R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja25 lipca 2017

Hrubieszów: Zespół Szkół Nr 3 z zapleczem sportowym

Fot. UM w Hrubieszowie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie doczeka się zaplecza sportowego. Połowę kosztów miasto pokryje z pieniędzy, które otrzyma z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Na liście projektów, ogłoszonej we wtorek 18 lipca przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, jest wniosek Gminy Miejskiej Hrubieszów, która dostanie na inwestycję przy ZSM 3 prawie 570 tysięcy złotych.
To bardzo dobra wiadomość, bo to jedyny nasz zespół szkół, który nie ma takiej infrastruktury. W tym roku chcemy rozpocząć procedury przetargowe, by wiosną wykonawca robót mógł przystąpić do pracy. Cała inwestycja powinna być zrealizowana w 2018 roku – zapowiada w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową burmistrz Hrubieszowa Tomasz Zając

Dzięki wsparciu z budżetu państwa przy ZSM 3 powstaną dwa boiska wielofunkcyjne, boisko do badmintona, dwa boiska do ringo, 4-torowa bieżnia prosta, skocznia do skoku w dal i siłownia zewnętrzna. 

Podobna inwestycja jest realizowana przy ZSM 2, gdzie kończy się budowa m.in. boiska trawiastego do piłki nożnej oraz wielofunkcyjnego, 200-metrowej bieżni okólnej. W planach miasta jest również rozbudowa istniejącej sali gimnastycznej przy ZSM 1. Ostateczne decyzje w sprawie tej ostatniej inwestycji jeszcze nie zapadły. 

(źródło: IAS)

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017