R E K L A M A

29 marca 2017

roztocze.net

AKTUALNE TEMATY :    BUDŻET OBYWATELSKI |   LOOKALNY INFORMATOR EDUKACYJNY - aktualnie o edukacji  

R E K L A M A

Zamojski magistrat poszukuje inspektora ds. turystyki, promocji i współpracy zagranicznej w Wydziale Turystyki i Promocji.

Stosowne ogłoszenie pojawiło się już w Biuletynie Informacji Publicznej  zamojskiego ratusza.

Od kandydatów na inspektora ds. turystyki i promocji wymaga się niekaralności, co najmniej 3-letniego stażu pracy i wykształcenia wyższego o kierunku: komunikacja społeczna, public relations, dziennikarstwo lub stosunki międzynarodowe.

Ponadto od kandydatów wymagana jest znajomość ustawy o polskiej Organizacji Turystycznej, czy ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Chętni dokumenty mogą składać do zamojskiego ratusza do 31 stycznia. Szczegółowe wymagania i informacje odnośnie naboru na wspomniane stanowisko znaleźć można TUTAJ.

18 stycznia 2017
Autor:
Praca | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!

Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    7 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Maria" dnia 18 stycznia 2017 o godzinie 15:40:24 napisał:
  dlaczego nie wymaga się potwierdzenia znajomości języka obcego certyfikatem? Skoro mowa o pracowniku m.in. ds. promocji zagranicznej, tu należałoby wymagać perfekcyjnej znajomosci dwóch języków obcych
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "Misiewicz" dnia 18 stycznia 2017 o godzinie 16:58:24 napisał:
  A niby dlaczego? W urzędzie, w zamojskiej delegaturze woj. kons. zab., "konserwatora zabytków" po kierunkowym wykształceniu nie ma żadnego. I jakoś działa. W ratuszu też nie ma, i też jest pięknie. Po co się pieklić?
  0
  0
 4. "Romek" dnia 18 stycznia 2017 o godzinie 18:29:52 napisał:
  ciekawe czyja córka, żona etc. już ma zaklepany stołek
  0
  0
 5. "Misiewicz" dnia 18 stycznia 2017 o godzinie 18:47:34 napisał:
  Na takim stanowisku, języki obce są zbędne. I co taki: "urzędnik" zrobi jak przyjedzie, jakiś "obcojęzyczny"? Nagada mu jakiś głupot,co z nim nikt nie ustalił. A tak chłopak/dziewczyna, zrobi "akcję po zamojsku", czyli "esperanto dla początkujących", znaczy się, jak śpiewał klasyk "po lepszej wódzie, lepszy jestem w dżudzie". Ręcznie się człowiek dogada. Spoko. Najwyżej zakwasy będą w dłoniach od transkrypcji.
  0
  0
 6. "Maria" dnia 18 stycznia 2017 o godzinie 19:08:28 napisał:
  konwersacja "na migi" w XXI wieku?
  0
  0
 7. "Misiewicz" dnia 18 stycznia 2017 o godzinie 21:11:13 napisał:
  Do tej poty się dało, i da radę nadal ;-)
  0
  0
 8. "spec" dnia 19 stycznia 2017 o godzinie 13:03:45 napisał:
  Do "Misiewicz" - nie gadaj, mamy w ratuszu poliglotę ;-)
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A