R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja9 listopada 2017

Hrubieszów: Ruszył punkt PGE

Fot. PGE

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Uruchomiony został Punkt Sprzedaży PGE Obrót. Klienci mogą w nim realizować sprawy związane z zakupem prądu i gazu.

Placówka w Hrubieszowie przy ul. Kolejowej 41 jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Klienci mogą w niej zawierać i aktualizować umowy kompleksowe sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji, a także umowy kompleksowe na sprzedaż gazu.

Pracownicy PGE Obrót przyjmą też na miejscu zgłoszenia dotyczące realizowanych umów, a także udzielą informacji o produktach oraz usługach oferowanych przez tego wiodącego sprzedawcę na rynku energii.

Oczekiwania Klientów są dla nas bardzo ważne. Analizujemy sieć i rozmieszczenie naszych stacjonarnych placówek, łącząc względy biznesowe z potrzebami społecznymi. Mamy świadomość, że na coraz bardziej konkurencyjnym rynku sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego, przewagę zdobywają firmy nie tylko mają atrakcyjniejszą ofertę, ale także są bliżej klienta – mówi Dariusz Czuk, prezes zarządu PGE Obrót.

Z kolei Dariusz Zagdański, dyrektor zamojskiego oddziału PGE Obrót podkreślił podczas otwarcia, że Spółka w swojej działalności kieruje się trzema podstawowymi zasadami: partnerstwem, rozwojem i odpowiedzialnością. I w takim kontekście należy patrzeć na decyzję o uruchomieniu Punktu Sprzedaży w Hrubieszowie.

Mieszkańcy zwracają uwagę, że stacjonarny punkt sprzedaży i obsługi oprócz komfortu zapewnia im także bezpieczeństwo.

PGE Obrót zajmuje się sprzedażą energii do odbiorców końcowych, zapewniając przy tym obsługę klienta na najwyższym poziomie. Oprócz stacjonarnych placówek Spółka bazuje na zdalnych kanałach kontaktu takich jak nowoczesna infolinia PGE Contact Center (422 222 222) oraz aplikacje eBOK i mBOK, czyli obsługa klienta dostępna w komputerze i smartfonie.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "poseł" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 10:53:08 napisał:
  "kondensator"
  2
  0
 • R E K L A M A
 • "ad111" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 16:04:05 napisał:
  Spodziewajmy się podwyżek za prąd sądząc po samozadowoleniu "uwłaszczonych" na spółkach skarbu państwa Prezesa PGE Obrót S.A w Rzeszowie no i lokalnego wybitnego "znawcę" tej problematyki Zgdańskiego, nie wspominając o "dobroczyńcy" tej ziemi posła Zawiślaka...
  9
  4
 • "ad111" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 16:09:48 napisał:
  Sorry za literówki powyżej, jednak klawiatura w tel. to nie to samo co komputer...:)
  1
  2
 • "eagle eye" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 18:16:29 napisał:
  Powiedzenie "czepić się prądu" w kontekście patronatu "kondensatora" nabiera nowego znaczenia!
  2
  2
 • "as" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 19:00:47 napisał:
  Pajace za nasze pieniądze!!!!
  3
  3
 • "bitchplis" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 19:18:14 napisał:
  Widzę, że w komentarzach same klakiery platformy. To co się obecnie dzieje w PGE to próba przywrócenia normalności po bezczelnych zmianach jakie wprowadził rząd PO-PSL.
  2
  4
 • "Rafi" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 19:22:30 napisał:
  Poprzednie władze PGE, na skutek decyzji ministerstwa za rządów PO postanowiło o programie oszczędnościowym. Zlikwidowano wiele rejonów energetycznych jak Hrubieszów czy nawet Przemyśl! Ludzie w tych miejscach do tej pory nie mogli nawet podpisać nowej umowy na prąd, zmienić jej czy wyjaśnić jakieś wątpliwości. Posterunki energetyczne w regionie też zlikwidowali... i to niektóre nowo wybudowane, nowo wyposażone, wyremontowane i które od kilku lat stoją puste bo ktoś wpadł na genialny pomysł likwidować. Przykład w Grabowcu - zlikwidowano posterunek PGE Zamość będący w rejonie energetycznym Hrubieszów. Sam Grabowiec został bez posterunku, a gminę przerzucono nie do Hrubieszowa (22 km), nie do Zamościa (25 km), lecz do uwaga Tomaszowa Lubelskiego (aż 56 km), gdzie nawet nie ma dojazdu! Zaś posterunek energetyczny obsługujący miejscowość to Tyszowce (najkrótszą trasą 39-40 km). Jak jest awaria to trzeba wieki czekać aby ktoś się z stamtąd pojawił. Ja pamiętam, jak były szkody po wichurach czy po zimowej zadymce, która zablokowała drogi i uszkodziła sieć elektryczną. Był posterunek na miejscu były i naprawy od razu w Grabowcu i sąsiednich gminach. Teraz jest długie czekanie i nic. A to przecież tylko jeden przykład. Tych posterunków zlikwidowano wiele w samym naszym regionie... PGE Zamość wstyd... mam nadzieję, że obecny rząd przywróci to co zlikwidowała PO.
  3
  3
 • "eagle eye" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 23:40:28 napisał:
  przywracanie normalności? ok! jak widać najlepiej wychodzi tp metodami POprzedników...
  1
  1
 • "ad111" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 8:20:59 napisał:
  I jeszcze misia w każdej wsi i kolonii, misia na miarę naszych czasów i mozliowści...:)
  1
  1
 • "por.zUbek" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 9:38:02 napisał:
  Jak to ktoś kiedyś ujął, a mi spodobało się: "Dziękujemy Panie Pośle"!
  1
  0
 • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
ConceptOfPower
Kiedy i gdzie kolejny mecz? Dlaczego tej...
Agnieszka
Post może nie jest na temat ale może p...
zuk to czy kó...
Elektorat peło: rodziny działaczy, pog...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017