warszawie 1,5 godziny wcześniej ruszy marsz KOD Niepodległości, w którym udział wezmą również przedstawiciele zamojskiego Komitetu Obrony Demokracji. 

-Zbieramy się na Placu Gabriela Narutowicza, skąd ulicami Grójecką i Banacha idziemy na Pole Mokotowskie. 11 Listopada to nasze święto. Święto wszystkich Polaków. Pokażemy światu, jak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm, w wolnym i demokratycznym państwie.- mówią działacze KOD-u. 

Czy działacze ONR-u i KOD-u spotkają się w stolicy? Teoretycznie trasy obu marszów i godziny wydarzeń są zaplanowane tak, by uniknąć konfrontacji. Życie i doświadczenie manifestacji z lat poprzednich pokazuje jednak, że dla chcącego nic trudnego i jeśli manifestanci za sobą “tęsknią” to odnajdą się by bezpośrednio powymieniać poglądy. 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Józef Bąk" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 9:03:30 napisał:
  Najsłynniejszy polski alimenciarz dostał rozkaz od oficera prowadzącego, aby sprowokował pucz wojskowy. Pomocy ma jemu udzielić Makrela i będzie do niej się kierował, aby wykonać swoje zadanie. W przeciwieństwie do Bolka ma on charakter raczej jednorazowy, taka misja specjalna i na śmietnik.
  R E K L A M A
 • "stary" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 9:07:29 napisał:
  Panie i Panowie z Zamościa. Załatwcie " swoje sprawy " w Zamościu a tam jedźcie jako prawdziwi Polacy. I tych z lewa i tych z prawa - jak was oceniać?
 • "kodonr" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 9:46:09 napisał:
  Kto puścił bąka? Józiu daj na wstrzymanie
 • "Joker" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 10:13:01 napisał:
  Proponuje aby jechali 1 środkiem transportu. będą mieli dużo czasu na kulturalną wymianę zdań
 • "KOD-er" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 13:01:57 napisał:
  Pragnę zaznaczyć, że zamojski KOD i ONR ( kolejność alfabetyczna ) spotykali się już kilkakrotnie na różnych uroczystościach organizowanych przez UM i nigdy nie doszło między nimi do nieprzyjemnej wymiany zdań. W Zamościu inne niż ONR ugrupowanie polityczne atakuje członków KOD.
 • "Jobot" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 13:05:35 napisał:
  No to teraz przez najblizsze tygodnie beda newsy jak to KOD swoimi flagami i obecnoscia sprowokowal biedactwa z ONR ktorych sam widok flag powoduje wzmozona chec do wulgaryzmow, obrazania i bitki. ;) Juz widze te informacje w TVPiS. ;) Bo przeciez uczestnictwo w swietach patriotycznych czy pogrzebach bohaterow jest zarezerwowane tylko dla "prawdziwych" patriotow z ONR i innych prawicowych organizacji. Ci co sie z nimi nie zgadzaja to juz nie sa patrioci i nie moga obchodzic takich swiat ;) Tak wiec bedzie dalszy ciag wojny polsko - polskiej.
 • "do Jobot" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 14:27:39 napisał:
  Ciekawe czy Kodziarze i inne lewacta doniosą do KE na nieprawidłowosci w czasie marszu??Tęskni Wam się za antypolskim układzikiem PO-PSL??
 • "Jobot" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 15:00:57 napisał:
  tęskni
 • "KOD-er" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 16:43:39 napisał:
  Chyba rok temu Marsz Niepodległości był marszem pokojowym. ONR nie bił, nie prowokował ( a brali w marszu udział rózni ludzie ), nie demolował. Dlaczego z góry zakładacie, że w tym roku dojdzie do zamieszek? Społeczeństwo czeka na igrzyska? Temat zastepczy?
 • "Jobot" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 9:35:17 napisał:
  @do Jobot Pragne zauwazyc ze to Twoja partyjka jako pierwsza donosila na Polske w 2014 r. po wyborach samorzadowych - byly oficjalne wnioski na posiedzeniach Parlamentu Europejskiego o lamaniu demokracji w Polsce wiec zanim zaczniesz czlowieku nadawac na kogos to zacznij od swojego ogrodka ;)
  R E K L A M A
 • "Jobot" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 9:41:30 napisał:
  Widze ze znowu zwolennicy jedynej slusznej opcji w tym kraju zaczynaja sie podszywac pod innych bo brakuje im argumentow ;) Ja sie z tego bardzo ciesze bo to swiadczy o kompletnym bezmozgowiu takiej osoby ;)
 • "Do Jełopa" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 11:22:42 napisał:
  KOD ma dłuższą historię niż inni. To w prostej linii potomkowie przedwojennej KPP
 • "v" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 18:47:05 napisał:
  ONR co roku prowokuje a potem zgrywa największe niewiniątka i mówi,że lewacy ich biją.Ktoś powinien im dosolić poważne kary ale w tym roku szczególnie nie ma woli politycznej..
 • "KOD-er" dnia 4 listopada 2016 o godzinie 21:53:50 napisał:
  KOD z założenia " łaczy , nie dzieli".

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny