R E K L A M A

Z I P

2. Region | Polityka i SamorządDaniel Czubara29 grudnia 2016

Jadą manifestować poparcie dla rządu

Fot. Facebook/Marsz poparcia dla rządu Beaty Szydło

R E K L A M A    B O A R D

7 stycznia 2017 r. w Warszawie odbędzie się marsz poparcia dla rządu Beaty Szydło. W manifestacji wezmą też udział sympatycy obecnej władzy z terenu Zamojszczyzny.

Organizatorami marszu są: Kluby “Gazety Polskiej”, koła “Radia Maryja” czy NSZZ “Solidarność“. To właśnie z tych środowisk pochodzą sympatycy rządu Prawa i Sprawiedliwości z naszego regionu, którzy chcą wziąć udział w manifestacji poparcia dla premier Beaty Szydło, jaka przejdzie ulicami stolicy 7 stycznia. Ma to być odpowiedź zwolenników PiS na  protesty organizowane przez Komitet Obrony Demokracji i opozycję pod Sejmem i Pałacem Prezydenckim.

-Cieszy fakt, że szerokie kręgi społeczeństwa obywatelskiego skupione m.in wokół “Solidarności”, środowiska “Radia Maryja”, czy klubów “Gazety Polskiej” tak bardzo zaangażowały się w organizację marszu. Z terenu naszego okręgu wyborczego docierają do mnie sygnały, że bardzo wiele osób wybiera się na ten marsz bo chce okazać poparcie rządowi premier Beaty Szydło. Jest to zdecydowanie autentyczna, oddolna inicjatywa społeczeństwa obywatelskiego popierającego dobre dla Polek i Polaków działania demokratycznie wybranego rządu, przeciwstawiająca się politykom opozycji i ich działaniom dążącym do nieuzasadnionej destabilizacji sytuacji w kraju. Ta decyzja potwierdza, że polskie społeczeństwo chce – w ramach funkcjonującego aktualnie demokratycznego państwa – kontynuacji wprowadzania oczekiwanych, dobrych dla obywateli zmian i uczciwej pracy i nie popiera broniącej interesów stosunkowo niewielkiej grupy obywateli RP awantury w Sejmie. Nie popiera opozycji, która nie będąc aktywną w merytorycznej pracy w Sejmie, po przegranych wyborach chce wprowadzić zasadę, że nieważny jest wynik wyborczy a źle kojarząca się obywatelom mniejszość ma decydować o sytuacji w naszym państwie. Oczywiście wobec niedemokratycznych działań opozycji m.in w Sejmie – próba blokady pracy Sejmu RP, wcześniejszego zaplanowania organizacji tzw. ” spontanicznego ” – w sumie mimo przygotowań – nielicznego, niestety bardzo agresywnego protestu, jestem pewien, że wsparci przez społeczeństwo będziemy kontynuować dobrą pracę na rzecz zabezpieczenia interesów narodu polskiego, odbudowy polskiej państwowości. Za liczne, przekazywane mi deklaracje poparcia, jako parlamentarzysta i prezes Zarządu Okręgowego PiS serdecznie dziękuję. Nie zawiedziemy państwa. – powiedział nam poseł Sławomir Zawiślak (PiS), pytany o tę inicjatywę.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 12 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ja" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 7:46:00 napisał:
  Wygranie wyborów nie oznacza pozwolenia na niszczenie demokratycznego porządku.
  0
  1
 • R E K L A M A
 • "Multimed" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 7:57:23 napisał:
  Odezwał się KOD, tj. Komitet Obalenia Demokracji.
  1
  0
 • "kw" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 9:26:46 napisał:
  KOD czy Nowoczesna to to samo, Wstydzę się za Platformę, że dołączyła do tej bandy. Na pewno już na nich nie zagłosuję.
  0
  0
 • "ZW" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 10:05:37 napisał:
  Jakie piękne manipulacje jak zwykle w komentarzach. To ja też napiszę. Głosowałem na PiS od wielu lat wierzyłem tej partii jak matce, ale dziś przejrzałem na oczy zobaczyłem jak okrutnie próbują zawładnąć Polską i zniszczyć naszą ojczyznę zadłużając ją i dopasowując prawo do swoich oligarchów.
  0
  0
 • "jagoda" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 10:35:35 napisał:
  dziwne to ,marsz poparcia dla rządu,przecież jak rząd dobrze pracuje i działa to nie potrzeba aż wyjazdów do Warszawy z poparciem,chcą zakłamać rzeczywistość???widać niezadowolenie różnych grup społecznych np.nauczycieli to znaczy co??to wszyscy według pis odrywani są od koryta i dlatego są niezadowoleni??ciekawe z czyich pieniędzy organizowana jest ta wycieczka??tłumaczenie,że to oddolna inicjatywa też przekonuje, cha ,cha tak na pewno pan Kowalski zwołuje miłośników wspaniałego rządu,,,,,
  0
  1
 • "staś" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 10:46:05 napisał:
  jakaś masakra z tym poparciem dla PIS, ich rządy nie mają nic wspólnego z demokracją,nie mamy prezydenta, premiera,marszałka sejmu, wszystkim rządzi dyktatorek...
  0
  2
 • "Jarosław" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 11:43:48 napisał:
  Sponsorem wycieczki jest Program 500+, przecież Ci ludzie nie mają co robić, rozrywka też im się jakaś należy :D
  0
  2
 • "Wiocha" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 12:15:42 napisał:
  Niech zwolennicy już tam zostaną. I tak nasz region to wyśmiewana pisowska wiocha i zapadlisko.
  0
  2
 • "Wiocha" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 12:17:42 napisał:
  Do Multimed- raczej Komitet Obalania Dyktatorów
  0
  0
 • "z_boku" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 13:55:57 napisał:
  Wielkie mi łojco, takie "spontaniczne" wiece poparcia to już za towarzysza Wiesława były organizowane. Kiedy pierwszym sekretarzem został Gierek, równie "spontanicznie" popierali go górnicy. Wzorce żywcem wzięte z czasów "słusznie minionych". Kiedy władza czuje, że jest "niedopieszczona" przez suwerena zazwyczaj pojawiają się takie "oddolne" inicjatywy i wtedy "lud pracujący" może zrobić władzy dobrze, połechtać ją, pochwalić i wyrazić wdzięczność. Przy okazji można też zaprotestować przeciwko knowaniom wrażych sił: imperialistom, zimnowojennym podżegaczom, wegetarianom i generalnie gorszemu sortowi który tylko mąci i mąci. ;)
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "TORRES20400" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 14:29:34 napisał:
  Jak komuś się nudzi, niech jedzie. Minie jakaś tam "wyrywka" Nowoczesnej, czy czegoś takiego nie wyrywa. Ja głosuję na miejscu. Do Wawki nie muszę jeździć.
  1
  0
 • "ad111" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 17:38:23 napisał:
  Naród z partią, partia z narodem- czy jakoś tak to leciało. To już było i miało nigdy nie wrócić, ale lud ma jak widać krótką pamięć...:(
  0
  2
 • "Podpis" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 17:55:01 napisał:
  oj alimenciarze się zapienili
  2
  0
 • "jaa" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 18:30:16 napisał:
  Jak widać ciemnoty u nas nie brakuje, niech jeszcze Jarka pocałują za te wszystkie "dobre zmiany". I od razu uprzedzam reakcję nawiedzonych, nie jestem "kodziarzem" ani też nigdy przy korycie nie byłem by ktoś miał mnie oderwać. Po prostu potrafię trzeźwo myśleć.
  0
  2
 • "abc...." dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 19:15:15 napisał:
  na szczęście jeszcze patrzę,słucham i myślę....
  0
  0
 • "DEJA VU" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 21:31:01 napisał:
  Ludzie co on gada!!!! To język z czasów Bieruta,Gomułki i Gierka. Wraca KOMUNA!!!!!!!! Niech was szlag.
  0
  1
 • "peron" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 12:56:45 napisał:
  spontanicznie opłacane wycieczki przez kogo?
  0
  0
 • "maria" dnia 31 grudnia 2016 o godzinie 15:33:10 napisał:
  Znowu coś pozytywnego i znowu te ataki i prześmiewczy ton wypowiedzi. Napisałam dzisiaj kolejny wiersz o wartościach. Jest on związany ze współczesnością Zbliża się kolejne święto: Nowy Rok Chodzę po ulicach i widzę co krok Jak myją swoje okna i swoje parapety Wszystkie wierzące dziewczęta i kobiety... Ateistki też myją, ale tylko PO to aby było czysto! Nie ma to wartości! współczuję ateistkom! Bo Zadają sobie aż tyle trudu Aby pozbyć się doczesnego brudu! I nie przyjdzie im do głowy pomyśleć o brudzie, Którego nie zmyją w przedświątecznym trudzie!
  0
  0
 • "z_boku" dnia 31 grudnia 2016 o godzinie 20:35:32 napisał:
  @"Maria" Co, otworzyliśmy za wcześnie buteleczkę? Idź ze swoimi wierszami na Rynek Wielki, koniecznie dzisiaj wieczorem. Może uda Ci się spotkać z artystami z zespołu Weekend. Jak dobrze pogadasz to może coś z tego co piszesz wyśpiewają?
  0
  0
 • "ewa" dnia 1 stycznia 2017 o godzinie 1:26:38 napisał:
  Nie oddamy Polski ubekom i okrągłostołowej mafii.... Ciekawe czy wpis się pokaże ???
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "(>)" dnia 1 stycznia 2017 o godzinie 11:54:23 napisał:
  Dlaczego się Ewa czepiasz znowu Piotrowicza, TW Balbiny itd.? PS Jesteś bardzo odważna;)Taka wypowiedź!
  0
  0
 • "Dream set" dnia 2 stycznia 2017 o godzinie 5:01:49 napisał:
  Banda komunistów i antypolaków. Totalna opozycja to polityczny śmietnik. Utrzymankowie żyda Sorosa sprzedają się jak prostytutki. Zero szacunku dla nich.
  1
  0
 • "maria" dnia 2 stycznia 2017 o godzinie 10:18:59 napisał:
  Pan Dream set natchnął mnie do napisania kolejnego wiersza o wartościach i polskości oraz o tym kto za tym wszystkim stoi Oto on: W świąteczną niedzielę tłuką wieprzowe kotlety Wszystkie polskie wierzące kobiety Ateistki też tłuką ale kotlety drobiowe Dla nich kotlety z polskiej świni nie zdrowe!
  0
  0
 • "(>)" dnia 2 stycznia 2017 o godzinie 21:39:52 napisał:
  A tą nacją ,która szkodziła , i aktualnie szkodzi to dream set trafia w sedno. Kalkstein "wybitny akowiec" (z małej litery celowo- w uznaniu "zasług" ) dostał od kolegów stalinowców- ubowców willę na Żoliborzu tam, gdzie inne zasłużone rody z tej nacji (tzw. "żydokomuna") dostawały. Sąsiadem Kalksteina był niejaki Szechter. Jedni zmądrzeli inni nadal służą kacapom udając patriotów
  0
  2
 • "qweffwe" dnia 2 stycznia 2017 o godzinie 22:39:47 napisał:
  Psy szczekają a karawana jedzie dalej , tak trzymać PiS i ani kroku w tył!!!!!
  2
  0
 • "(>)" dnia 3 stycznia 2017 o godzinie 9:22:58 napisał:
  "Psy szczekają, obrażony kotek strzela focha a ruSSkie świnie przy korytach udają ,że deszcz pada...." Podstawą demokracji, wy durne sowieckie pokraki jest trójpodział władzy a nie dyktatura jednego paranoika, który sprzeda wszystko i wszystkich aby tylko realizować swoje chore ambicje Poczytaj co to trójpodział zanim znowu zaczniesz szczekać:) Kto to "coś" kiedy i dlaczego wymyślił. Ów mądry człowiek też miał do czynienia z nadętym bufonem, któremu wydawało się ,że może wszystko;)
  0
  1
 • "Anka" dnia 8 stycznia 2017 o godzinie 10:28:00 napisał:
  Ile autokarów pisiorków wczoraj pojechało z Zamościa ?
  0
  2
 • "tez" dnia 8 stycznia 2017 o godzinie 11:01:07 napisał:
  Podobno zainteresowanie było przeogromne. Na mieście mówią, że każdy co pojedzie to będzie miał jak Misiewicz.
  0
  2
 • "nowy" dnia 8 stycznia 2017 o godzinie 14:12:12 napisał:
  Wcale nie pojechali bo się zimy przestraszyli i pod pierzynami siedzą.
  0
  2
 • "Kij wam w d" dnia 8 stycznia 2017 o godzinie 14:43:43 napisał:
  jak tam alimenciarze ? coś się strasznie plujecie
  2
  0
 • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Karolak 11 minut temu
Dokładnie jak napisał/a "Loga". Jak mo...
Loga 16 minut temu
Dlaczego wycięliście loga partnerów m...
czekoladka 57 minut temu
ten "ad111" coś musi wiedzieć o gówni...
He he
Jeśli mowa o sponsorowaniu Hetmana prze...
ad111
Eutanazję stosuje się powszechnie w na...
Xenon
2018 rok, niemal każdy ma kamerę w tel...
zmc
Hetman seniorski nic z tego nie będzie ...
zszokowana
to coś nazywacie teledyskiem ?! obciac...
tak tak
Kapka będzie sponsorem jak będzie widz...
magnar
Pytanie - gdzie ten teatr ma w Zamosciu ...
Gówno
Czy teraz Roztocze będzie kojarzyło si...
hehe
Pardon za literowki - starosc nie radosc...
Greg
A mnie najbardziej interesuje co zrobili...
hehe
@ Karolak, PP czy jak ci tam widzisz jak...
...
Do Anonima .... jakie brać ... chyba na...
Thomas
Po co bawić się w polśrodki? wprowad...
Karolak
Nie trzeba weryfikować, bo otwarcie prz...
hehe
@Karolak jak mi zaproponuja prace to roz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny