Edukacja | Zamośćtekst nadesłany7 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

IX Konkurs Języka Angielskiego – finał

R E K L A M A    B O A R D

W poniedziałek, 4 lutego, rozstrzygnięty został IX Konkurs Języka Angielskiego, organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu.

Do konkursu zgłosiło się ponad 800 uczniów szkół średnich z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, janowskiego, krasnostawskiego i lubaczowskiego. Do finału zakwalifikowało się 33 najlepszych uczestników, co podkreślił rektor uczelni prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski, który zwrócił się do finalistów – Jesteście najlepszymi z najlepszych. Miejsca w finale nikt z was nie otrzymał, tylko na nie sumiennie zapracował swoją nauką. Ten sukces to z pewnością również wynik współpracy tandemu nauczyciel-uczeń, dlatego słowa uznania należą się także waszym opiekunom. Dzięki temu możecie osiągać coraz lepsze wyniki.

Nad przebiegiem finału IX Konkursu Języka Angielskiego czuwała komisja konkursowa, której przewodniczyli: dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Monika Rajtak i kierownik Zakładu Anglistyki PWSZ w Zamościu dr hab. Wojciech Nowicki. Dr Monika Rajtak podziękowała uczniom za udział w konkursie oraz nauczycielom za przygotowanie uczniów, a także zachęcała do udziału w kolejnych edycjach konkursu – Jeśli uznaliście, że jest on wyzwaniem i coś sprawiło wam trudność, to proszę potraktujcie to jako zachętę, aby dalej się uczyć, rozwijać. Zawsze jest coś nowego do odkrycia. Następne edycje tej imprezy będą na pewno równie ciekawym wyzwaniem.

Zwycięzcą IX Konkursu Języka Angielskiego został uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie Mikołaj Janik, który otrzymał w nagrodę smartfon. Dwa kolejne miejsca zdobyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Biłgoraju – Kacper Kudach (II miejsce) i Gabriela Olszowy (III miejsce).

Kolejne miejsca zajęli: 4. Kacper Węgor – ZS nr 2 w Hrubieszowie, 5. Tymon Gontarz – I LO w Zamościu, 6. ex-aequo: Patryk Obszański – RCEZ w Biłgoraju i Przemysław Lewandowski – I Społecznego LO w Zamościu, 8. Karol Dominik – I LO w Zamościu, 9. Maciej Skromak – I LO w Biłgoraju, 10. Michalina Puławska – I Społecznego LO w Zamościu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018