Hrubieszów | SportDaniel Czubara7 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Hrubieszów: Unia z Pucharem Polski

R E K L A M A    B O A R D

Sensacyjnie zakończył się finał wojewódzkiego szczebla rozgrywek Pucharu Polski. Grająca w zamojskiej okręgówce Unia Hrubieszów pokonała III-ligową drużynę Orląt Radzyń Podlaski.

Zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem porównać można tylko do wygranej Dawida z Goliatem. Goście mieli co najmniej trzy bardzo dobre okazje by strzelić gola, jednak bramki Unii pewnie bronił Kamil Tomczyszyn. Po zmianie stron sprawdziło się piłkarskie powiedzenie, że niewykorzystane okazje się mszczą. W 70′ bramkę dla Unii zdobył Krystian Romanowski, nominalny defensor. Orlęta próbowały odwrócić wynik spotkania, jednak gospodarze do końca nie dali sobie odebrać zwycięstwa.  

Unia Hrubieszów – Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka: Krystian Romanowski 70′

Unia: Tomczyszyn – Kazan, Alochin, Romanowski, Pietrusiewicz (67′ Wiejak) – Omański, Podgórski, Kamiński, Fulara, Grui (87′ K. Oleszczuk) – M. Oleszczuk (83′ Pańko).

Orlęta: Nowacki – Ciborowski, Kiczuk, Zarzecki, Lipiński – Kaganek (83′ Brzosko), Korolczuk (46′ Stanisławski), Krawczyk, Puton, Kalita (60′ Rycaj) – Demianiuk.

Żółte kartki: Jewgienij Grui, Krystian Romanowski, Mateusz Oleszczuk, Mariusz Podgórski – Adrian Zarzecki, Kacper Lipiński, Rafał Kiczuk

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "poruszony" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 13:38:21 napisał:
  Noooo Panie Danielu........ cóż za relacja z meczu umniejszająca Unii. To Unia miała w I połowie sporo akcji niwykorzystanych a w II można rzec że po równo. Jednak bramka w samo okienko (pod poprzeczkę) którą zasadził Krystian Romanowski rozwiała wątpliwości spotkania. Warto pisać nieco bardziej starannym piórem. O Huczwie też tak skromnie pióro Pańskie by pisało? Obiektywizm zachowany?
  R E K L A M A
 • "HWK" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 7:09:06 napisał:
  A Hetman z.... Dyrektorem sportowym...
 • "poruszony" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 15:47:06 napisał:
  A te łapki w dół to "resortowe dzieci" czy samotne chwalipięctwo redaktora?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
ak
Jeszcze trzeba wymienić mieszkańców S...
LOVE_ZMC
Jeśli sie myle to przepraszam i zwracam...
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat