R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Polityka i SamorządOliwia Bojar20 września 2017 FACEBOOK | 4474 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Hrubieszów: Nowi partnerzy miasta

foto: UM Hrubieszów
R E K L A M A    B O A R D


W minioną sobotę (16 września) w Hrubieszowie odbyła się międzynarodowa konferencja z udziałem partnerów miasta. Spotkanie było jednym z punktów tegorocznych 617 urodzin miasta.

Tematem konferencji było szeroko pojęte partnerstwo międzynarodowe miast europejskich, rola samorządu w rozwoju współpracy społeczności lokalnych miast partnerskich oraz korzyści wynikające z takiej kooperacji.
W konferencji wzięli udział przedstawiciele miast Kapuvar na Węgrzech, Bijelo Polje w Czarnogórze oraz Sokal i Kamieniec Podolski na Ukrainie.
Konferencję rozpoczęło wystąpienie burmistrza Hrubieszowa, Tomasza Zająca, który w przemówieniu wystosowanym do uczestników podkreślił istotną rolę kontaktów międzynarodowych w rozwoju gospodarki i kultury.
Następnie sekretarz miasta Paweł Wojciechowski przedstawił w prezentacji multimedialnej Hrubieszów z perspektywy historycznej, gospodarczej, kulturowej i społecznej.
Kluczowym punktem konferencji było podpisanie umów partnerskich między Hrubieszowem a miastami Kapuvar i Kamieniec Podolski, przez burmistrza Tomasza Zająca, burmistrza Kapuvar Gyorgya Hamori i sekretarza Rady Miasta Kamieniec Podolski Dmytro Vasylianova.

Miasta partnerskie reprezentowali Mer Sokala Vadym Kondratiuk, Przewodniczący Komisji ds. Międzynarodowych miasta Bijelo Polje Mijo Voinovic, Sekretarz Rady Miasta Kamieniec Podolski Dmytro Vasylianov, Burmistrz Miasta Kapuvar Gyorgy Homori i Zastępca Burmistrza Imre Budai wraz z delegacjami.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Dobrze poinform... 25 minut temu
Czy w Szwajcarii jest aż tak mało prac...
perła
Oferta firmy z Kalinowic była jedyną o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny