R E K L A M A

Z I P

Flesz | HrubieszówDaniel Czubara2 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Hrubieszów: Kierował bez uprawnień, przejechał przez chodnik i uderzył w tablicę reklamową

Fot. KWP w Lublinie
R E K L A M A    B O A R D

Nagłe zasłabnięcie 23- letniego kierowcy nissana było prawdopodobnie powodem zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj w centrum Hrubieszowa. Kiedy zasłabł za kierownicą i stracił panowanie nad pojazdem, uszkodził zaparkowany pojazd, a następnie przejechał przez chodnik i uderzył w przydrożną tablicę reklamową. Nie wiele brakowało, a zatrzymałby się w pobliskim sklepie.

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 16:00 przy ulicy Ludnej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 23- letni hrubieszowianin jadąc ulicą Targową w kierunku skrzyżowania z ulicą Ludną nagle zasłabł za kierownicą pojazdu uderzając w zaparkowanego nissana.

Następnie kierowca jeszcze przez kilkadziesiąt metrów kontynuował jazdę, przejechał przez chodnik po czym uderzył w metalowy słupek z tablicą reklamową znajdującą się w obrębie sklepu. Nie wiele brakowało, a pojazd wjechałby do placówki handlowej. Chodnikiem przechodzili w tym czasie przechodnie, którym na szczęście udało się uciec i uniknąć zderzenia z autem. Kierowca nissana został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

Po sprawdzeniu okazało się, że 23- latek nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz młody mężczyzna odpowie przed sądem. Właściciel pojazdu natomiast odpowie za wykroczenie, gdyż dopuścił do kierowania osobę nie posiadającą do tego uprawnień.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny