R E K L A M A

Z I P

Flesz | HrubieszówDaniel Czubara25 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Hrubieszów: Pościg za pijanym kierowcą

Policja fot. Robert Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Wczoraj policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 31-letniego kierowcę mitsubishi, który mając blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie, uciekał autem przed policjantami. Po pościgu okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle prawa jazdy. Dodatkowo po drodze uszkodził znak drogowy.

Wczoraj przed godziną 14:00 policjanci hrubieszowskiej drogówki na rondzie zauważyli pojazd marki Mitsubishi, który wzbudził ich podejrzenia. Auto nie posiadało tablic rejestracyjnych oraz miało widoczne uszkodzenia przedniego zderzaka. W związku z tym funkcjonariusze zadecydowali, aby zatrzymać auto do kontroli drogowej. Włączyli sygnały świetlne w pojeździe służbowym oraz za pomocą tarczy do zatrzymywania pojazdów podawali kierowcy sygnał do zatrzymania.

Pojazd początkowo zatrzymał się, ale na widok umundurowanego policjanta kierowca gwałtownie ruszył i zaczął uciekać w kierunku centrum miasta. Policjanci podjęli pościg za pojazdem. Kiedy kierujący próbował skręcić w boczną uliczkę, policjanci wyprzedzili go i zajeżdżając mu drogę zmusili do zatrzymania auta.

Po sprawdzeniu ustalono, że 31-letni hrubieszowianin w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz jest kompletnie pijany. Po zbadaniu przez funkcjonariuszy jego stanu trzeźwości okazało się, że ma blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ustalono także, że uszkodzenia, które ujawniono w pojeździe marki Mitsubishi, powstały na skutek uderzenia przez kierującego w znak drogowy w rejonie skrzyżowania obwodnicy miasta.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny