Kultura i rozrywkaDaniel Czubara24 maja 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Jarmark Kiliana z Feel i Andre

Grupa Feel - koncert w Nowym Yorku; fot. Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Zespoły Feel, Andre oraz Kabaret Pigwa Show – to gwiazdy tegorocznego Jarmarku Kiliana. Patronem medialnym wydarzenia jest roztocze.net .

Impreza ta jest corocznie organizowana w miesiącu lipcu przez Urząd Gminy Skierbieszów oraz nasz Dom Kultury. Jarmark Kiliana w tym roku będzie trwał 3 dni, odbędzie się on 8, 9 oraz 10 lipca, na scenie zagoszczą między innymi Zespół Feel ( znani z kawałków „Pokaż na co Cię stać”, „Jest już ciemno”, „Jak anioła głos”)  oraz Andre ( topowy zespół disco polo znany z hitu „Ale ale Aleksandra”, „Za kolanko” czy „Prawdziwy maczo”), a także Kabaret Pigwa Show.

-Podczas Jarmarku swój udział deklarują twórcy ludowi oraz sprzedawcy, z najodleglejszych zakątków województwa lubelskiego, a dzięki zróżnicowanemu programowi artystycznemu na czas Jarmarku licznie odwiedzają nas mieszkańcy nie tylko powiatu zamojskiego, ale również powiatów sąsiadujących. – mówi Izabela Stasiuk-Guz z Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ad111" dnia 24 maja 2016 o godzinie 12:58:09 napisał:
  Byłem na tym przedsięwzięciu wielokrotnie i wydaje się, że Gmina Skierbieszów ma więcej polotu w organizowaniu zabawy dla ludu niż Zamość.
  R E K L A M A
 • "@ad111" dnia 24 maja 2016 o godzinie 14:03:31 napisał:
  Ja też byłam. Zawsze jest super.
 • "fe" dnia 24 maja 2016 o godzinie 16:49:51 napisał:
  Fuj Feel,miałem nadzieję,że ten idiotyczny,grafomański zespolik już nie istnieje.Przecież ich teksty to zwykłe kretyństwo a muzyka to lipa.
 • "Tu" dnia 24 maja 2016 o godzinie 17:37:29 napisał:
  Adekwatny patronat do wiejskiej młucki. High Coulture
 • "Szarlej" dnia 24 maja 2016 o godzinie 18:08:28 napisał:
  Wygląda na to, że pod względem organizacji imprez Skierbieszów już od kilku lat przebija Zamość i parę okolicznych miejscowości. No jeszcze Chmielaki trzymają poziom.
 • "Jobot" dnia 25 maja 2016 o godzinie 8:27:38 napisał:
  A tak z ciekawosci to ile tych swietnych imprez organizuje Skierbieszow??? Pytam tak z ciekawosci bo poza Jarmarkiem Kiliana to nie znam zadnej tak rozbudowanej...

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KL
Rafał był i jest najlepszy! Nie ma co ...
Sławek
Sławek, on dwoma rękoma głosował za ...
Thomas
[b]Żelazko głosuję na Żelazko :) [b...
Thomas vel Sail...
Chłopaki dają czadu jak Elvis. Szkoda ...
I co może być złego w tym, że Prezyd...
zamościak
To już naszych młodych piłkarzy nie m...
TORRES20400
Po pierwsze, najserdeczniejsze życzenia...
Redakcja roztoc...
Czy „Kubel” pyta o komentarze pod in...
Kubel
Co to usunięto wszystkie komentarze -b...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018