R E K L A M A

Z I P

Flesz | Janów LubelskiDaniel Czubara29 maja 2017 FACEBOOK | 4202 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Janów Lubelski: Zabrali telefon, kazali na jechać na stację i kupić alkohol

Policja, foto: roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

Za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego na 22-letnim mieszkańcu gm. Zakrzówek odpowiedzą zatrzymani przez policjantów czterej sprawcy. To młodzi mężczyźni w wieku od 20 do 28-lat. Napastnicy zaatakowali młodego mężczyznę w jego samochodzie, a później zabrali mu telefon i kazali sobie kupić alkohol.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w Janowie Lubelskim. Pokrzywdzony został zaatakowany w swoim samochodzie. Mężczyźni weszli do jego auta i zaczęli go bić, jeden z nich zabrał mu telefon żeby nie mógł nigdzie zadzwonić. Zmusili 22-latka do zawiezienia ich na stację benzynową po alkohol. Po przyjeździe na stację mężczyzna poszedł kupić alkohol, tam poprosił pracownika stacji aby powiadomił policję.

Powiadomiony telefonicznie o zdarzeniu dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim skierował na miejsce patrol policyjny, gdzie czekał pokrzywdzony. Policjanci na miejscu zatrzymali 25-latka, chwilę później 20-latka. Trzeci został zatrzymany w piątek, natomiast ustalony przez policjantów czwarty sprawca zgłosił się sam. Okazali się nimi mieszkańcy Janowa Lubelskiego w wieku od 20 do 28-lat. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.

W sobotę zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim, która zastosowała wobec nich dozory policyjne. Za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Kierowca 29 minut temu
No to będzie wesoło. :D Ktoś chyba ...
Zamościanka
Gratuluję uczniom, p. Dorocie Kowalczyk...
Luks
Po co tam Rondo???? Przecież to tylko s...
ad111
Oj, przez jakiś czas będą dzwony prze...
POdPIS
ja mogę wypromować "żulię" za darmo ...
Name
Niech wokół tego ronda-skrzyż...
magnar
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny