R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | SportDaniel Czubara7 czerwca 2018 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Hrubieszów: Unia z Pucharem Polski

R E K L A M A    B O A R D

Sensacyjnie zakończył się finał wojewódzkiego szczebla rozgrywek Pucharu Polski. Grająca w zamojskiej okręgówce Unia Hrubieszów pokonała III-ligową drużynę Orląt Radzyń Podlaski.

Zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem porównać można tylko do wygranej Dawida z Goliatem. Goście mieli co najmniej trzy bardzo dobre okazje by strzelić gola, jednak bramki Unii pewnie bronił Kamil Tomczyszyn. Po zmianie stron sprawdziło się piłkarskie powiedzenie, że niewykorzystane okazje się mszczą. W 70′ bramkę dla Unii zdobył Krystian Romanowski, nominalny defensor. Orlęta próbowały odwrócić wynik spotkania, jednak gospodarze do końca nie dali sobie odebrać zwycięstwa.  

Unia Hrubieszów – Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka: Krystian Romanowski 70′

Unia: Tomczyszyn – Kazan, Alochin, Romanowski, Pietrusiewicz (67′ Wiejak) – Omański, Podgórski, Kamiński, Fulara, Grui (87′ K. Oleszczuk) – M. Oleszczuk (83′ Pańko).

Orlęta: Nowacki – Ciborowski, Kiczuk, Zarzecki, Lipiński – Kaganek (83′ Brzosko), Korolczuk (46′ Stanisławski), Krawczyk, Puton, Kalita (60′ Rycaj) – Demianiuk.

Żółte kartki: Jewgienij Grui, Krystian Romanowski, Mateusz Oleszczuk, Mariusz Podgórski – Adrian Zarzecki, Kacper Lipiński, Rafał Kiczuk

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "poruszony" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 13:38:21 napisał:
  Noooo Panie Danielu........ cóż za relacja z meczu umniejszająca Unii. To Unia miała w I połowie sporo akcji niwykorzystanych a w II można rzec że po równo. Jednak bramka w samo okienko (pod poprzeczkę) którą zasadził Krystian Romanowski rozwiała wątpliwości spotkania. Warto pisać nieco bardziej starannym piórem. O Huczwie też tak skromnie pióro Pańskie by pisało? Obiektywizm zachowany?
  2
  3
  R E K L A M A
 • "HWK" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 7:09:06 napisał:
  A Hetman z.... Dyrektorem sportowym...
  0
  1
 • "poruszony" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 15:47:06 napisał:
  A te łapki w dół to "resortowe dzieci" czy samotne chwalipięctwo redaktora?
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ciekawe...
do czego ludzie są zdolni, by przysposo...
Witek
brawo dla operatora kamery że potrafi z...
x 24 minuty temu
Chyba ostatnio to Ziaro jeszcze w II lid...
Kibic lat 80 35 minut temu
Próbuje sobie przypomnieć napastnika z...
izolator
... Michał Kciuk z FC Kacze Doły ......
z_boku
Cały ten "artykuł", albo jak kto woli ...
x
W następnym sezonie nie będzie już Pa...
kibic
Paluch 23 bramki strzelił nie 22....
Zdziwiona
Chętnie poznałabym nazwiska tych zdoln...
K.
Najpewniej oddelegowany do wolontariatu....
Flagowiec
Jeden z artykułów na stronie roztocze....
por.zUbek
Jak widać po ilości komentarzy najlepi...
heh
nawet nie napisali o ktorej godzinie to ...
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny