R E K L A M A

Z I P

FelietonySławomir Ćwik18 kwietnia 2016 FACEBOOK | 4461 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 34 komentarze ()

Idziemy na derby Hetman – Motor

R E K L A M A    B O A R D

Po ostatnim felietonie niektórzy zarzucili mi, że zaatakowałem środowiska kibicowskie wskazując, że przybrudzone prześcieradła kiepsko zachęcają do zostania kibicem klubu lub jego sponsorem. Dalej tak uważam ale na wszelki wypadek nie będę już się rozpisywał z czym mi się kojarzy korzystanie w promocji wizerunkowej z przybrudzonego kawałka materiału.

 

Pragnę jednak jeszcze raz podkreślić, że naprawdę mam olbrzymi szacunek dla osób, które angażują się w kibicowanie swojej drużynie. Poświęcają swój czas i środki na propagowanie idei kibicowania drużynie, noszą jej barwy, przygotowują oprawę meczową, jeżdżą na mecze. Szacun.
W środę (20.04.2016 r.) o 16:00 na stadionie przy Królowej Jadwigi rozpoczyna się mecz derbowy pomiędzy Hetmanem Zamość a liderem tabeli Motorem Lublin. Informacja jest dostępna nie tylko dla wiernych kibiców ale także dla innych w różnych źródłach (dowiedziałem się i bez prześcieradeł). Przyznaję się, że dotychczas nie uczęszczałem na mecze Hetmana ale tym razem zacząłem się zastanawiać nad uczestniczeniem w meczu jako kibic.

 

Co jest potrzebne aby kibicować drużynie na trybunie?
Odpowiedź jest niby oczywista – bilet na mecz. Poza tym przydałby się jeszcze chociaż szalik w barwach klubowych. Otworzyłem laptopa i zaczynam szukać – gdzie i za ile kupię bilet, jakie szaliki i gdzie mogę zakupić. I nie ukrywam, że bardzo się zdziwiłem. Tych informacji nie ma w sieci !!! A przynajmniej nie jest łatwo je znaleźć. A przecież niektórzy twierdzą, że jeśli obecnie czegoś nie ma w sieci to takie coś nie istnieje.

 

Czy uwierzycie Państwo, że na stronie klubowej AMSPN Hetman Zamość nie ma łatwo dostępnej informacji o biletach? Gdzie i jakie możemy kupić. Czy łatwo jest uwierzyć, że na stronie klubowej nie ma żadnych informacji o możliwości nabycia gadżetów związanych z klubem? Przecież w największych klubach jest to jedno z głównych źródeł zysków klubu. Służy także promocji klubu co z kolei przekłada się na jego rozpoznawalność a dzięki temu można myśleć o pozyskaniu kolejnych sponsorów lub zwiększenia kwot z tytułu sponsoringu – wszystko dzięki większej rozpoznawalności. W Zamościu tego brak. Z ciekawości zajrzałem na stronę najbliższego wywala, tj. Motoru Lublin – oczywiście na stronie głównej są dostępne linki do informacji o biletach i do sklepu.
Po kolejnych poszukiwaniach udało mi się znaleźć informację o biletach na sezon 2015/16. Jest w zakładce „Aktualności”. Ale nie jest widoczna ponieważ znajduje się w archiwum ponieważ pochodzi z 6 sierpnia 2015r. Czyli dla przeciętnego człowieka jest bardzo trudna do znalezienia na stronie. Brak też jest jasnej informacji kiedy i gdzie bilety można zakupić. Jest jedynie info, że ulgowe można zakupić za okazaniem stosownego dokumentu przy kasie – ale jakiej i gdzie? Domyślam się, że zapewne przy wejściu na stadion krótko przed rozpoczęciem meczu, ale może można kupić wcześniej aby nie stać w kolejkach? Stali kibice zapewne to wszystko wiedzą ale czy klubowi nie powinno zależeć na przyciąganiu nowych kibiców? Dlaczego klub nie chce zarabiać na gadżetach wykorzystujących barwy klubowe?

 

Niestety ale jedyne skojarzenie, które mi przychodzi dlaczego tak się dzieje jest takie, że osoby odpowiedzialne w klubie za tak podstawowe kwestie dostosowały się do poziomu „prześcieradłowej” promocji. Czy w tej sytuacji dziwią nas wyniki w lidze?

 

Jednak przeciwności trzeba pokonywać – może przed meczem będzie można u kogoś przed bramą kupić szalik i bilet w kasie.

Do zobaczenia na meczu.

 

 

Autor: Sławomir Ćwik
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "student" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 18:19:41 napisał:
  Derby to były jak grał HETMAN z Motorem. KS Hetman, a nie to co jest teraz. Dwucyfrówka i wstyd na całą Polskę. Wycofajcie się z rozgrywek przed tym meczem, uratujecie honor miasta !
  0
  0
  R E K L A M A
 • "hm" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 18:25:56 napisał:
  Nie ma o czym dyskutować bo AMSPN kojarzy się z pośmiewiskiem zarówno sportowym jak i organizacyjnym..może ktos wie o działaniach fundacji Hetman albo o ich braku??
  0
  0
 • "HZ" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 18:44:49 napisał:
  To zrób lepsze plakaty i lepsze kolorowe prześcieradła jak by nie kibice to i tego by nie było nie szanujecie nawet tego ze macie takich kibiców ;)
  0
  0
 • "Stasiek" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 18:46:40 napisał:
  Poczekajcie do zakończenia sezonu! Wtedy będą informacje!
  0
  0
 • "eljot" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 19:36:35 napisał:
  popieram redaktora jeżeli chodzi o stronę Hetmana.Sam kilkakrotnie pisałem tutaj i rozmawiałem z ludzmi którzy są blisko zarządu klubu że strona klubu jest mało atrakcyjna i należało by ją trochę uatrakcyjnić ale widać nikomu w klubie na tym nie zależy.Miałem nadzieję że nowe władze coś z tym zrobią,ale niestety,stara władza,stara strona.Mam nadzieję że od lipca coś zmieni się na lepsze nie tylko na stronie klubu.pozdrawiam
  0
  0
 • "jaro" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 19:38:41 napisał:
  Ten aspn (dziwny twór) dawno powinni rozwiązać nawet gdyby wygrywał , to nie jest dawny Hetman i nigdy nie będzie. Jakich kibiców ma aspn ? na mecz przyjdzie 300 osób i to może zawyżam frekwencję, większość emeryci. Najbardziej mi żal kibiców, którzy kiedyś kibicowali KS a teraz jeżdżą i kibicują aspn ale dla tych dzieci biegających z szalikami" Hetman" jest obojętne czy kibicują KS, aspn ,kibicujcie też resovi,stali stalowa wola może, górnik łęczna itp. dla was to bez różnicy.
  0
  0
 • "Szkoda" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 19:49:56 napisał:
  Pozdrawiam gorzej myślących, którzy chcąc promować derby ponaklejali wlepki na szybach klatek schodowych, oknach sklepów i punktów usługowych typu fryzjer i kosmetyczka. Gratuluję wspaniałego pomysłu. czy nie przyszło Wam do głowy, że ktoś później musi to zdzierać i czyścić szyby z kleju? Czy zdajecie sobie sprawę jak wqrwiająca jest to czynność? W ten sposób chcecie kogoś zachęcić do wizyty na stadionie? Na wejściach do klatek ponaklejaliście w centralnym miejscu wlepy. Po co? Po to, żeby za kilka tygodni wchodzący do klatki mieszkańcy widzieli wyblakłe, poobdzierane naklejki? BŁĄD!!! Zamiast pomagać to szkodzicie. PROSZĘ LIDERÓW GRUPY KIBICÓW O ZWRÓCENIE UWAGI NA TEN PROBLEM. PROSZĘ RÓWNIEŻ O SPOWODOWANIE, ABY WINNI NAKLEJANIA WLEPEK W TAKICH MIEJSCACH USUNĘLI JE. DZIĘKUJĘ.
  0
  0
 • "Blomkvist" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 20:45:31 napisał:
  Zgłaszam błąd w tytule newsa. Idziemy na derby AMSPN HETMAN-Motor tak to prawidłowo brzmi.
  0
  0
 • "z_boku" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 21:14:55 napisał:
  Chcecie iść, to idźcie. Pamiętam jedną z moich pierwszych wizyt na stadionie. MZKS Hetman Zamość - RKS Motor Lublin, było 4:0 dla Hetmana,kapitanem był Roman Nowości, bronił Zbigniew Pająk....
  0
  0
 • "KOMEDIA & KPINA" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 23:42:33 napisał:
  1.FANATYZM - to nie sport 2.PREZYDENT nie powinien wchodzić w układy o charakterze prywatnych korzyści 3.SZMATY to se wieszajcie pod domem a nie po mieście bo szpecą miasto i odstraszają turystów a ja z nich zarabiam.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "student" dnia 18 kwietnia 2016 o godzinie 23:48:36 napisał:
  Ja tylko przypomnę artykuł pewnego redaktora portalu roztocze.net sprzed niemal roku. Oto jego całość - http://roztocze.net/majstrowanie-przy-hetmanie/ Zachęcam wszystkich do przeczytania tego artykułu, proszę zwrócić uwagę na słowa wieloletniego prezesa AMSPN, gdy pisze o powrocie do tradycji KS Hetman i stworzeniu nowego-starego klubu na bazie AMSPN "Nasuwa się cały czas pytanie. Po co to wszystko? Mamy już III ligę w Zamościu. Drużyna oparta o wychowanków też jest. Są to aktywa, których znikąd nie trzeba wydobywać. Co więcej, Pan Prezydent wydaje się łaskawym okiem patrzeć na owe dokonania. Nic tylko trzymać ten kurs, umiejętnie szkolić następne pokolenia zawodników, nie zmarnować dotychczas zainwestowanych środków finansowych i budować solidne podstawy do dalszych sukcesów. Jest to solidna baza, na której można dalej budować." "MAMY JUŻ TRZECIĄ LIGĘ W ZAMOŚCIU" - w jakiej postaci wszyscy widzimy "NIC TYLKO TRZYMAĆ TEN KURS, UMIEJĘTNIE SZKOLIĆ NASTĘPNE POKOLENIA ZAWODNIKÓW" - Boże... Śmiać się, czy płakać ?!
  0
  0
 • "Kibic" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 9:26:10 napisał:
  5:0 tyle wygra Mutra Lublin :) Zwycięstwo motoru będę liczył od stanu 3:0
  0
  0
 • "Donek" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 18:27:51 napisał:
  Stawiam 2:0 dla Hetmana i zakładam się o flachę z Prezydentem że wygra ;)
  0
  0
 • "Kasuj hejtera" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 20:33:54 napisał:
  Chory niedouczony "stódęt" znowu eksponuje swoje fobie. Zarówno poglądy Prezydenta Miasta http://roztocze.net/nowe-wladze-hetmana/ jak i Prezesa Fundacji http://roztocze.net/powrot-hetmana/ dokładnie wskazują że w przyszłości w Zamościu nadal będzie się grało swoimi. A jak ktoś uważa że zmiana herbu i nazwy natychmiast poprawi poziom grania tych samych ludzi to chyba jest "stódętem". Trzeba szkolić umiejętnie. A jak się tylko kupuje to się kończy z 2 bańkami długu.
  0
  0
 • "student" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 21:23:29 napisał:
  @Kasuj hejtera - Taki z Ciebie profesor Miodek, a sam popełniasz błędy np. interpunkcyjne. Ja może również popełniam, ale chociaż nie "nauczam" innych. Cymbał skończył podstawówkę pod Wychodami i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy... Trzeba szkolić umiejętnie? Masz na myśli Twój AMSPN oczywiście? Wiele razy rozmawialiśmy o tym "graniu swoimi", też uważam że trzeba szkolić umiejętnie, ale wyłącznie mieszanina doświadczenia z młodością może zagwarantować sukcesy ! Najwyraźniej jesteś zbyt tępy, żeby to zrozumieć. Tak też bywa. Powtarzać się nie zamierzam. pan Kasuj hejtera zdaje się powtarzać za redaktorem te słowa: „NIC TYLKO TRZYMAĆ TEN KURS, UMIEJĘTNIE SZKOLIĆ NASTĘPNE POKOLENIA ZAWODNIKÓW” !!! To tylko kolejny dowód na to, że tych ludzi (AMSPN) trzeba odsunąć od piłki w Zamościu...
  0
  0
 • "Kasuj hejtera" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 22:41:54 napisał:
  Pan Kasuj hejtera zdaje się powtarzać za Prezydentem i Prezesem Fundacji: „NIC TYLKO TRZYMAĆ TEN KURS, UMIEJĘTNIE SZKOLIĆ NASTĘPNE POKOLENIA ZAWODNIKÓW”. Jak "stódęcie" wyłożysz "sfoje piniendze" to wszystko sobie poustawiasz "po sfojemó".
  0
  0
 • "student" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 23:04:24 napisał:
  Chyba chcesz być śmieszny, ale Ci to nie wychodzi ;) To co robisz człowieku to jest automasakracja ! Chyba razem z całym zarządem AMSPN dajesz sobie te łapki w górę, przecież nie ma na tej stronie tylu idiotów. Kogo chcesz nabrać... To trzymaj ten kurs, rekord 32 porażek w sezonie i dwucyfrówka z Motórem jest wciąż możliwa ! OLE !
  0
  0
 • "Kasuj hejtera" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 23:07:40 napisał:
  Nie trzymaj "sfojego kórsó" i nie zatop kolejnego klubu 2 milionami długu, "stódęcie" :) Jeden raz wystarczy
  0
  0
 • "student" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 23:19:43 napisał:
  Hmm Kasuj hejtera chyba się uczy manipulacji "łapkami" od samej Platformy Obywatelskiej ;) http://scr.hu/33gi/4aqk0 - oto dowód. Człowiek inteligentny się połapie o co chodzi. Żałosne... No tak, bo każdy klub który stawia na połączenie doświadczenia z młodością ma 2 milionowe długi. NIE MA klubu na poziomie z pierwszym składem opartym nawet w 75 % na wychowankach. Oczywiście zaraz powiesz, że takim klubem jest Twój AMSPN, że czytam tabelę odwrotnie...
  0
  0
 • "Robert" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 23:22:48 napisał:
  Są szmaty na mieście z info o meczu !!! Kto przegra mecz ? Szmaciarze ! Kto przegra mecz ? Szmaciarze ! Kto przegra mecz ? Szmaciarze ! Szmaciarze ! Szmaciarze !!!!!
  0
  0
  R E K L A M A
 • "piko" dnia 19 kwietnia 2016 o godzinie 23:56:42 napisał:
  Milosc do AMSPN nie zna granic! https://www.youtube.com/watch?v=OYkFiUsEQ8U
  0
  0
 • "Kibic" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 0:24:57 napisał:
  5:0 tyle wygra Mutra Lublin :) Zwycięstwo motoru będę liczył od stanu 3:0 :) Życzę Motorowi, aby strzelił 10 bramek - jak sądzicie padnie rekord największej liczby straconych bramek?? ASPN Hetman jest już posiadaczem kilku rekordów: - najdłuższej serii przegranych meczy - najdłuższej serii przegranych meczy u siebie - najdłuższej serii przegranych meczy na wyjeździe - najmniej strzelonych bramek NAJBARDZIEJ NIECHLUBNY REKORD - TO NAJWIĘCEJ PRZEGRANYCH MECZÓW 3:0 I WYŻEJ. I to zaledwie po rundzie jesiennej. I co? HETMAN PANY ) Redaktor Sławomir Ćwik napisał prawdę, może niewygodną, ale prawdę - NAPRAWDĘ :)
  0
  0
 • "Kibic" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 1:46:12 napisał:
  Kolejny rekord i chyba stety najważniejszy: - najmniejsza liczba punktów - I PRZY TYM WARTO SIĘ ZATRZYMAĆ SKORO LEWART WZIĄŁ SROGI REWANŻ ZA PORAŻKĘ - to jest ogromna szansa, że Hetman w rundzie wiosennej nie zdobędzie żadnego punktu - co byłoby fenomenem na skalę całej polskiej piłki, jak i europejskiej. Analiza tabeli pokazuje, że liderzy nie są za bardzo bramkostrzelni , ale są skuteczni, Smutne to jest, tym bardziej, że ASPN Hetman po walce wywalczył awans ligowy, a teraz w niczym nie przypomina tamtej drużyny,
  0
  0
 • "piko" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 2:11:36 napisał:
  @Kibic- cala runda jesienna z zerowym punktowym dorobkiem. Od kiedy istnieje trzecia liga,czy to byla liga pod nazwa III liga, czy tez Centralna, takiego blamazu ze strony jakiegos klubu nie bylo!!! Osiagneli to orly hrabiego.
  0
  0
 • "piko" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 2:19:29 napisał:
  Nie pomogl doping rozentuzjazmowanego tlumu dziarskich kibicow na stadionie przy KJ 8. Ale i tak czy owak, nic sie nie stalo!
  0
  0
 • "Anonim" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 8:18:38 napisał:
  Łada skończyła kiedyś III ligę na minusie więc jest "lepsza" i nie do pobicia :)
  0
  0
 • "Tamtejszy" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 10:36:47 napisał:
  Do student: zastanawiam się dlaczego sprawdzasz przecinki, liczysz niepotrzebne nikomu procenty, czerwone i zielone łapki, tropisz Platformę a omijasz poruszony temat 2-milionowego zadłużenia? Czyżby naprawdę dotyczył Ciebie bezpośrednio?
  0
  0
 • "Student" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 12:23:51 napisał:
  Nie sprawdzam przecinkow, tylko odpowiadam na ortograficzne zarzuty zwolennika AMSPN. Niech oceni siebie zanim zacznie oceniać innych pod tym względem... Jak może dotyczyć mnie jak w chwili upadku KS miałem mniej niż 16 lat co chyba sugeruje mój nick... Takie rzeczy może napisać tylko zwolennik AMSPN. Oczywiście, że to co zrobili poszczególni działacze KS jest karygodne. Chodzi mi o wielotysieczne kontrakty dla byle jakich grajkow. Nigdy tego nie zaprzeczylem więc nie kłam i nie manipuluj. Jaki ma to związek z marnowaniem miejskich pirniedzy i przynoszeniem wstydu miastu przez AMSPN???
  0
  0
 • "Tamtejszy" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 12:48:13 napisał:
  Do student: To ty twierdzisz, że jesteś studentem i miałeś 16 lat jak Hetman upadał. Ale w internecie możesz podpisać się nawet jako Terminator, Śpiąca Królewna czy Miś Uszatek. Poza tym gdyby to nawet była prawda co napisałeś, to w wieku 16 lat albo nawet 22 nie masz zielonego pojęcia o zarządzaniu, szkoleniu ani finansach. A jak chcesz eksperymentować to na domowym budżecie mamy i taty. Jak Ci pozwolą, choć wątpię.
  0
  0
 • "student" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 12:52:49 napisał:
  Opinie Motorowców na stronie Motor Lublin na facebooku: "z Hetmanem należałoby puścić rezerwy dać cały mecz Zagórskiemu Tadrowskiemu Wolskiemu Mroczkowi. Nawet głęboko rezerwowy skład powinien dać radę Hetmanowi inaczej będzie wstyd..." "szanujmy się w takim meczu jak z Hetmanem powinniśmy wyjść strzelić 4-5 bramek i zapomnieć. Po to są takie mecze żeby rezerwy się wykazały. Albo gramy o awans albo się nie ośmieszajmy" Jak Wam AMSPN-owcom nie wstyd odwracać kota ogonem, bronić tego tworu? Naszego Hetmana pół Polski się bało a drugie pół szanowało. Teraz wszyscy przez niedoinformowanie i mylenie tego tworu z prawdziwym KS śmieją się z naszego miasta. Jak Wam nie wstyd co...?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "student" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 13:09:32 napisał:
  @Tamtejszy - widocznie masz duże doświadczenie w "podpisywaniu się pod różnymi nickami", ja nie jestem tak jak Ty ekspertem w tej dziedzinie, więc się nie wypowiem. Dobrze, że Ci których bronisz mają tak wielkie pojęcie o zarządzaniu i finansach (miliony z budżetu miasta, bez nich nie byłoby nic - zero znaczących sponsorów, nieumiejętność zatrudnienia wychowanków, którzy prezentują jakiś poziom - Solecki, Kycko itp,) szkoleniu (ostatnie miejsce w lidze grając juniorami oraz brak drużyny w Centralnej oraz Makroregionalej lidze juniorów). Przypomnij sobie jak skończyła seniorska drużyna AMSPN wtedy, gdy miała równe szasne z KS i musiała się wycofać z klasy A w 2004 roku. Kto jak kto ale Ty powinieneś lepiej to pamiętać niż ja...
  0
  0
 • "do student" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 13:14:08 napisał:
  Kolego..amspnowcy nawet nie wiedzą, co to herb..barwy..tradycja..a o ambicji zapomnij..dla nich nazwa klubu jest obojętna a szczytem marzeń gra z wsiami..jest im wszystko jedno..przeciez AMSPN to Hetman hahaha
  0
  0
 • "spec" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 17:54:55 napisał:
  I znowu porażka będzie, np. 9-1
  0
  0
 • "student" dnia 20 kwietnia 2016 o godzinie 18:43:37 napisał:
  Szacunek dla kibiców za niezły 400-500 osobowy młyn, to pokazuje że w Zamościu jest potencjał. Gdyby były spełnione trzy warunki: a) powrót do tradycji KS (herb, nazwa, oficjalna kontynuacja tradycji) b) mecz w sobotę c) wyniki na miarę naszego potencjału i miasta pewnie mielibyśmy w Zamościu 1000-1500 osobowy młyn, jak kiedyś w 2007 na Ładzie. Jednak mimo beznadziejnej gry Motoru AMSPN przegrał 23 mecz w sezonie. Różnica między AMSPN i Motorem wynosi 53 punkty...
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny