R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Kultura i rozrywkaOliwia Bojar12 września 2017

Hrubieszów: Jesieni nadszedł czas

Jesienne liście, foto: pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Konfrontacja malarstwa, grafiki, rysunku, rzeźby czy tkaniny to tegoroczna odsłona kolejnego już sezonu konkursu plastycznego ,,Najciekawsza praca roku” w ramach Jesieni Plastycznej.

Hrubieszowski Dom Kultury ogłasza konkurs plastyczny w którym udział mogą wziąć wszyscy plastycy, absolwenci liceów plastycznych, studenci wyższych uczelni. Należy do 22 września złożyć lub przesłać co najmniej dwie prace na adres Hrubieszowskiego Domu Kultury. Prace muszą być oprawione w listwy, ramy, passe-partout oraz opisane: imię i nazwisko, tytuł i wartość pracy. Format, technika i temat pracy dowolny.

W konkursie biorą udział również prace powstałe na XXXIX Plenerze Malarskim organizowanym przez Hrubieszowski Dom Kultury w bieżącym roku. Komisja artystyczna powołana przez organizatora dokona rozstrzygnięcia konkursu, przyzna nagrody pieniężne i wyróżnienia rzeczowe. Komisja dokona wyboru prac do wystawy.

Główną nagrodę ufundował Burmistrz Miasta Hrubieszowa a pozostałe nagrody Starosta Hrubieszowski, Wójt Gminy Hrubieszów oraz Dyrektor Hrubieszowskiego Domu Kultury. Wręczone zostaną one w listopadzie podczas inauguracji Jesieni Plastycznej w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Szczegółowych informacji udziela komisarz wystawy Andrzej Marut w Hrubieszowskim Domu Kultury przy ul. 3 Maja 7 i pod numerem telefonu 84 696 26 15.
Jesienna ekspozycja umożliwia debiut wystawienniczy, ocenę prac przez komisję artystyczną i publiczność, integruje twórców z różnych środowisk. Jest prezentacją różnych form i technik plastycznych.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

z_boku 24 minuty temu
@"@z_boku " Nie każdy kto ma prawko jes...
Daniel Czubara 30 minut temu
@ad111 cały czas odpowiadam :) Coraz b...
Ujadam 32 minuty temu
Dyrektor Welcz obserwuje Jacka Magierę ...
9 51 minut temu
Chodziło mi o poligon w Wysokim , pomy...
@z_boku
ten kto ma prawko, to logiczne...
kibic
Witam wszystkich czy może mi ktoś odpo...
ad111
Strzelanie to tylko mleńki okruszek wie...
aaa
A czy szefostwo MZK będzie dbało o śr...
trener
Chwilowe problemy. Podniosą ceny i wszy...
trener
Miasto bez straży to jak karetka bez sa...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017