Hrubieszów | SportDaniel Czubara7 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Hrubieszów: Unia z Pucharem Polski

R E K L A M A    B O A R D

Sensacyjnie zakończył się finał wojewódzkiego szczebla rozgrywek Pucharu Polski. Grająca w zamojskiej okręgówce Unia Hrubieszów pokonała III-ligową drużynę Orląt Radzyń Podlaski.

Zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem porównać można tylko do wygranej Dawida z Goliatem. Goście mieli co najmniej trzy bardzo dobre okazje by strzelić gola, jednak bramki Unii pewnie bronił Kamil Tomczyszyn. Po zmianie stron sprawdziło się piłkarskie powiedzenie, że niewykorzystane okazje się mszczą. W 70′ bramkę dla Unii zdobył Krystian Romanowski, nominalny defensor. Orlęta próbowały odwrócić wynik spotkania, jednak gospodarze do końca nie dali sobie odebrać zwycięstwa.  

Unia Hrubieszów – Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka: Krystian Romanowski 70′

Unia: Tomczyszyn – Kazan, Alochin, Romanowski, Pietrusiewicz (67′ Wiejak) – Omański, Podgórski, Kamiński, Fulara, Grui (87′ K. Oleszczuk) – M. Oleszczuk (83′ Pańko).

Orlęta: Nowacki – Ciborowski, Kiczuk, Zarzecki, Lipiński – Kaganek (83′ Brzosko), Korolczuk (46′ Stanisławski), Krawczyk, Puton, Kalita (60′ Rycaj) – Demianiuk.

Żółte kartki: Jewgienij Grui, Krystian Romanowski, Mateusz Oleszczuk, Mariusz Podgórski – Adrian Zarzecki, Kacper Lipiński, Rafał Kiczuk

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "poruszony" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 13:38:21 napisał:
  Noooo Panie Danielu........ cóż za relacja z meczu umniejszająca Unii. To Unia miała w I połowie sporo akcji niwykorzystanych a w II można rzec że po równo. Jednak bramka w samo okienko (pod poprzeczkę) którą zasadził Krystian Romanowski rozwiała wątpliwości spotkania. Warto pisać nieco bardziej starannym piórem. O Huczwie też tak skromnie pióro Pańskie by pisało? Obiektywizm zachowany?
  R E K L A M A
 • "HWK" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 7:09:06 napisał:
  A Hetman z.... Dyrektorem sportowym...
 • "poruszony" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 15:47:06 napisał:
  A te łapki w dół to "resortowe dzieci" czy samotne chwalipięctwo redaktora?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan 50 minut temu
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018