R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Polityka i SamorządOliwia Bojar18 października 2017

Hrubieszów: Trwają konsultacje programu rewitalizacji

Mapa Hrubieszowa, foto: Oliwia Bojar

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Od wczoraj (17 października) mieszkańcy Hrubieszowa współtworzyć mogą lokalny programu rewitalizacji miasta czyli brać udział w konsultacjach społecznych projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Hrubieszowa na lata 2017 – 2023.

Opracowanie dokumentu nabrało tempa, a w przyszłości będzie on niezbędny m. in. do ubiegania się o unijne pieniądze na realizację zapisanych w programie pomysłów wśród których znalazła się m. in. rewitalizacja centrum miasta w dorzeczu Huczwy i kanału Ulgi.

Uwagi i opinie hrubieszowianie do 24 października składać mogą w formie pisemnej lub drogą elektroniczna na formularzu dedykowanym zgłaszaniu uwag.

Projekt Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Hrubieszów na lata 2017 – 2023 znaleźć można TUTAJ, natomiast formularz uwag i raport z przeprowadzonych debat załączone w formie dokumentów zostały TUTAJ.

Uwagi można składać także osobiście u Urzędzie Miasta w punkcie konsultacyjnym – Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta w Hrubieszowie -w godzinach 10 – 14.

Władze miasta planują, że ostateczna wersja dokumentu będzie gotowa jeszcze w tym miesiącu, a na przełomie października i listopada program rewitalizacji uchwali rada miejska.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017