R E K L A M A

Z I P

Flesz | HrubieszówRedakcja3 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4184 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Hrubieszów: Motocyklista-prowokator

Fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Z piskiem opon przyjechał motocyklem pod komendę policji i gwałtownie zwiększał obroty silnika. Kiedy policjanci próbowali go zatrzymać, zaczął uciekać łamiąc przepisy i powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas pościgu stracił panowanie nad jednośladem i upadł na pas zieleni.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po godzinie 14:00. Dyżurny hrubieszowskiej komendy policji zauważył, że pod budynek z piskiem opon podjechał motocyklista, który gwałtownie zwiększał obroty silnika. Po chwili odjechał.

Policjanci pełniący służbę zauważyli ten sam jednoślad na jednym ze skrzyżowań. Kiedy mężczyzna spostrzegł funkcjonariuszy gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci podawali mu sygnały do zatrzymania, które on lekceważył. Popełniał wiele wykroczeń w ruchu drogowym, kierował także w stronę umundurowanych policjantów obraźliwe gesty. Przejeżdżał przez linię podwójną ciągłą, przez oznakowane przejścia dla pieszych, poruszał się środkiem jezdni powodując utrudnienia w ruchu. W pewnym momencie stracił panowanie nad jednośladem, upadając bezpośrednio na pas zieleni. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas dalszych czynności służbowych obrażał ich i odgrażał się, że zwolni ich z pracy. 22-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów trafił do policyjnego aresztu. Motocykl którym kierował nie posiadał żadnego oświetlenia, lusterek wstecznych oraz tablicy rejestracyjnej. Pojazd nie jest dopuszczony do ruchu po drogach publicznych. Mężczyzna nie posiadał także przy sobie żadnych dokumentów. Od 22-latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających.- relacjonuje asp. Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie.

Mieszkaniec gminy Hrubieszów usłyszał już zarzuty. Za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej, znieważenia funkcjonariuszy na służbie oraz popełnione wykroczenia odpowie przed sądem. Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

perła
Ta kopuła to jakaś parodia sztuki budo...
kjm
piszę trochę z przekąsem...strategicz...
kibic
Boniek dziś fajnie pomagał na ławce,w...
zenek
A jak by wygrał 100 do 0 i tak to nic...
x
Jeszcze jedno przewinienie - podwójna ...
kibic
Brawo Hetman, powoli odrabiamy, Stal sł...
gość
sędzia popsuł mecz tymi kartkami,...
Ehhhh
Zdjęcie nie pochodzi z tego meczu....
antyklerykał
A w konsekwencji tej wielowiekowej tresu...
antyklerykał
Czy meczety, czy kościoły, czy inne te...
http://www.kuri...
CZŁOWIEK ROKU 2017 Zamość - wyniki ...
kjm
na zachodzie budują meczety, u nas koś...
TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
zamościak
"antyklerykał" ! znowu wąchasz ?, a ta...
antyklerykał
Jak zwykle "merytoryczne" argumenty, nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny