R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

19 lutego o godzinie 17 na scenie Zamojskiego Domu Kultury wystąpi Irena Santor. Artystka zaprezentuje się w recitalu „Punkt widzenia”.

W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz utwory z najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w listopadzie przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor to niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.

Irena Santor wystąpi z zespołem w składzie:: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

19.02.2017 r. (niedziela ) godz. 17.00

Zamojski Dom Kultury

Partyzantów 13

Bilety do nabycia w kasie ZDK  , ul. Partyzantów 13 , tel. 84 639 20 21

Bilety grupowe: tel. 794 759 447 mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu

Sprzedaż internetowa: www.kupbilecik.pl,

Organizator: Muzyczny Teatr Śmiechu, www.teatrsmiechu.pl

Bilety w cenie: 100-,90 ,-

 

KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 4 pojedyncze wejściówki na koncert Ireny Santor w Zamościu. Aby je wygrać należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Jaki tytuł ma najnowsza płyta Ireny Santor?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: konkurs@roztocze.net – wygrywają autorzy 4 pierwszych prawidłowych odpowiedzi.

W mailu prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz telefon do kontaktu.

23 stycznia 2017
Autor:
Kultura i rozrywka | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 4

R E K L A M A

    KOMENTARZ(1)

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
  1. "Thomas" dnia 17 stycznia 2017 o godzinie 15:27:06 napisał:
    I do tego utwory Władysława Szpilmana, Jerzego Petersburskiego, Juliana Tuwima, Wojciecha Młynarskiego i innych znakomitych twórców. Dla niej pisali najlepsi kompozytorzy, a autorami tekstów byli poeci. Naprawdę warto iść.
    1
    0
  2. R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A