R E K L A M A

Z I P

Flesz | Janów LubelskiDaniel Czubara29 maja 2017

Janów Lubelski: Zabrali telefon, kazali na jechać na stację i kupić alkohol

Policja, foto: roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego na 22-letnim mieszkańcu gm. Zakrzówek odpowiedzą zatrzymani przez policjantów czterej sprawcy. To młodzi mężczyźni w wieku od 20 do 28-lat. Napastnicy zaatakowali młodego mężczyznę w jego samochodzie, a później zabrali mu telefon i kazali sobie kupić alkohol.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w Janowie Lubelskim. Pokrzywdzony został zaatakowany w swoim samochodzie. Mężczyźni weszli do jego auta i zaczęli go bić, jeden z nich zabrał mu telefon żeby nie mógł nigdzie zadzwonić. Zmusili 22-latka do zawiezienia ich na stację benzynową po alkohol. Po przyjeździe na stację mężczyzna poszedł kupić alkohol, tam poprosił pracownika stacji aby powiadomił policję.

Powiadomiony telefonicznie o zdarzeniu dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim skierował na miejsce patrol policyjny, gdzie czekał pokrzywdzony. Policjanci na miejscu zatrzymali 25-latka, chwilę później 20-latka. Trzeci został zatrzymany w piątek, natomiast ustalony przez policjantów czwarty sprawca zgłosił się sam. Okazali się nimi mieszkańcy Janowa Lubelskiego w wieku od 20 do 28-lat. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.

W sobotę zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim, która zastosowała wobec nich dozory policyjne. Za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "???" dnia 29 maja 2017 o godzinie 13:30:55 napisał:
  "Zabrali telefon, kazali na jechać na stację i kupić alkohol" - to pisał jeden z tych zamojskich "dziennikarzy" ?
  2
  1
 • R E K L A M A
 • "andi" dnia 30 maja 2017 o godzinie 7:59:14 napisał:
  pisze się najechać,a nie na jechać panie redaktorze
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017