R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Polityka i SamorządOliwia Bojar20 września 2017 FACEBOOK | 3993 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Hrubieszów: Nowi partnerzy miasta

foto: UM Hrubieszów

R E K L A M A    B O A R D


W minioną sobotę (16 września) w Hrubieszowie odbyła się międzynarodowa konferencja z udziałem partnerów miasta. Spotkanie było jednym z punktów tegorocznych 617 urodzin miasta.

Tematem konferencji było szeroko pojęte partnerstwo międzynarodowe miast europejskich, rola samorządu w rozwoju współpracy społeczności lokalnych miast partnerskich oraz korzyści wynikające z takiej kooperacji.
W konferencji wzięli udział przedstawiciele miast Kapuvar na Węgrzech, Bijelo Polje w Czarnogórze oraz Sokal i Kamieniec Podolski na Ukrainie.
Konferencję rozpoczęło wystąpienie burmistrza Hrubieszowa, Tomasza Zająca, który w przemówieniu wystosowanym do uczestników podkreślił istotną rolę kontaktów międzynarodowych w rozwoju gospodarki i kultury.
Następnie sekretarz miasta Paweł Wojciechowski przedstawił w prezentacji multimedialnej Hrubieszów z perspektywy historycznej, gospodarczej, kulturowej i społecznej.
Kluczowym punktem konferencji było podpisanie umów partnerskich między Hrubieszowem a miastami Kapuvar i Kamieniec Podolski, przez burmistrza Tomasza Zająca, burmistrza Kapuvar Gyorgya Hamori i sekretarza Rady Miasta Kamieniec Podolski Dmytro Vasylianova.

Miasta partnerskie reprezentowali Mer Sokala Vadym Kondratiuk, Przewodniczący Komisji ds. Międzynarodowych miasta Bijelo Polje Mijo Voinovic, Sekretarz Rady Miasta Kamieniec Podolski Dmytro Vasylianov, Burmistrz Miasta Kapuvar Gyorgy Homori i Zastępca Burmistrza Imre Budai wraz z delegacjami.

Autor: Oliwia Bojar
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

xxx
Kupiłem sobie karnet a na pierwszy mecz...
obserwator
I jeszcze niech Padwa poprawi nagłośni...
Dzieci we mgle
Nie będę się czepiał czemu w roku wy...
Jacek
To prawda. Zero organizacji, zupełnie b...
buhahaha
hehehehe i tak wszyscy razem o jednej go...
Thomas
Tylko czy ocenie merytorycznej komentar...
Janko
Uwielbiam Zwolaka. Gdziekolwiek się poj...
Jarek z sitanca
Andrzej daj spokój :)...
as
Piękny i szczytny cel tylko szkoda , ż...
Zmarzniety
Stare Miasto było wyludnione zupełnie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny